Mutsuzum

Sizin egonuz çok şişirildiği için içten içe eşinizi küçük görmeye başlamışsınız. İnsan aşık olduğu adamdan öz güveni yerlerde kaybetme korkusu var diye bahsetmez. Doğrudur çok güzelsinizdir muhakkak ama farkındaysanız sürekli bahsettiğiniz güzelliğinizden başka vasfınız yok.
Eşinize böyle üstten üstten bakmaya son vermezseniz başka problemler yaşamanız yakındır.
Hayır eşim için yeni bu şekilde düşünmeye başladım çünkü çok darliyor çalışma konusunda ?? Kendisiyle iş ortaminda tanıştığımız için böyle düşünüyor diyordum ama okadar boğuyor ki markete bile gittiğimizde koluna girmezsem sebep arıyor..hergun iki üç defa beni bırakmayacaksin dimi beni seviyorsun dimi..seni sevmezsem neden yanında olayım diyorum gün içinde özledim diye mesajlar atıyorum ama o sürekli bunları sorguluyor..yok kalbini mi kırdım yok beni beğeniyor musun ..yaşlandım mi ben..beni bırakma bilmem ne..boğdu artik

Dikkat çekiyorum dediğin oğluna kız arayan teyzeler miydi? Merak etme işyerlerinde o teyzelerden olmuyor. Zaten o teyzelerin oğullarının muhtemelen varlığından bile haberleri yok :KK70:
Eşimin takıldıgi konu o🤦🏻‍♀️ 😂 surekli başıma kalkiyor..is yeri mevzusuda hiç tanimadigim kişilerden çiçekler geliyordu onun için istemiyor..zamaninda eşimle calistik 6 7 sene 😏kendisiyle çok benziyoruz bizi kardeş sanıyorlar 😭

Hayır eşim için yeni bu şekilde düşünmeye başladım çünkü çok darliyor çalışma konusunda ?? Kendisiyle iş ortaminda tanıştığımız için böyle düşünüyor diyordum ama okadar boğuyor ki markete bile gittiğimizde koluna girmezsem sebep arıyor..hergun iki üç defa beni bırakmayacaksin dimi beni seviyorsun dimi..seni sevmezsem neden yanında olayım diyorum gün içinde özledim diye mesajlar atıyorum ama o sürekli bunları sorguluyor..yok kalbini mi kırdım yok beni beğeniyor musun ..yaşlandım mi ben..beni bırakma bilmem ne..boğdu artik
Bu yazdıklarınız doğruysa adam direk soğuma sebebiymiş o zaman🙄

Eşimin takıldıgi konu o🤦🏻‍♀️ 😂 surekli başıma kalkiyor..is yeri mevzusuda hiç tanimadigim kişilerden çiçekler geliyordu onun için istemiyor..zamaninda eşimle calistik 6 7 sene 😏kendisiyle çok benziyoruz bizi kardeş sanıyorlar 😭
siz çok güzelmişsiniz ya...
birbirinize benziyorsanız o zaman eşinizde yakışıklı adam,
yani size nasıl beğeni geliyorsa ona da gelebilir.
yalnız eşiniz beni bırakmayacaksın değil mi ? diyormuş ,
siz bir ayağınız dışarıda her an gitmek üzere gibi mi duruyorsunuz ? her an onu terk edeceğinizi düşündüğüne göre bize anlatmayı unuttuğunuz başka şeyler de olabilir mi?
yoksa eşiniz hasta tedavi olsun diyeceğim çünkü... çalışmanızı istememesi bağımlı davranması falan bunlar sağlıklı şeyler değil

siz çok güzelmişsiniz ya...
birbirinize benziyorsanız o zaman eşinizde yakışıklı adam,
yani size nasıl beğeni geliyorsa ona da gelebilir.
yalnız eşiniz beni bırakmayacaksın değil mi ? diyormuş ,
siz bir ayağınız dışarıda her an gitmek üzere gibi mi duruyorsunuz ? her an onu terk edeceğinizi düşündüğüne göre bize anlatmayı unuttuğunuz başka şeyler de olabilir mi?
yoksa eşiniz hasta tedavi olsun diyeceğim çünkü... çalışmanızı istememesi bağımlı davranması falan bunlar sağlıklı şeyler değil
Evet eşim çok yakışıklı ama bunun farkında değil..aynı şekilde eşime de bı çok kadın yaklaştı kartını verenleri biliyorum.fakat ben umursamazim..yapacak olan her türlü yapar diye ?? Evet her an gidebilirim ama sadece aldatma konusunda ve şiddet konusunda ve o bunu biliyor en başından konuşmuştum..bazen konu açılınca hatırlatıyorum kimse kimseye mecbur değil sevmediğin bir gün gel şöyle öyle git diye ama bunu söylemem normal zaten.? Ona göre sürekli her an onu terk edecekmisim gibi davranıyor

