Namaz kardeşliği..

5 vakit namaz ve her vakitten sonra kaza namazı kılındı ❤️

Bu gece teheccüd namazına nasip olursa kalkacağım ❤️

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin 🤲
Oh oh bi de kaza da var, maşallah suphanallah. ❤️ Amin inşallah ❤️
Ben de kıldım 5 vakit çok şükür. Şimdi yatsıyı da kıldım işe güce başlamadan. Sonraya bırakınca insana tembellik çöküyor :KK43: sizlere de dua ettim ❤️ hayırlı cumalarimiz olsun Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin katında günahlarımızı affetsin inşaallah
Amin canım ❤️ aynen kılmayınca uzuyor uykusu geliyor insanın

Tabii ki tıp terimleri ise bilemem pek ben kişisel gelişim kısmı ilgimi çekiyor hayatı daha yaşanabilir kılmak için
19 yaşında bir genç kız neden hayattan soğumuş gibi hiçbir şey yapmaz ve hatta kıyametin yarın kopacak olması onun için iyi bir şeydir?

Tabii ki tıp terimleri ise bilemem pek ben kişisel gelişim kısmı ilgimi çekiyor hayatı daha yaşanabilir kılmak için
Kesinlikle bakış açısı anlamında çok şey katıyor
19 yaşında bir genç kız neden hayattan soğumuş gibi hiçbir şey yapmaz ve hatta kıyametin yarın kopacak olması onun için iyi bir şeydir?
Bunların cevabını doktor bulabilir, burada kimse bulamaz :)
Yaa maşallah ne güzel ben de etkili iletişim için kendimi geliştirmek istiyorum bir Psikoloğu dinlemek de hoşuma gittiği için yazıldım.
Çok güzel, doğru yoldasın, devam et, ben sırf çocuklar için aike danışmanlığı ve drama eğitimi bile aldım:) meslek olarak yapmak için değil:)

Ömrüm kitap okumakla geçti:) üstüne 3 üniversite okudum, bir de kitap yazdım:) piyasaki tüm çocuk gelişimi kitaplarını okudum:) belki 200 vardır :)
Vauuv harikasın kaç yaşındasın canım sen kitabının adı nedir tebrik ederim 👏🏻🌹ben de kendimi bildim bileli kitap okurum üniversite okumadım ama kendi tercihimdi o yıllar sınava girip 2 yıl birçok güzel üniversite tutuyordu aklımın hep bir yerlerinde var okuyayım falan ama teori dersleriyle hiç uğraşmak istemiyorum hobi olarak kendimi zaten geliştirmeyi seven biriyim.

Vauuv harikasın kaç yaşındasın canım sen kitabının adı nedir tebrik ederim 👏🏻🌹ben de kendimi bildim bileli kitap okurum üniversite okumadım ama kendi tercihimdi o yıllar sınava girip 2 yıl birçok güzel üniversite tutuyordu aklımın hep bir yerlerinde var okuyayım falan ama teori dersleriyle hiç uğraşmak istemiyorum hobi olarak kendimi zaten geliştirmeyi seven biriyim.
Tşk ederim canım , benim cv kabarık biraz,herşey var:) boşver ismini ama kadın ve annelik üzerine çalışıyorum. Yaş 41. Yaşlı mı duruyorum kitap filan deyince :) yaşımı göstermiyorum ama :) ufak tefek birşeyim:) okumak derken ben kitap okumaktan bahsetmiştim aslında:) kitap bambaşka bir dünya gerçekten. Ama ben artık maneviyata eğiliyorum, 40tan sonra öyle oluyor galiba😂yıllarca stklarda da çokça proje yaptım ama dingin zamanıma geçtim artık :) 2.kitabı da çıkarıcam da vakit yok şuan, bakalım kısmet.

Tşk ederim canım , benim cv kabarık biraz,herşey var:) boşver ismini ama kadın ve annelik üzerine çalışıyorum. Yaş 41. Yaşlı mı duruyorum kitap filan deyince :) yaşımı göstermiyorum ama :) ufak tefek birşeyim:) okumak derken ben kitap okumaktan bahsetmiştim aslında:) kitap bambaşka bir dünya gerçekten. Ama ben artık maneviyata eğiliyorum, 40tan sonra öyle oluyor galiba😂yıllarca stklarda da çokça proje yaptım ama dingin zamanıma geçtim artık :) 2.kitabı da çıkarıcam da vakit yok şuan, bakalım kısmet.
Yok 3 üniversite deyince o yüzden yaş sordum maneviyata bir ara çok yöneldim ara ara yine okurum bilim kurgu dışında her tür okuyorum bilim kurgu saçma geliyor vakit kaybı okumuyorum.

Minyon tiplisin yani ufak tefek derken 😉benim de senin yaşlarında genelde arkadaşlarım 😉benim cv kabarık mı bilmem de her telden var işte 😂 geçen burada biri tanışmak istedi benimle burada özelden mesaj atar mısın dedi attım hobilerin neler dedi her telden var dedim korktu kaçtı 😂😂ee öyle ama yani dimi sen nelerden hoşlandığı söyle ki bakalım benim repertuarımda var mı ona göre bakayım çünkü çok var 😂😂

Kk da niye varım, burası tam sosyolojik bir çalışma gibi:) okuduklarım karşısında insan psikolojisi, sosyolojik ve kültürel konjoktür anlamında farklı bir bakış açısı kazandırıyor insana:)
Kesinlikle öyle ama burada belli bir kesim var o tarz insanlardan hoşlanmıyorum bana kendini geliştiren benim de kendimi geliştirebileceğim yönde muhabbetler yapanlar ilgimi çekiyor

X