Namaz Günlüğüm

merhaba arkadaşlar, ben de namazı bi başlayıp bi bırakanlardan idim, Allah affeder inşallah, yazın izlediğim bir video(sözler köşkü-(+15) Kabre Girince Başına Tek Tek Gelecekler! Gözlerini Kapat ve Dinle)
beni kendime getirdi, o günden beri hiç kaçırmadım namazı Allah kabul eder inşallah, hatta kaza namazlarımı hesapladım, tam 20 yıllık kaza namazım var, her gün, 10 sabah namazı 1er tane de öğle, ikindi, akşam, yatsı namazların kazalarını kılıyorum, önce sabah namazının borcunu bitirip diğerlerine sırayla fazla kılıp bitircem, hesaplarıma göre 14 yıl sonra bitecek Allah'a olan borcum, hayalhanem ve sözler köşkü youtube kanalları sayesinde oldu bu, ordaki hemen hemen tüm videoları izledim. inşallah sürekli namaz kılanlardan oluruz

merhaba arkadaşlar, ben de namazı bi başlayıp bi bırakanlardan idim, Allah affeder inşallah, yazın izlediğim bir video(sözler köşkü-(+15) Kabre Girince Başına Tek Tek Gelecekler! Gözlerini Kapat ve Dinle)
beni kendime getirdi, o günden beri hiç kaçırmadım namazı Allah kabul eder inşallah, hatta kaza namazlarımı hesapladım, tam 20 yıllık kaza namazım var, her gün, 10 sabah namazı 1er tane de öğle, ikindi, akşam, yatsı namazların kazalarını kılıyorum, önce sabah namazının borcunu bitirip diğerlerine sırayla fazla kılıp bitircem, hesaplarıma göre 14 yıl sonra bitecek Allah'a olan borcum, hayalhanem ve sözler köşkü youtube kanalları sayesinde oldu bu, ordaki hemen hemen tüm videoları izledim. inşallah sürekli namaz kılanlardan oluruz

MERHABA CANIM
ALLAH KABUL ETSİNN BÜTÜN NAMAZLARINI
HESAPLAMAYI NASIL YAPTIMMM

Günaydın kızlar hayırlı haftalar :)
Nasıl gidiyor bakalım namazlar ibadetler?

HAYIRLI HAFTALAR CANIM

NASIL TOPLAYABİLDİN Mİ KENDİNİ

ilk adet olduğum tarihi biliyordum, ortalama 9 gün sürüyor adetlerim yani 1 ayda 21 gün namaz dedim, ortalama 1 ayda 21 günse 1 yılda 252 gün derken ortalama 5500 vakit dedim. takip için de kaza namaz ve oruç takip programı var andrioid için onu indirdim, o programa yazdım 5500 borcu her rekat için, kıldıkça 1er 1er düşüyor

ilk adet olduğum tarihi biliyordum, ortalama 9 gün sürüyor adetlerim yani 1 ayda 21 gün namaz dedim, ortalama 1 ayda 21 günse 1 yılda 252 gün derken ortalama 5500 vakit dedim. takip için de kaza namaz ve oruç takip programı var andrioid için onu indirdim, o programa yazdım 5500 borcu her rekat için, kıldıkça 1er 1er düşüyor
çok güzel düşünmüşsüzn canım bu program banada gerekli aslında bende hesaplıyayım o halde ama ben kıldım kıldım bıraktım onları nasıl hesaplıycam neyse fazla olsun fazlası zarra etmez

çok güzel düşünmüşsüzn canım bu program banada gerekli aslında bende hesaplıyayım o halde ama ben kıldım kıldım bıraktım onları nasıl hesaplıycam neyse fazla olsun fazlası zarra etmez
evet fazla olsun da eksik olmasın , bir de kaza kılmanın en güzel yanı, vakit namazlarını kesinlikle terk edemiyorsun, bir tane daha eklenmesin diyorsun, ve insana kılmak hiç zor gelmiyor normal vakit namazı

bazı sitelerde her rekat için 365 gün ben bir hesapladım 47 450 rekat dedi:olamaz:

1 yıl 1825 rekat hesapladım

ama kaza namaz programını indireceiğim biraz daha araştırayımm

bazı sitelerde her rekat için 365 gün ben bir hesapladım 47 450 rekat dedi:olamaz:

1 yıl 1825 rekat hesapladım

ama kaza namaz programını indireceiğim biraz daha araştırayımm
canım sabah için öğle için ikindi için akşam yatsı ve vitr için ayrı ayrı hesaplama oluyor
ve adetli iken kılmadığın namazı kılman gerekmediğinden o zamanlardaki kazanı da kılman gerekmez
yani 1 yılda 365 gün olmaz kaza borcun, adet günlerini düşmen gerek,
ortalama atıyorum adet süren ortalama 7 gün olsa( sen kendi sürene göre hesap edersin, benim 9 gün sürüyor)
1 yılda;
sabah: 23*12 ay=276
öğle: 276
ikindi :276
akşam: 276
yatsı: 276
vitr:276

10 yıl kaza borcun olduğunu farz etsem
sabah: 2760
öğle: 2760
ikindi:2760
akşam :2760
yatsı: 2760
vitr: 2760 oluyor

canım sabah için öğle için ikindi için akşam yatsı ve vitr için ayrı ayrı hesaplama oluyor
ve adetli iken kılmadığın namazı kılman gerekmediğinden o zamanlardaki kazanı da kılman gerekmez
yani 1 yılda 365 gün olmaz kaza borcun, adet günlerini düşmen gerek,
ortalama atıyorum adet süren ortalama 7 gün olsa( sen kendi sürene göre hesap edersin, benim 9 gün sürüyor)
1 yılda;
sabah: 23*12 ay=276
öğle: 276
ikindi :276
akşam: 276
yatsı: 276
vitr:276

10 yıl kaza borcun olduğunu farz etsem
sabah: 2760
öğle: 2760
ikindi:2760
akşam :2760
yatsı: 2760
vitr: 2760 oluyor

GÜNAYDIN CANIM

tamam şimdi anladımmmmm

hesaplayıp kısa zamanda başlıcam inş

Günaydın kızlarrr :) Hayırlı sabahlar eğer doğum yaptıysak 40 günüde düşmeliyiz dmi lohusalık zamanını

günaydın :)) evet lohusalığı düşeceksin ama 9 ay hamilelikte adet olmadığın için 9 ayı full hesaplayacan

Bugüne kadar 180 sabah namazı, 49ar tane de öğle , ikindi, akşam, yatsı ve vitr kıldım Allah kabul ederse
kalan da
sabah 5320, diğerleri 5451 toplam 32575 rekat :olamaz: İnşallah sıfırladım da yazabilirimmm

X