Namaz Günlüğüm

Günaydın kızlarr :) Sabah namazı kılındı...
Hayırlı cumalar bugün cuma, namaza başlamak isteyip başlayamayan arkadaşlarım haydi bugün müslümanların bayramı sende harekete geç Rabbimle buluşmaya gel...

S.aleykum iki gün kere ard arda hamile kalmama ragmen namazlrmi ihmal etmemeye calstm suan lohusalgm bitti tekrar başlıyorum bugün namaza ama benim istediğim eşimin de kılması onu nasıl yapacam nasil teşvik edebilirim yardımcı olurmusunz

S.aleykum iki gün kere ard arda hamile kalmama ragmen namazlrmi ihmal etmemeye calstm suan lohusalgm bitti tekrar başlıyorum bugün namaza ama benim istediğim eşimin de kılması onu nasıl yapacam nasil teşvik edebilirim yardımcı olurmusunz
canım bu kimsenin demesiyle olmuyor ancak insan kendi istiycek kendi nefsini teşvik edebilmek için araştırp okuyp öğrenicek... Sen onu sıkmadan namazın önemini anlat mecburiyetini anlat... "İYİ NİYET YARDIMSEVERLİK SAYGI BUNLARIN HEPSİ BİR KENARA ÇEKİLECEK ÖNCE NAMAZ SORULACAK KARDEŞİM" Diyor Nureddin Yıldız hoca ben bu cümleden çok etkilendim mesela nekadar doğruu

canım bu kimsenin demesiyle olmuyor ancak insan kendi istiycek kendi nefsini teşvik edebilmek için araştırp okuyp öğrenicek... Sen onu sıkmadan namazın önemini anlat mecburiyetini anlat... "İYİ NİYET YARDIMSEVERLİK SAYGI BUNLARIN HEPSİ BİR KENARA ÇEKİLECEK ÖNCE NAMAZ SORULACAK KARDEŞİM" Diyor Nureddin Yıldız hoca ben bu cümleden çok etkilendim mesela nekadar doğruu
Tabi ole ama sevdirebilmem lazım aileden görmediği birsey ve namaz insanlara ağır geliyor arastrmayi birak kaçıyor herkes bu güzel gercekten .

Tabi ole ama sevdirebilmem lazım aileden görmediği birsey ve namaz insanlara ağır geliyor arastrmayi birak kaçıyor herkes bu güzel gercekten .
Benim eşimde kılmıyor nisanliyken kılardı hep hayalimdi eşimin bana imam olması. Olmuyor cumaya gidiyor sadece. Soyledigim zaman zoruna gidiyor. Aramız açılıyor. Su an kendi haline bıraktım.

Kızlar ben iş yerimde kıldığım için namazlarımı saat 2 bucuk gbi abdest alıp öğle namazını 3 gibi kılıyorum ikindiye ezandan sonra hemen kılıyorum. Abdest almak zor olduğu için tek abdestle 2 vakti birden kılıyorum Rabbim kabul eder inşALLAH :KK200:

ay negüsel işyerinde kılabiliyorsun ben de eve gidnce önce ikindi namazını sonr akaşm okununca akşamı kılıyorum

bir öğle namazını kaza yapıyorum ama bunu bir çare bulacammm bakalım

ay negüsel işyerinde kılabiliyorsun ben de eve gidnce önce ikindi namazını sonr akaşm okununca akşamı kılıyorum

bir öğle namazını kaza yapıyorum ama bunu bir çare bulacammm bakalım
canım mutlaka bi çözüm bulablirsın en yakın camıye gıt camı yoksa buldugun kucuk biryerde kıl Allah kabul etsin..

X