Ay ne güldüm 🤣🤣 eşime göre böyle olmalı.. sorun bende değil eşimin bana yansıttıklarınfan bu haldeyim 🤦

Tüm yaşadıklarınızdan dolayı içten içe eşinizi suçladığınızı farkettim.
Bence sorun insanın kendi yaptıklarının yada yapmadıklarının sorumluluğunu almaması ile ilgilidir.
Ne düşünce dünyanız, ne eğitim hayatınız, ne iş hayatınız eşinizin elinde değil sizin iradenizin elinde.
O yüzden bakış açınız başta olmak üzere tazelemek için harekete geçmek zorundasınız.
Eğer ki tek başınıza yapamıyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz.

Paranoyak bu adam.

Tüm yaşadıklarınızdan dolayı içten içe eşinizi suçladığınızı farkettim.
Bence sorun insanın kendi yaptıklarının yada yapmadıklarının sorumluluğunu almaması ile ilgilidir.
Ne düşünce dünyanız, ne eğitim hayatınız, ne iş hayatınız eşinizin elinde değil sizin iradenizin elinde.
O yüzden bakış açınız başta olmak üzere tazelemek için harekete geçmek zorundasınız.
Eğer ki tek başınıza yapamıyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz.
Sanırım en güzel çözüm destek almak teskkur ederim 😊

Evet eşim çok yakışıklı ama bunun farkında değil..aynı şekilde eşime de bı çok kadın yaklaştı kartını verenleri biliyorum.fakat ben umursamazim..yapacak olan her türlü yapar diye ?? Evet her an gidebilirim ama sadece aldatma konusunda ve şiddet konusunda ve o bunu biliyor en başından konuşmuştum..bazen konu açılınca hatırlatıyorum kimse kimseye mecbur değil sevmediğin bir gün gel şöyle öyle git diye ama bunu söylemem normal zaten.? Ona göre sürekli her an onu terk edecekmisim gibi davranıyor
Bana kimse boşanmayı düşünüyor musun diye sormuyor
Eşimede kartını veren çıkmadı daha🤔🤔
Çok çirkinsek demek ki 🧐🧐

Çok dikkat çektiğim içinmiş.. aslında doğru ama ben kendimi biliyorum diyorum anlamıyor..sırf bu yüzden eşimden de soğudum sonuçta yaşım genç ve çocuğum yok en azından sigortam devam eder ama anlamıyor
Oldu olacak eşiniz sizi cam fanusa koysun.

Önce işe kendinize değer verip,kendini sevmekle başlamalısınız.Ondan sonra da pozitif arkadaşlarınla biraraya gel ve moral depola

Merhaba hanımlar. Öncelikle hepinize sağlık ve güzel bir gün diliyorum.. konu hem eşim hem de benim tükenmişlik sendromum..

25 yaşındayım bakan bı daha bakar 175 uzun boylu alımlı bir kadınım ama aynada bakınca kendime napsamda çok çirkin birini görüyorum.. tam bir senedir evden çantamı alipta şuraya gideyim dediğim bı yer yok..bırakın gezmeyi ailemle bı iki saatlik mesafedeyiz oraya bile geçen sene Mart ayında gitmiştim..

Üniversiteyi 3 sınıfta bıraktım ve devam etmek istemiyorum o bölüme..tekrar şuan hazırlanayim diyorum ohoo yaşın geçti kızım diyorum..dil eğitimi alayım diyorum evde çalış diyip çalışmıyorum.kitap oku spor yap diyorum yataktan çıkmıyorum..sigarayı bırakmak istiyorum ama asla bırakmıyorum..hicbiseyden zevk almıyorum..

