Mutsuzum

Çok geçmiş olsun, herkes sorunları aynı güçte omuzlayamıyor, “halletim” dediğiniz bir çok şey içinizde kalmış, canınızı yakıyor, motivasyonunuzu düşürüyor olabilir, geç olmadan bir terapi alın bence. Çünkü hayat zamanı yorgan altında geçirmek için gerçekten çok kısa… Mutlu olmaksa bence öğrenilebilecek bir şey, beklememek lazım.
Evet bu yaşıma kadar hiç birşeyi halledemedim..sürekli geçmişte kalıp şunu şöyle yapsaydim böyle olurdu diye düşünüyorum sanırım delirmehe başladım.. ama mutlu olmak öğrenilecek bişey çenenizi not aldım 😊

Çok dikkat çektiğim içinmiş.. aslında doğru ama ben kendimi biliyorum diyorum anlamıyor..sırf bu yüzden eşimden de soğudum sonuçta yaşım genç ve çocuğum yok en azından sigortam devam eder ama anlamıyor
ay üstüme iyilik sağlık
dikkat çekiyorsun çalışma ne demek yahu...

Merhaba hanımlar. Öncelikle hepinize sağlık ve güzel bir gün diliyorum.. konu hem eşim hem de benim tükenmişlik sendromum..

25 yaşındayım bakan bı daha bakar 175 uzun boylu alımlı bir kadınım ama aynada bakınca kendime napsamda çok çirkin birini görüyorum.. tam bir senedir evden çantamı alipta şuraya gideyim dediğim bı yer yok..bırakın gezmeyi ailemle bı iki saatlik mesafedeyiz oraya bile geçen sene Mart ayında gitmiştim..

Üniversiteyi 3 sınıfta bıraktım ve devam etmek istemiyorum o bölüme..tekrar şuan hazırlanayim diyorum ohoo yaşın geçti kızım diyorum..dil eğitimi alayım diyorum evde çalış diyip çalışmıyorum.kitap oku spor yap diyorum yataktan çıkmıyorum..sigarayı bırakmak istiyorum ama asla bırakmıyorum..hicbiseyden zevk almıyorum..

Eşimle işyeri işletiyordum.. sıkıldım ve pandemi bahanesiyle kapattık işyerini ..2 senedir kendisi sanayide dükkan isletiyor..bende şuan iyi gelir diye tekrar iş kurmak istiyorum ya da bı yerde çalışmak istiyorum ..eşim başka yerde çalışmamı istemiyor..iş yeri açma konusunda da ben sanayideki işi devredeyim beraber eski günlerdeki gibi birlikte yola devam edelim diyor ama ben hem evde hem iş yerinde yanyana olmak istemiyorum..

Şimdi hanımlar kendimle anlattiklarimi siz çarpı 2 yapın öyle düşünün..hayatımı duzene sokamiyorum ne yapmalıyım ??
Bir spor salonuna yazıl Yada bir kursa hem bedenen hem kafa olarak bir şeylerle uğraşmış olur bu karamsarlıktan kurtulurdun ünv her yaşta okunur o kısmı anlamadım cidden ne için yaşın geçmiş

Evli olmama rağmen görücü çıkıyor evliyim diyorum boşanmayı düşünüyor musun diyen yaşlı teyzeler var ondan doğru demiştim 🥴
Sizin egonuz çok şişirildiği için içten içe eşinizi küçük görmeye başlamışsınız. İnsan aşık olduğu adamdan öz güveni yerlerde kaybetme korkusu var diye bahsetmez. Doğrudur çok güzelsinizdir muhakkak ama farkındaysanız sürekli bahsettiğiniz güzelliğinizden başka vasfınız yok.
Eşinize böyle üstten üstten bakmaya son vermezseniz başka problemler yaşamanız yakındır.

Bir spor salonuna yazıl Yada bir kursa hem bedenen hem kafa olarak bir şeylerle uğraşmış olur bu karamsarlıktan kurtulurdun ünv her yaşta okunur o kısmı anlamadım cidden ne için yaşın geçmiş
Evet hayatım çok stabil ve bundan sıkıldım galiba...yüzme kursu kaydım vardı yenilemek iyi gelebilir galiba

Nasıl iki yıldır ailenize gitmezsiniz?ben bir hafta gitmesem merak eder,vicdan yaparım şaşırdım??Sağlık problemleriniz var anlaşılan.
Bir yıl olacak..bilmiyorum eskiden haftada iki kez gider her gün iki üç defa arardım..ama artık kendime halim kalmamis sanki o yüzden

Evli olmama rağmen görücü çıkıyor evliyim diyorum boşanmayı düşünüyor musun diyen yaşlı teyzeler var ondan doğru demiştim 🥴
Dikkat çekiyorum dediğin oğluna kız arayan teyzeler miydi? Merak etme işyerlerinde o teyzelerden olmuyor. Zaten o teyzelerin oğullarının muhtemelen varlığından bile haberleri yok :KK70:

X