MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Güle güle kullan canım..
Çok güzeller, maşallah...

Böyle topluca görmek bizim için de iyi oluyor, çok basit eksiklerim varmış benim, onları farkettim..

Teşekkür ederim canım benim inşallah mutlu günlerde kullanmak nasip olur
Buna vesile olduysam çok mutlu oldum canım
Her zaman beklerim

canım topıgın hayırlı olsun herseyın cok guzel begendım mutlu gunlerde kullanman dılegıyle

Teşşekür ederim canım begenmene çok sevindim

güle güle kullan canım..

Sağol canım

Sağol canımmm
Markası islamoğlu canım İstanbul Bayrampaşa da züccaciyeciden almıştım 100 TL fiyatıda
Amin canım
topiğin hayırlı olsun herşey güzel çok görünüyor mutlulukla kullanırsın inş

İnşallah canım çok teşekkür ederimmm

Canımsın
Sizde alırsınız inşallah daha güzellerini en yakın zamanda zaten bak baya baya hallediyorsunuz birşeyleri.
İnşallah zaman biran önce geçer dediğin gibi çoook mutlu oluruz canım
Artık öyle bir dostluk bağı yaptık ki bahsetmemek bazen mümkün olmuyor değil mi :)
Teflon Taçtan memmunsun canım güzel demiştin. Onu alabilirsin
Karacanın çelik tencerelerini beğenmiyorlar ama teflonlarından hiç yorum duymadım cnm.

Olma olma ben iyiyim
Ani oldu ani bitti

Sende benim canımsınnnn
İnşallahh canım 1 gün daha bitti dimi
Aynen öyle canım bak diyorum bunu almışlar bunuda almışlar Maşallah canım inşallah tüm ihtiyaclarınızı alırsınız
Evet canım Taç markası alacagım çok memnunuz ama ben karar veremiyorum
pilav tenceresi alacagım bu tamam..tava 2 mi 1 mi alsam hala gidip geliyorum ama 2 alırım heralde sonra sahan seti alsam mı diyorum ama kararsızım en büyük boyu ile ikimize pilav yaparım alıyım diyorum ama sonra çok tenceremi olacak diyorum bu arada balık tavasından vazgectik

Ben sonra alınacaklara kaçtım sanırım canım dert etme büyükler tamamsa gerisi geliyor zaten Senin evlenmene hayırlısıyla ne kadar var canım ?
Eveeet unuturmuyum isterizz isterizzz

benim tencere tava nevresim bornoz gibi eksiklerim çok senin bu konuda maşallahın var gerçekten

düğün tarihim belli değil canım o nedenle rahatım aslında ama işler birden hızlanırsa o zaman elim ayağım birbirine girer işte

çeyiz envanterimi bi kontrol edeyim bakayım

karışık bi sayfa olmasın diye biraz düzenleme yapmam lazım :126:

Benimde teflonlar kaldı canım almak istedigim bir kac parca alınca tencere almam..ama büyük parca oldugundan alması daha kolay aslında dert etme hiç
Oleyy topik acıyorsun yani
Ayy canım o resimleri koyma neydi öyle ben beceriksizdim sanırım o kadar ugrastım bir baktım resimler silinmiş gece 02:30 da uyudum

Bitti vallahi canım :)
Her yeni gün yeni heyecan dolu gün oluyor :)
Canım 2 tava al o zaman. Bir büyük bir küçük alırsın. Benim o şekilde olması gerek. 26 a 20 mi ne.
1 tencere tamam zaten.
Sahanlar şart gibi bence canım; çünkü yemeği fazla yapsan yiceğiniz kadar ısıtmak istesen vs.
Ama senin zaten setinde yanlış görmüyorsan 2 tane sahanlık gibi ufak tencereler var onlarda çok rahat işini görebilir.
En azından ilk zamanlar. Dediğin gibi onca tabak çanak yerde lazım. İhtiyaç duyarsan alırsın gene.

diyorum senin çeyiz bitmiş diye de inanmıyorsun bana

gerçekten ufaklar oyalıyor insanı bende bu yüzden önce onlar bitsin istedim ama daha onları da bitiremedim ama evde koyacak yerleri bitirdim

açmayı bende çok istiyordum bi defasında bütün fotoları tek tek netten bulup birleştirdim düzenledim falan bi formatta bütün emeklerim silinince soğudum resmen

gözümü korkutma yaa ben daha pcdekileri toparlamakla boğuşuyorken birde yükleme sorunlu olmasın lütfen

Aynen öyle oluyor
Haklısın canım en güzeli öyle yapıyım bende
işte o var koca tencereler büyük gelir ama dedigin gibi o setin içinde de var
En iyisi fiyatına bakmak 70-75 falansa alırım ama 90 derse almam
Ayyy dün gece erken uyudum 22:45 gibi ne iyi geldi

Keşke diyorum canım en basta daha kocamannn elektrikli ev aletleri var sonra bi sürüü şey
oyalamaz mı artık aynı dükkanlara girip girip cıkıyorum belki yeni birşey gelir diye
Ahh canım benim korkma o benim beceriksizligim oldu inşallah senin olmazz

Güle güle mutlulukla kullanmanı dilerim..
Teşekkür ederimmm

Birkaç parça daha ekliyorum

Limon sıkacagımız

6 kişilik dondurma kasemizz

Kumbaramızz ,gelin damadımız ve kalpli mumlarımızzz

Son düzenleme:
Edaaaaaammmmmmmmm
Sen topicik mi açtın bakiiiiimmmmmmmmm
Ben senin topiciğini ham ham yaparım kiiiiiiiiiiiiii
Aşk'la kullanın kuzuuuuummmmm
Mis yuvanızın mis eşyacıkları olsun bunlaaaarrrr

son eklediklerini güle güle kullan edacım gelin ve damata bayıldım çok şekerler

güle güle kullan cnaım:)) aşk kaselerine bayıldm nerden aldınız:)

Edaaaaaammmmmmmmm
Sen topicik mi açtın bakiiiiimmmmmmmmm
Ben senin topiciğini ham ham yaparım kiiiiiiiiiiiiii
Aşk'la kullanın kuzuuuuummmmm
Mis yuvanızın mis eşyacıkları olsun bunlaaaarrrr

Canımmmm
Eveett actım ya bende seni düşünmüştüm :2: neden hiç ugramadı görmedimi topigimi diye :2:
Biii baktım yazmışsın nasıl sevindirik oldummmm
Çok sağol canım benim inşallah yuvamızın resimlerinide paylaşacagım günler gelirr
Her zaman gel mutlu et beni

son eklediklerini güle güle kullan edacım gelin ve damata bayıldım çok şekerler

Teşekkür ederim canım bende onları çok severek aldım ama nereye koyarım fikrim yok

güle güle kullan cnaım:)) aşk kaselerine bayıldm nerden aldınız:)

Sağol canım onları gecen yıl a101 marketten almıştım her sevgililer gününde geliyor

Allah tüm alacakların içinde kolaylık versin inş canım

sorma o dükkanları kolaçan etmekte başlı başına ömür zaten

bir şey alıyorum hemen yeni modelini çıkarıyorlar beni takip mi ediyorlar nedir

korkarım istediğim gibi baharat takımını da ben bir tane aldıktan sonra piyasaya çıkaracaklar

bende hiç topik açmadım canım yaa çok tecrübesizim inş bi aksilik çıkmadan bende yükleyebilirim :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…