Namaz Günlüğüm

Aynen sayesinde 1.5 yıldır namaz kılıyorum ♥
Geçen gün bende beynimden vuruldum ya. Komşumuz var mükemmel bir kadın öyle güzel öyle naif ki.
Annemizin babamızın her dediğini yapıyoruz değil mi dedi. Annemizi sevdiğimizden babamızdan korktuğumuzdan ya da tam tersi bir şekilde yapıyoruz dedi. Allah namaz buyurdu neden kılmıyoruz sevmiyor muyuz onu dedi korkmuyor muyuz ondan yada. Öyle kötü oldum öyle müthiş bir örnekti ki bu cevapsız kaldım.

Reactions: H E
Gece rüyamda namazda olduğumu görüp bu konuyu gördüm.
Allah herkese namazlarını dosdoğru kılmayı nasip etsin.
Günlük işlerden maalesef en sevdiğimizi, Rabbimizi ihmal ediyoruz maalesef.
Ben bir iki kılıp bırakıyorum yine. Allah'ım hiç bırakmamayı bana da nasip eder inşallah.

Ben de senelerdir hep kılıp bırakanlardandim
baktım olmuyor içim huzurlu değil daraliyor

bazen nefes bile alamıyordum kilmadigim da neden diye soruyordun neden şeytana uyuyorum kıldığım da ki huzur mutluluk sevinç şükür öyle bir tat yok dedim ki olmaz

böyle artık birakmicaksın o gün bugündür rabbim şükürler olsun daha yeni 3 olucak ve rabbim şükürler olsun ki bırakmadım namazımı inşallah bırakmam da

rabbim hepimize hidayet versin namazlarımızı dualarımızı kabul etsin inşallah

Bir davranışın alışkanlık haline gelebilmesi için 21 gün tekrarlamak,
tamamen oturtmak ve vazgeçmemek içinse 90 gün devam etmek gerektiğini hatırlatırım.
Allah,hepimizi düzenli namaz kılanlardan eylesin.

Hala aktif olan var mı bilmiyorum ama bende kıldığım namazları düzenli olarak buraya yazıcam.
bugün sabah namazı kılındı günün ilk namazını kıldım çok şükür... Sabah namazı huzuruna eriştirdiğin için teşekkürler Allahım

Allah kabule tsin canim

eve gidip güzelce abdest alıp bi arkadaşımın tavsiyesiyle 150 tane fatiha okuyup namaza başlıyorum dua edin arkadaşlar allah nasip etsin

Kizlar bende namaza baslamak istiyorum...birbirimizi teşfik etsek ne güzel olur.

Ben de bir arkadaşımla sohbetten sonra başlamaya karar vermiştim. Soğuk sıcak su derdin yok abdest için eskiden insanlar daha cok zorlaniyormus. Sabah erkenden eğlenceye veya acil birşey olsa yataktan kalkarız namaz için neden kalkmıyoruz diye öyle devam etmişti.

Çok doğru söylemiş arkadaşın.rabbim kıldığın namazları kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…