Namaz Günlüğüm

Kızlar internetim yoktu hafta sonu giremedim namazlarım sabah namazı hariç tamkılındı .çok geç uyuduğum için sabah namazlarına kalkamadım çok üzgünüm

bende onu çok istıyorum çalıştığımız için çok vaktim yok nasıl çözücem blmıyorum ama çözmem lazım

bende kaçtane kursa yazıldım haftasonu kursu ama yeterli sayı olmadığı için açılmadı ben de ınternetten çalışırak öğrendim biraz da babam gösterdiii tabi öle sular seler gibi değil ama zamanla olacak inş.

ya benim eşim biliyor çok güzel okuyor ama tabi o öğretince disiplınli olmuyor ama kursa flan gıtsem disiplinli olur dye düşünüyorum

ya benim eşim biliyor çok güzel okuyor ama tabi o öğretince disiplınli olmuyor ama kursa flan gıtsem disiplinli olur dye düşünüyorum

tabiki kurs önemli fakat çalıştığımız için burda özellikle hafta sonu kursu yok bende kendim youtube videolar izleyerek öğrendim biraz da babam çalıştırdı anlıcan tevcidli öğrenmeyi çok istedim fakat olmadı birdahaki sezon kurs yine açılsın yine kayıt olurummm ufakta olsa bir yerden başla bak eşin ne güzel biliyorrr o gösterir sen yeterki niyet et

tabiki canım bende bliyorum okuyorum ama tecvidli deil çat pat önceden ne güzel okuyordum insan bildiği şeyi unuturmu ahh kendime çok kızıyorumm

günaydın kızlar namazlarım dğnden bugüne tam çok şükür :)
Akşam kuran okudum eşim takip etti baya baya okudum unutmamışım sadece uzatmaları durakları daha çok öğrenmem gerek :)

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-kerim-ogrenmek.1091629/page-13#post-57668560
Konu açtım canım ben bu konuyla ilgili kendi yöntemlerimizle evde çalışıyoruz bir incele istersen epey yol katettik olmaz deme bak :)))))
canım evde bilgisayraım yok malesef internette yok akşam baya okudum harflari bliyorum tek sorunum uzatmalar ve duraklar birde harflerin ağızdan çıkış yeri bunlarıda eşim okudukça öğrenceksiin dedi her aksam bana okucaksın sen okudukça pekişcek dedi inşallah bu şekilde çözücem çok özeniyorum mevludlerde okuyolar ya onlar gbi okumaya

merhaba
namaz günlüğü topiğin hayırlı olsun inşallah devami gelsin.:)
bu topikte ilgimi çeken namaz takipleridir.
bende bayadir kılmiyordum annem kıl namazini orkide deyip duruyordu. benim annem imanli dindar bir insandi çok şükür kurani oku namazi kılardi. 20 seneden fazla hiç kaçirmadan kılıyor.
bende kılsam yarin kılarim yok ertesi gün kılarim diyordum ..şeytan beni namaza başlamami engelliyordu. biliyordum şeytan insan düşmanidir. kötü yola kaptıtan şeytandir. gittim abdestimi aldim sabah.
çok şükür kıldım namazimi.. üstümü giyindim çiktim evden işe.
Allahım diye dua ediyorum Namaz kılmaya daim eyle dedim. sürekli kılmak ve kendimi namaza alıştırmak istiyorum.

günaydın kızlar namazlarım dğnden bugüne tam çok şükür :)
Akşam kuran okudum eşim takip etti baya baya okudum unutmamışım sadece uzatmaları durakları daha çok öğrenmem gerek :)

oo çok güzell bende durk ve uzatmaları yapamıyorum

bende youte hoca okuyor kulakla dinliyorum bende ona göre okumaya çalışıyorumm

bugun çalışmam lazımm 2 gündür çalışmıyorum

namazlarım çok şükürr kıldımmm

canım ben hocaları takip edemıyorum kaçıyorr :) birde kendim okumadan öğreneymiorum dilimin alışması lazım sende öyle yap hocayı dinledikten sonra özellikle sesli sekilde kendinde oku :)

canım ben hocaları takip edemıyorum kaçıyorr :) birde kendim okumadan öğreneymiorum dilimin alışması lazım sende öyle yap hocayı dinledikten sonra özellikle sesli sekilde kendinde oku :)

öyle yapıyorumm ee errafta öğretecek kimse olmayınca kendi kendime birşeyler yapmaya çalışıyorum

şimdi burda 30 kadar çalıştımmm

çok şükürrr

Canım bende bilgisayar değilde youtube dan flasima indirdim televizyon dan takip ediyorum. Maalesef esim bilmiyor öğretecek dinleyecek kimse yok yanımda. Çalış inşallah niye olmasin .önemli olan ara vermemek günde bir sayfa ya da iki satır okusan yine unutmazsın bence .

öyle yapıyorumm ee errafta öğretecek kimse olmayınca kendi kendime birşeyler yapmaya çalışıyorum

şimdi burda 30 kadar çalıştımmm

çok şükürrr
tek başına uğraşman ne güzel Allah yardımcın olsun canım yaa böyle sizin gbi insanları tanımak ne güzel keşke aynı şehirde olsakta böyle toplanıp öğrensek okusak ne güzelolurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…