MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

ayyy bunları yeni gördüm çok şekerler gelin damadını kalpli mumlarını sevsinler

bu limon sıkacağından benim sıkacak koleksiyonumda da var hepsini de musmutlu günlerde kullanırsın inş

Ohh canım uyku çok iyi gelmiştir
Bende bir kaç gündür uyuyakalıyorum tv izlerken
Dinlenmek gibisi yok valla
Dediğin gibi canım uyguna bulursan al tabi. Gönlünce kullanırsın
Bende direk kullaanıcı panelinden 3 topik açtım bizim gelinler topiği ve senin topik,
O kadar kaynaştıkki artık hani en yakınının mutluluğunu her zaman paylaşmak istersin ya koştur koştur geldim canım
Kendi topiğim gibi

Ne tatlı dondurmalıkların :))
Gırgırına zaten bayıldığımı biliyorsn. Uğur böceği
Mumlarrr

İnşallah canım hepimize kolaylık versin Rabbim
Alıyormuş gibi yapsak almasak mı bende aldıktan sonra biraz daha uygununu bulabiliyorum bazen
Baharat takımı uwww zor bir secim olur sanırım en çok kullanılan şey

ayyy bunları yeni gördüm çok şekerler gelin damadını kalpli mumlarını sevsinler

bu limon sıkacağından benim sıkacak koleksiyonumda da var hepsini de musmutlu günlerde kullanırsın inş

Aaaa ne güzel demek aynı limonlugumuzzz kız maşallah kac limonlugun var

Oo maşallah sizin çeyiz bitmiş ne güzel, hepsini güle güle kullanın

Teşekkür ediyorummmm

Ne güzel oluyor ama dimi tv karsısında uyumak ile uyumamak arası mücadele

Yaaaaa canım ya sabah sabah işe gitmeden ne kadar sevindirik ettin sen beni ya gel öpücemm
Kendi topiginle bir zaten

Edacım gelin ve damadın en çok yatak odana yakışır yatak odasında tuvalet masasının üzerinde yada komodinin üzerinde kullanabilirsin

Ne güzel oluyor ama dimi tv karsısında uyumak ile uyumamak arası mücadele

Yaaaaa canım ya sabah sabah işe gitmeden ne kadar sevindirik ettin sen beni ya gel öpücemm
Kendi topiginle bir zaten

Kesinlikle harika canım
Kaç gündür sohbet edemiyoruz benim biraz çalışmam gerek ama gelmeye çalışıcam inşallah karşılaşırız bu akşam cnm

haklısın yaa bana da hep olur o kadar beklerim mutlaka ben aldıktan sonra kampanyaya girer şaka gibi

baharatlığı da tanıdık züccaciyeden alıcam eğer daha güzeli gelirse gider değiştiririm valla

fazla sayılmaz aslında bi tane plastik almıştım sonra cam olanına rastladım o da olsun derken en sonunda porselenini gördüm 1 tanede makinesi var ufak çaplı bi koleksiyon için yeter sanırım

Edacım gelin ve damadın en çok yatak odana yakışır yatak odasında tuvalet masasının üzerinde yada komodinin üzerinde kullanabilirsin

Evettt inanırmısın yatak odası aklıma gelmeyen tek yerdi sonunda yer buldum sanırım çok teşekkür ederim

Kesinlikle harika canım
Kaç gündür sohbet edemiyoruz benim biraz çalışmam gerek ama gelmeye çalışıcam inşallah karşılaşırız bu akşam cnm

Evet canım ya gercekten çok yorgun hissediyorum son günlerde kendimi pc basına gecmek bile yoruyor..bu aksamda sevdigimle bulustum gec geldim aferim calış calış darısı basıma bakalım ben aöf den kac derscikten gecmis olurum

aldıklarının hepsi çok güzel :) aşk dolu günlerde kullanırsın inş
Teşekkür ediyorumm Ahh ahh inşallah

Baharatlıgı nasıl düşünüyorsun canım ? tezgah üstümü mıknatıslı falan mı?
Yok canım hiç fazla sayılmaz Kuzum tam 4 tane olmuş maşallah Ufak degil büyük çaplı bir koleksiyon olmuş

tezgah üstü düşünüyorum canım ama işte budur diyeceğim bi modele daha denk gelemedim maalesef :84:

ben giderken bırakacak bir sürü şey var yeni limonluk yeni bardaklar kendi evim yetmedi baba evininde eksiklerini tamamlıyorum

hep bunların satıcılarında kabahat ben aldıktan sonra getirmeyin arkadaşım yeni modelleri değil mi ama

Evet canım katılıyorum sanki saklıyorlar biz alınca inadına sakladıkları yerden cıkarıyorlar ama çok yenik düşme canım sonu gelmez nasılsa hep yenisi cıkıyor ben çok vazgecmem aldıklarımdan daha güzelini görsemde aldıgımı degişmem hiçbirşeye çok benimsiyorum çok

Merhaba ben yeni katıldım aranıza :) herseyini gercekten çok beğendin umarım çok mutlu günlerde kullanırsın

tatlım büyük parçalarda sıkıntı yok kafaya taktıklarımı aldıktan sonra başkasına dönüp bakmıyorum bile ama bu bardaktır şudur budur konusunda aldıkça alasım gelmiyor değil yok kahvaltı takımıma uyuyor yok yemek takımıma derken bir sürü çeşitle doldu çeyiz

birde onlarla kuracağın güzel sofraları düşündükçe insan her çeşitten bulunsun istiyor valla

Merhaba ben yeni katıldım aranıza :) herseyini gercekten çok beğendin umarım çok mutlu günlerde kullanırsın

Hoşgeldin canım aramızaaa İnşallah canım çok teşekkür ederimm

Heee o konuda bende aynıyım canım Her model olsun istiyorum tabi onları koyacak yerde önemli bakalım mutfaklarımız nasıl olacak Dedigin gibi bir sürü model getiriyorlar ayıp yani madem hepsini bir anda üretin bizde ona göre secelim ayy gercekten düsününce daha da çok almak istiyor insan amaaa Damlam senin ne zaman ceyizciklerini görecegiz

ya koyacak yer olsa bile insanın başına dert aslında ama alamayıp üzüleceğime alır üzülürüm mantığındayım

artık ıvır zıvır almam diyorum her çarşıya çıktığımda elimde bir şeyler geri dönüyorum hiç bir şey bulamazsam desenli peçete alıyorum

aşkıma güzel sofralar kurmak için peçete de şart öyle değil mi ama

canım bu aralar sık gelemiyorum pc başına fırsat bulduğum anda topiği hemen açacağım inş

Aklımda kalacagına çeyizimde kalsın yani
Sen ne güzel buluyorsun ben artık içime sinen bulamıyorum dolanıyorum dolanıyorum boş
Evet evet peçeteler şart bizim henüz 2 adet var
Tamam canım bekliyorum ama

Bugün aldıklarım
Mutfak havlumuz, çay süzgecimiz, mutfak makasımız

Tahta kaşıklarımızzz

Buda 2 gün önce aldıgım diger bıcagımıza kardeş olan bıcagımız

Ben yeni çeyizciklerimizi çooook sevdim

Son düzenleme:

Kocaman Maşallah
Bıçağına kardeş mi aldın canım :)
Önceki bıçağınıda çok sevmiştim. Porselendi hatta diymi konuşmasını yapmıştık
Ohh ohh ıvır zıvırlar bitiyorr
Canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…