Mutsuzum

Yok giyim konusuna karismaz..ki zaten benim tavrını bileceginden ya da ses etmez..önceden böyle sorunları yoktu geçen sene eve kapandım ondan sonra oda bu şekilde davranmaya başladı artık..onunda psikolojisi iyi degil, normal olsa bu şekilde o da bende olmam zaten

Butun anlattiginiz şeyler baştan aşagi celişki dolu 🤷 Madem tavrinizi bileceginden ses etmez çalişma konusunda da tavrinizi bildirebilirdiniz çok istekli olsaydiniz. Bir şey anlamadim. Sizin de işinize geliyor demek ki oylesi. Bilemedim

Bence siz kendinizi tanımıyorsunuz. Kendinize dair fikirleriniz dahi karmaşık. Bu nedenle bir yol tutturup devam edemiyorsunuz.

Mesela dikkat çekici olduğunuzu kabul ediyorsunuz ama kendinizi çirkin de buluyorsunuz. Kendinizi çirkin bulduğunuzu falan düşünmüyorum. Neden öyle söylediğinizi anlamadım. Çünkü bazı ifadeleriniz çelişkili. Başladığınız işleri devam ettiremiyorsunuz çünkü sıkılıyorsunuz. Ne istediğinizi siz de tam bilmiyorsunuz.

İlk sormanız gereken şey şu, “ben bu dünyada ne için varım?” Geriye dönüp baktığınızda ne yapmış olsanız içiniz rahat eder? Kendini tanıma işi hoppala hemencecik olmuyor. Hislerinizi yazın, kitaplar okuyun, bir süre kendinize dışardan bir gözle bakın.

Bir de her şeyi yapabileceğinizi düşünmekten vazgeçin. İnsansınız. Olağanüstü peri güçleriniz yoksa her işte başarılı olamazsınız. Bir bakın bakalım neye yeteneğiniz var gerçek anlamda.
Evet dikkat çektiğimi hep kabul ederim ama fark ettiyseniz ben kendimi beğenmiyorum dedim..güzellik göreceli bı kavram önceden özgüvenin yerindeydi ama artık aynada makyajda yapsam çok çirkin bı kadın görüyorum..başladığım bı iş yok bende baslayamamaktan dert yanıyorum..sürekli biseyleri erteliyorum..aslında bugün başlayınca bişey hoşuma gidiyor ama ertesi gün devam ettiremiyorum..sıkılmak değil istiyorum ama sanki mecalim yok dünya boşuna dönüyor.. psikolojik destek önerdi birçok arkadaş ona başlamayı dusunuyorum

Butun anlattiginiz şeyler baştan aşagi celişki dolu 🤷 Madem tavrinizi bileceginden ses etmez çalişma konusunda da tavrinizi bildirebilirdiniz çok istekli olsaydiniz. Bir şey anlamadim. Sizin de işinize geliyor demek ki oylesi. Bilemedim
Hayır iş yerinde kendisi olmak istiyor yanyana olalım diyor bende bunu kabul etmedim tavrını koydum zaten o yüzden şuan bu konumuz gündemde ev içinde..henüz çözmüş değiliz. Giyim konusu ve iş konusunu aynı kefeye nasıl koyuyorsunuz anlamadım..

"Aslında bakanın bir daha bakmaya engel olamadığı güzel bir kadınım ama kendimi çirkin görüyorum"???
Şimdiye kadar son bir sene altı ay öncesine kadar özgüvenin yerindeydi.. kendimle barışık tüm ama artık öyle değilim..kendimi artık beğenmiyorum diyorum ??

