Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Kızlar hayırlı ramazanlar :KK25:nasılsınız neler yapıyosunuz..
Namaz topıgının bu kadar sessiz kalması üzdü sadece namaz topıgi değil manevi sohbet alanıydı burası ama son zamanlarda kimsecikler uğramaz olmus ne yazıkki :KK42:

Ses vermek istedim dolu dolu ramazanlar gecirelım hep beraber insallah 🥰

Mesela her ramazanda yapmak istedıgım fakat hep unuttuğum ramazanın son cuması yapılan bir cüzdan duası var
Allah nasip ederse yapmayı planlıyorum cok zor değil aslında cok basit yaparken sızlere de boyle bır duanın oldugunu bildirmek istedim 🥰
Faydasını faziletini gören cok olmuş hep beraber yapabiliriz 💜
Ramazanda yapılacak farklı bilgilere sahip olanlar yazsın mesela burdan faydalanalım dıyorum 🌸

@orjinal19
@LesaM
@aypare ackerman
@Calcifer
@Ysf42
@ASSOSyal
@Assos32
@Migim
@Busra 17
@Emma3
@N u r
@Butimar-
Tubismavis Tubismavis
Ada-anne
@Migim
@visnetozu
@Assos32
@Kubraclnareymenmfthbyrktr
@rana20
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
@madammor
@Busra 17
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
@N u r
Ssevincli Ssevincli
Morrmeneksee Morrmeneksee
@mavikelebek34
Aktif Lora Aktif Lora
@SoLeiL12
@Butimar-
@SUHAN
@Diloss1
@Buluts34
@Mintimint
Saliha40 Saliha40
@penyez83
@mavikelebek34
@Cemoos
@Morlale8
@madammor
@Sadelikherseydir
Nefes0858 Nefes0858
Lna16 Lna16
@tiniminihaniim
@kavs-i kuzah
@karamelli001
@Jou
@Asiltutku
@namaste21
@Life light
M MaviMabellee [/USER]
Hayırlı Ramazanlar Ayşem 💜🕋🌙 faydanalım tabi ki kim ne biliyorsa birbimize bilgi verip yapalım inşallah 🤲🏻🌙

Çok şükür başladık bisilere ben kendii içimde Yapınca daha rahat hissediyorum 🥰 ama güzel duaalr yapılıyor görüyorum ama burda ne gorduysem duama ekliyoruzm katılmasamda ♥️🌺
Sohbet için burdayiz tabi iyi yapmısin menekse 🥰

Namaz topıgının bu kadar sessiz kalması üzdü sadece namaz topıgi değil manevi sohbet alanıydı burası ama son zamanlarda kimsecikler uğramaz olmus ne yazıkki :KK42:

Mesela her ramazanda yapmak istedıgım fakat hep unuttuğum ramazanın son cuması yapılan bir cüzdan duası var
Allah nasip ederse yapmayı planlıyorum cok zor değil aslında cok basit yaparken sızlere de boyle bır duanın oldugunu bildirmek istedim 🥰
Ramazanda yapılacak farklı bilgilere sahip olanlar yazsın mesela burdan faydalanalım dıyorum 🌸

@orjinal19
@LesaM
@aypare ackerman
@Calcifer
@Ysf42
@ASSOSyal
@Assos32
@Migim
@Busra 17
@Emma3
@N u r
@Butimar-
Tubismavis Tubismavis
Ada-anne
@Migim
@visnetozu
@Assos32
@rana20
@madammor
@Busra 17
@N u r
Ssevincli Ssevincli
@mavikelebek34
Aktif Lora Aktif Lora
@SoLeiL12
@Butimar-
@SUHAN
@Diloss1
@Buluts34
@Mintimint
Saliha40 Saliha40
@penyez83
@mavikelebek34
@Cemoos
@Morlale8
@madammor
@Sadelikherseydir
Nefes0858 Nefes0858
Lna16 Lna16
@tiniminihaniim
@kavs-i kuzah
@karamelli001
@Jou
@Asiltutku
@namaste21
@Life light
M MaviMabellee [/USER]
Aa ben onu her sene yapıyorum ramazanın son cuması mıydı 🙊 bi cumaydı ama😅😂

Çok şükür başladık bisilere ben kendii içimde Yapınca daha rahat hissediyorum 🥰 ama güzel duaalr yapılıyor görüyorum ama burda ne gorduysem duama ekliyoruzm katılmasamda ♥️🌺
Sohbet için burdayiz tabi iyi yapmısin menekse 🥰
Yok cnm ztn ramazanda herkes kendıne okuma planı yapıyor ondan dolayi dua amaclı deılde sohbet amaclı yazdım bıraz da. Birde cüzdan duasını hep birlikte yapalım dıe, 🤩

@orjinal19
@LesaM
@aypare ackerman
@Calcifer
@Ysf42
@ASSOSyal
@Assos32
@Migim
@Busra 17
@Emma3
@N u r
@Butimar-
Tubismavis Tubismavis
Ada-anne
@Migim
@visnetozu
@Assos32
@rana20
@madammor
@Busra 17
@N u r
Ssevincli Ssevincli
@mavikelebek34
Aktif Lora Aktif Lora
@SoLeiL12
@Butimar-
@SUHAN
@Diloss1
@Buluts34
@Mintimint
Saliha40 Saliha40
@penyez83
@mavikelebek34
@Cemoos
@Morlale8
@madammor
@Sadelikherseydir
Nefes0858 Nefes0858
Lna16 Lna16
@tiniminihaniim
@kavs-i kuzah
@karamelli001
@Jou
@Asiltutku
@namaste21
@Life light
M MaviMabellee [/USER]
Yaparız inşallah 😍😍

AA valla mı hıc bahsetmiyonuz ask olsun, 🤣cok olumlu yorumlar okudum hep de gozume carpıyordu bu sene yapacam 🤣 yapmısken beraber yapalım dedım dedim de aramızda yapanlar varmıs :KK58:
İyi düşünmüşsün canım bilmeyen arkadaşlar da vardır benim aklıma gelmedi hiç malum bu ara kafa da yoğun 🤭
Ben inanıyorum bu duaya cüzdanım elhamdülillah hiç boş kalmıyor 🤲

İyi düşünmüşsün canım bilmeyen arkadaşlar da vardır benim aklıma gelmedi hiç malum bu ara kafa da yoğun 🤭
Ben inanıyorum bu duaya cüzdanım elhamdülillah hiç boş kalmıyor 🤲
Ferdam benım aklıma takılan tek soru su 1 sene cüzdandan çıkmayacak dıyor ya cuzdan değişince nasıl olacak 🤣

Ferdam benım aklıma takılan tek soru su 1 sene cüzdandan çıkmayacak dıyor ya cuzdan değişince nasıl olacak 🤣
Öyle bir durumda onuda yeni cüzdana 😂😂😂 niyet önemli zaten canım ben bazen eskileri unutmuş oluyorum yeni koyacağım zaman bakıyorum 2 3 tane var 🤭

Ama şartlarında 1 sene kesınlıkle cuzdan dan cıkmayacak yazıyor da ondan şey ettim ben 😅dedıgın gıbı niyet önemli aslında ya
En iyisi cüzdan degistirecekler bu duayı yazana kadar değiştirsin garanti olsun 🤭🤭
Ben diyorum ya faydasını gördüm bereketli oluyor çok şükür

X