Mutsuz Anne

Niye 2 aylıkken başladınız.Durumunuz çok mu kötüydü? Yılların yorgunluğu olabilir mi üstünüzdeki

Sizin için de çok zor, bi şekilde düzeninizi oturtmuşsunuz. Bundan sonrası daha kolay olur umarım Birine biraz dert yansam ne var şükret çocukların sağlıklı, eşin her şeye yardımcı deyip geçiyor. Böyle de kendimi nankör gibi hissediyorum. Dediğiniz gibi eşim çocukları alıp çıksa da tam dinlenmiş hissetmiyorum. Zihnim hep meşgul, geçmeyen bi yorgunluk sanki benimki.

Niye 2 aylıkken başladınız.Durumunuz çok mu kötüydü? Yılların yorgunluğu olabilir mi üstünüzdeki
Haziranda doğdu oğlum, doğum iznim yaz tatilinde bitti. Eylül 1de okula başladım. Ev için yeni kredi çekmiştik izne ayrılamazdım. Üstelik eşim yüksek lisans için üniversiteye başlamıştı. Kabus gibiydi ilk yıllar. Düşününce kendime acıyorum ne çok ağlardım. İnsan kendi çocuğuna bakamaz mı, millet 3 tane büyütüyor derdi aile büyükleri...

kolay değil hem çalışıp hem pes pese iki erkek çocuğuna desteksiz bakmak. insan kendini tükenmiş hissediyor ister istemez. dönem dönem olabilen şeyler bunlar neticede hiçbirimiz robot değiliz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…