İradesiz ve tembelsiniz galiba, iradesiz insanlarin hicbirseyi basarabildiklerini görmedim maalesef.
Şimdiye kadar böyle değildim..hem okudum hem çalıştım..hem kendimi gelistirdim..bir dakikami boş gecirmezdim..ama düşük yaptıktan sonra zaten ilk bir ay ağlamaktan yataktan çıkmadım..sonra destek olmayan arkadaslarimin sadece çıkarci olduğunu zor gunumde anladım..ve hepsini sildim..bı iki kişi hariç... psikolojikmen kabul edemediğimden eşim çoğu işi haleeti çünkü ben yaşamak dahi istemiyordum..sonra tekrar gebe kalmak istedim fakat olmadı bende denemeyi kafaya takmayı bıraktım son üç aydır ...ama şuanda da kendinin farkına vardım..çok stabile olmuşum ve budurumdan çıkamıyorum

Hayır iş yerinde kendisi olmak istiyor yanyana olalım diyor bende bunu kabul etmedim tavrını koydum zaten o yüzden şuan bu konumuz gündemde ev içinde..henüz çözmüş değiliz. Giyim konusu ve iş konusunu aynı kefeye nasıl koyuyorsunuz anlamadım..

Kiyafette insanin dikkat çektigi unsurlardan biridir. Eşiniz dikkat cekiyorsunuz diye başka işte calistirmayan biri, bunu evde gundem yapan, siyah perdeden bahseden adamin kiyafete asla karışmamasi çelişki diyorum.
Tavrinizi koydunuz diye kiyafeti gundem yapmiyorsa, iş konusu da gundem olmamaliydi yani tavir koyduysaniz.

Kiyafette insanin dikkat çektigi unsurlardan biridir. Eşiniz dikkat cekiyorsunuz diye başka işte calistirmayan biri, bunu evde gundem yapan, siyah perdeden bahseden adamin kiyafete asla karışmamasi çelişki diyorum.
Tavrinizi koydunuz diye kiyafeti gundem yapmiyorsa, iş konusu da gundem olmamaliydi yani tavir koyduysaniz.
Ne bileyim bacım karışmıyor işte..oda kocamın çelişkisi..iş konusunda eskiden yanyana çalıştığımız için diretiyor ama evli degildik o dönemde şuan hem ev hem işte yanyana olmak istemiyorum

Oyleydimm😣 cok tertipli dakikası değerli olan bir bayandim..yemek saatim iş saatim kişisel gelişim saatim hepsi ayarliydi takiiı hamile kalıp düşük yapana kadar..o üzüntüyü atlattım ama eskisi gibi değilim..içimden bişey yapmak gelmiyor..aslında ya Allah diyip bişey yapınca sonunu getiriyorum ama ertesi gün hoppa tekrar umutsuz vaka
Başaklar çok titiz ve çalışkan olur aslında ama 🙄

Oyleydimm😣 cok tertipli dakikası değerli olan bir bayandim..yemek saatim iş saatim kişisel gelişim saatim hepsi ayarliydi takiiı hamile kalıp düşük yapana kadar..o üzüntüyü atlattım ama eskisi gibi değilim..içimden bişey yapmak gelmiyor..aslında ya Allah diyip bişey yapınca sonunu getiriyorum ama ertesi gün hoppa tekrar umutsuz vaka
Ozaman depresyonda olabilirsiniz , bir psikoloğa danışmanızı tavsiye ederim

Çok dikkat çektiğim içinmiş.. aslında doğru ama ben kendimi biliyorum diyorum anlamıyor..sırf bu yüzden eşimden de soğudum sonuçta yaşım genç ve çocuğum yok en azından sigortam devam eder ama anlamıyor
çok dikkat çektiğiniz için mi? :KK45: çalışmak için boy pos güzellik kriterleri de varmış yanii bunu da öğrendik ya şu sitede.az alımlı az güzel az dikkat çeken kadınlar çalışabilir gerisine yasakkkkkk

Evet geçen sene düşük yaptıktan sonra eve kapandım numaramı değiştirdim maddi çıkari olan arkadaşlarımdan uzaklaştım ve evde takılı kaldım..hergun ev temizliği yemek..Dine yöneldim Allah'a açtım ellerimi Kur'an okumaya başladım bu seferde tövbe estağfurullah dini sorgulamaya başladim ve ara verdim..aslında iş konusunu çok seviyorum eşimle 6 7 sene işyeri islettik kısa bı sure değil..ama evlenince hem evde hem işte kavgalar başlayınca bende ilismiz zarar görecek diye o dönem işi bitirme kararı almıştım..
İnsan beyni herşeyi sorgular bunda sizin yanlışınız yok

X