Namaz Günlüğüm

Günaydın kızlarrr :) Hayırlı sabahlar eğer doğum yaptıysak 40 günüde düşmeliyiz dmi lohusalık zamanını

günaydın canımm

ne kadar düşürürsek kar mı diyorsunnnn

ben hesapladımmm

aslında bir dönem 3 yıl kadar kıldımmm ama onu koymadım

birde 30 yaşların başından beri bir vakit kıldıysam bir vakit kılmamıştımm

ama komp hesapladım

boş kaldıkça kılıcam artık

19 kasım mevlid kandili o günde oruca başlayım bu yıl ki borçalarrımı yıl bitmeden biterem diyorum

Bugüne kadar 180 sabah namazı, 49ar tane de öğle , ikindi, akşam, yatsı ve vitr kıldım Allah kabul ederse
kalan da
sabah 5320, diğerleri 5451 toplam 32575 rekat İnşallah sıfırladım da yazabilirimmm

ayy allah kabul etsinnnn darısı başıma

bende regl bitsin başlıcam inşallah hesapladım tel yüklü bekliyorrr

Günaydın kızlar namaza ara verildi bu dönemde zikir ile günümü geçiriyorum. kitaplar okuyorum hz. hatice ve kuranı kerim açıklamalı mealini önce ilim önce ilim ilimsiz ibadet boş kızlar çok okuyalım dinimizi öğrenelim her öğrendiğimiz bize fayda

Teşekürler canım

canım zaten güneş 07:18 o zmana kadar kılabılırsınn namaz vakit programı varsaa ordan takıp edebilirsin namz vakitlerni
Bizde güneş 6.55 canim anca uyanır abdest alırım dedim. Elhamdülillah öyle güzel namaz kıldım 3 vakit kaza yaptım. Iki sayfa yasin süresini okudum. Daha verimli oldu . Gündüz çocuklarla kurana çalışmak zor oluyo. Insallah rabbim daim eder

hayırlı günler canımmmm

ne güzel yapıyorsunn

bende yeni çok güzel geniş kapsamlı ilmihal aldım hergün 2 sayfa okuyorum ama anlaya anlaya

meğer islam dini hiçbirşey bilmiyormuş hepsi kulakdan dolma öğretilerimiz

Benim genel olarak 10 yıl kazam var arada kildiklarim vardır da çok değil. Reglim 7 gün tam benimkini hesaplamışsın:))))

Benimde hamilelikti dogumdu regldi yaklaşık 130 gün borcum var aslında ezan artık erken okunuyo.her pazartesi perşembe tutsak mi canim

Benimde hamilelikti dogumdu regldi yaklaşık 130 gün borcum var aslında ezan artık erken okunuyo.her pazartesi perşembe tutsak mi canim

cnm bak ayın 19 da başlayalım şimdi reglmi

haftaya izinliyim ufak tatile çıkıp gelicem 19, da burdayım inş yine

ptesi perşembe sünet oruç zatenn

allah izin verirse ben tutacam

günler bir avuç

zaten

benim de 150 var oruç borcum 2 çocuk hamilelik emzirme derken oldu, ama hala emziriyorum 18 aylık o yüzden cesaret edip tutmuyorum, 2 yaşına doğru ben de başlamayı düşünüyorum oruç kazalarına, 3 sene önce falan kısa günlerde 20 gün üst üste tutmuştum, çok iyi olmuştu

işte başlamak önemli

başladın mı gerisi geliyorrrr

benım bu yıldan 9 gün

geçen yıldan 10 gün var

normalde borçları hemen ramazn sonu hallederdim ama ıkı yıldır rahatsızlanınca tutamadım

kendi bildim bileli tutarım

aynı zamanda 3 aylarda başında ortasında tutabildiğim kadar tutardım

bu borçlarımı yıl bitmeden bitirmek istiyorumm

Maşallah ne güzel

Ben bugün ölsem o kadar çok borcum var ki korkuyorum. Allah tan duam kazalarımı yapabilme gücü ve borçlarım bitmeden canımı alma Allahım

evet canım bilmiyoruz bilmediğimiz için ibadet etmek zor geliyor. Peygamber efendimizi eşlerini kızlarının hayatlarını okuyup onalrın yaşadığı sıkıntıları bilip ne olursa olsun Allaha sonsuz güvenmeleri yaa çok güzel çok başka duygular canım tavsiye ederimm

bunları araştıracam okuyacam

ama önce kuranı kerimi oturmak istiyorumm

bende senin gibi sabah namazı kılınca işe gelmeden çalışıcam

ben zten 5,30 kalkıyorum

bunları araştıracam okuyacam

ama önce kuranı kerimi oturmak istiyorumm

bende senin gibi sabah namazı kılınca işe gelmeden çalışıcam

ben zten 5,30 kalkıyorum
Günaydın canım
Evet kuranı ilerletmek birşeyi iyi öğrenmek için sabahları daha doğru oluyor zihin boş daha iyi anlıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…