Eşimle işyeri işletiyordum.. sıkıldım ve pandemi bahanesiyle kapattık işyerini ..2 senedir kendisi sanayide dükkan isletiyor..bende şuan iyi gelir diye tekrar iş kurmak istiyorum ya da bı yerde çalışmak istiyorum ..eşim başka yerde çalışmamı istemiyor..iş yeri açma konusunda da ben sanayideki işi devredeyim beraber eski günlerdeki gibi birlikte yola devam edelim diyor ama ben hem evde hem iş yerinde yanyana olmak istemiyorum..

Şimdi hanımlar kendimle anlattiklarimi siz çarpı 2 yapın öyle düşünün..hayatımı duzene sokamiyorum ne yapmalıyım ??

Terapi alıp bu düşüncelerinizin temeline inmelisiniz biz burada asla çözemeyiz

Merhaba hanımlar. Öncelikle hepinize sağlık ve güzel bir gün diliyorum.. konu hem eşim hem de benim tükenmişlik sendromum..

25 yaşındayım bakan bı daha bakar 175 uzun boylu alımlı bir kadınım ama aynada bakınca kendime napsamda çok çirkin birini görüyorum.. tam bir senedir evden çantamı alipta şuraya gideyim dediğim bı yer yok..bırakın gezmeyi ailemle bı iki saatlik mesafedeyiz oraya bile geçen sene Mart ayında gitmiştim..

Üniversiteyi 3 sınıfta bıraktım ve devam etmek istemiyorum o bölüme..tekrar şuan hazırlanayim diyorum ohoo yaşın geçti kızım diyorum..dil eğitimi alayım diyorum evde çalış diyip çalışmıyorum.kitap oku spor yap diyorum yataktan çıkmıyorum..sigarayı bırakmak istiyorum ama asla bırakmıyorum..hicbiseyden zevk almıyorum..

Eşimle işyeri işletiyordum.. sıkıldım ve pandemi bahanesiyle kapattık işyerini ..2 senedir kendisi sanayide dükkan isletiyor..bende şuan iyi gelir diye tekrar iş kurmak istiyorum ya da bı yerde çalışmak istiyorum ..eşim başka yerde çalışmamı istemiyor..iş yeri açma konusunda da ben sanayideki işi devredeyim beraber eski günlerdeki gibi birlikte yola devam edelim diyor ama ben hem evde hem iş yerinde yanyana olmak istemiyorum..

Şimdi hanımlar kendimle anlattiklarimi siz çarpı 2 yapın öyle düşünün..hayatımı duzene sokamiyorum ne yapmalıyım ??
Öncelikle şu önemli eşini seviyormusun.?

Öncelikle şu önemli eşini seviyormusun.?
Hayat çok zor insanlarla uraşmak ta zor şuan tam olarak ne istediğini bilmiyorsun. Bunu kendin başaramıyorsan bir ruhdal buhram yaşıyorsundur. Bu buhramdan çıkmak için yardım almalısın uzman doktorlardan. Böyle devam edersen yuvan dağılır

e heralde aldatma ve şiddetde gitmeyene şaşarım zaten onu sormadım bahsettiğim şey o değildi, sürekli en ufak birşeyde bile terkedecekmişsiniz gibi mi davranıyorsunuz demek istedim,
mesela konu açılınca hatırlatıyorum kimse kimseye mecbur değil diye diyorsunuz ya 8 yıllık evliyim bir kere bile eşime bunu söylemek zorunda kalmadım , siz ne oluyorda konu konuyu açıp söylüyorsunuz merak ettim ? kendisi mi birşey yapıyor söylüyorsunuz yoksa siz mi birşey yapıp üstüne de onu söylüyorsunuz ?

onu her an terkedecek gibi davranmanızın iki sebebi olabilir ondan dolayı sordum birinde hastadır diğerinde de evliliği her an bitireceğinizi düşündüğündendir

şahsen düşünüyorum durduk yere sürekli beni boğan geleceğime engel olacak şekilde çalışmamı istemeyen yalnız bir yere göndermeyen dolayısıyla bana güvenmediğini düşündüğüm,kimse birbirine mecbur değil dediğim bir adamla ben evli kalmazdım ,evli kalıyorsamda ayyşşş çok yakışıklı ama bende çok güzelim darlıyor beni ne yapsak diye şikayet etmezdim

bu durumda sizin karar vermeniz gerekiyor ya bu deveyi güdeceksiniz ya bu diyardan gideceksiniz başka yolu yok

Son düzenleme:
X