Namaz çizelgesi :)

inş canım: )
çok sevindim.....
haydi bakalım hep bilirkte inş. başlayalım: )
Özellikle kv bana geldiği zamanlarda kalkıp kılıyorum, biri yapınca sende istiyorsun :)
İçimizde var, o zamanlarda ortaya çıkıyor.
bu arada bu akşama yada yarına falan eli çomaklılar gelirse topiğmize şaşmayalım: )
Valla keyifleri bilir Mune de gelir olur biter
İnsanların yaşamlarına saygı duymayı öğrensinler azıcık, Saygıda çifte standart diye birşey yok

aynen öyle canım, çok doğru konuştun.

Tabikide çok mutlu oluruz :)

Mune ye bi soralım ama sadece dua topiğiymiş yasak olmasında.

zannetmiyorum yasak olacağını, neden yasak olsunki....
inanç konusu oldukça doğal bir durum insanlar için....
namazda bir yerde duadır da zaten....
sen sor olurmu muneye canım?? banada haber et oldumu?
şimdi misafirim gelicek alo dedi, yarım saate bende olur bende kaldırıyım artık şu totomu, bugün baya pinekledim
zaten: ))))))
cevap bekliyorum senden, olumlu cevap inş....
öptüm görüşürüz pinkom.

Tamam tatlım ben mesaj attım haber veririm
Kolay gelsin canım, görüşürüz

Amin İnşAllah canım, ben aslında insanların içinde olan şeyleri perçinlemeyi severim, bunu da başarabiliriz umarım:) şimdi sorayım vakit geçmek üzere ikindi namazlarınızı kıldınız mı?
İnşallah:) Ben gribim yaa.. Hapşırıp duruyorum, ondan 1 2 gün sonra başlamayı düşünüyorum Allah nasip ederse.

İnşallah:) Ben gribim yaa.. Hapşırıp duruyorum, ondan 1 2 gün sonra başlamayı düşünüyorum Allah nasip ederse.
Grip olmakla ne alakası var ki namazın? Yani kendinizi yorgun bitkin mi hissediyorsunuz, yoksa sürekli hapşırdığınız için mi başlamak istemiyorsunuz?
Rabbimiz hapşırmaktan hoşlanır, çünkü hapşırdıktan sonra elhamdürillah deriz ve yaşadığımıza şükrederiz yani bu güzel birşey.

Hem bitkinlik var hemde, hapşırıp namazı bozmayayım diyorum. İnşallah Yarın iyi hissedersem o kadar beklemem bile hemencik başlarım

Canım cevap ışık hızıyla geldi
Sorun yok burdan devam edebiliyoruz

merhaba bende geldim işte kılabiliyorum ama eve gidince çocuktu yemekti derken bi bakıyorum sızmış kalmışım yatsıda kaçmış 31 yaşındayım hala namazlarımı oturtamadım bu benim içimde kanayan yaram birbirimize destek olalım teşvik edelim başlığı açan arkadaşım Allah senden razı olsun

Merhaba hoş geldin aramız :)
Namaz saatlerinde herkes bildirim yapacağı için biz seni dürteriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…