MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Güle güle kullan canım..
Çok güzeller, maşallah... :KK71: :nazar:

Böyle topluca görmek bizim için de iyi oluyor, çok basit eksiklerim varmış benim, onları farkettim.. :KK16:

Teşekkür ederim canım benim inşallah mutlu günlerde kullanmak nasip olur :KK16:
Buna vesile olduysam çok mutlu oldum canım :KK16:
Her zaman beklerim :KK1:

canım topıgın hayırlı olsun herseyın cok guzel begendım mutlu gunlerde kullanman dılegıyle :KK16:

Teşşekür ederim canım begenmene çok sevindim :KK16:

güle güle kullan canım..

Sağol canım :KK54:

canımm topiğinn hayırlı olsunnn :) O çay takımı nasıl bisey ya cok hosuma gittii markasını ve nerden aldıgını söylermisinnnnnnn? Herşeyinde çokk güzelll
Allah güzell , mutlu günlerde agız tadıyla kullanmak nasip etsinnn

Sağol canımmm :KK16:
Markası islamoğlu canım İstanbul Bayrampaşa da züccaciyeciden almıştım 100 TL fiyatıda :KK16:
Amin canım :KK16:
topiğin hayırlı olsun:nazar: herşey güzel çok görünüyor mutlulukla kullanırsın inş:nazar::nazar:

İnşallah canım çok teşekkür ederimmm :KK54:

anımmmmm benim ya seninde bu yorumların o kadar güzel kii :KK16:
Pazar günü kulakların çınladımı bu arada sevdigime senden bahsettim :KK1: sevgilisiyle küçük ev aletlerinide almışlar diye :KK1:
Amin canım inşallah zaman akıp geçecek vee biz mutlulukla kullanacagızzz :KK16:
Bide teflon tencerelere karar versem canım :KK1:

Canımsın :KK16::KK16:
Sizde alırsınız inşallah daha güzellerini en yakın zamanda zaten bak baya baya hallediyorsunuz birşeyleri.
İnşallah zaman biran önce geçer dediğin gibi çoook mutlu oluruz canım :KK16:
Artık öyle bir dostluk bağı yaptık ki bahsetmemek bazen mümkün olmuyor değil mi :)
Teflon Taçtan memmunsun canım güzel demiştin. Onu alabilirsin :KK16:
Karacanın çelik tencerelerini beğenmiyorlar ama teflonlarından hiç yorum duymadım cnm.

Ben sonra alınacaklara kaçtım sanırım canım :KK1: dert etme büyükler tamamsa gerisi geliyor zaten :KK16:Senin evlenmene hayırlısıyla ne kadar var canım ?
Eveeet unuturmuyum :KK1: isterizz isterizzz :KK9:

Amin canım benim..
Ama kötü oldum şimdi hiç haberimde yoktu sözünden bile..neyse hayırlısı olsun hakkında çok mutlu ol inşallah :KK54:

Olma olma ben iyiyim :KK16:
Ani oldu ani bitti :KK1:

Canımsın :KK16::KK16:
Sizde alırsınız inşallah daha güzellerini en yakın zamanda zaten bak baya baya hallediyorsunuz birşeyleri.
İnşallah zaman biran önce geçer dediğin gibi çoook mutlu oluruz canım :KK16:
Artık öyle bir dostluk bağı yaptık ki bahsetmemek bazen mümkün olmuyor değil mi :)
Teflon Taçtan memmunsun canım güzel demiştin. Onu alabilirsin :KK16:
Karacanın çelik tencerelerini beğenmiyorlar ama teflonlarından hiç yorum duymadım cnm.
Sende benim canımsınnnn :KK16:
İnşallahh canım :KK16: 1 gün daha bitti dimi :KK1:
Aynen öyle canım :KK1: bak diyorum bunu almışlar bunuda almışlar :KK1: Maşallah canım inşallah tüm ihtiyaclarınızı alırsınız :KK16:
Evet canım Taç markası alacagım çok memnunuz ama ben karar veremiyorum :KK31:
pilav tenceresi alacagım bu tamam..tava 2 mi 1 mi alsam hala gidip geliyorum ama 2 alırım heralde :KK31: sonra sahan seti alsam mı diyorum ama kararsızım en büyük boyu ile ikimize pilav yaparım alıyım diyorum ama sonra çok tenceremi olacak diyorum :KK31: bu arada balık tavasından vazgectik :KK1:

Ben sonra alınacaklara kaçtım sanırım canım :KK1: dert etme büyükler tamamsa gerisi geliyor zaten :KK16:Senin evlenmene hayırlısıyla ne kadar var canım ?
Eveeet unuturmuyum :KK1: isterizz isterizzz :KK9:

benim tencere tava nevresim bornoz gibi eksiklerim çok senin bu konuda maşallahın var gerçekten :nazar:

düğün tarihim belli değil canım o nedenle rahatım aslında :KK8:ama işler birden hızlanırsa o zaman elim ayağım birbirine girer işte :KK9:

çeyiz envanterimi bi kontrol edeyim bakayım:KK1:

karışık bi sayfa olmasın diye biraz düzenleme yapmam lazım :126:

benim tencere tava nevresim bornoz gibi eksiklerim çok senin bu konuda maşallahın var gerçekten :nazar:

düğün tarihim belli değil canım o nedenle rahatım aslında :KK8:ama işler birden hızlanırsa o zaman elim ayağım birbirine girer işte :KK9:

çeyiz envanterimi bi kontrol edeyim bakayım:KK1:

karışık bi sayfa olmasın diye biraz düzenleme yapmam lazım :126:

Benimde teflonlar kaldı canım almak istedigim bir kac parca alınca tencere almam..ama büyük parca oldugundan alması daha kolay aslında dert etme hiç :KK16:
Oleyy topik acıyorsun yani :KK76:
Ayy canım o resimleri koyma neydi öyle ben beceriksizdim sanırım o kadar ugrastım bir baktım resimler silinmiş gece 02:30 da uyudum :KK53:

Sende benim canımsınnnn :KK16:
İnşallahh canım :KK16: 1 gün daha bitti dimi :KK1:
Aynen öyle canım :KK1: bak diyorum bunu almışlar bunuda almışlar :KK1: Maşallah canım inşallah tüm ihtiyaclarınızı alırsınız :KK16:
Evet canım Taç markası alacagım çok memnunuz ama ben karar veremiyorum :KK31:
pilav tenceresi alacagım bu tamam..tava 2 mi 1 mi alsam hala gidip geliyorum ama 2 alırım heralde :KK31: sonra sahan seti alsam mı diyorum ama kararsızım en büyük boyu ile ikimize pilav yaparım alıyım diyorum ama sonra çok tenceremi olacak diyorum :KK31: bu arada balık tavasından vazgectik :KK1:

Bitti vallahi canım :)
Her yeni gün yeni heyecan dolu gün oluyor :)
Canım 2 tava al o zaman. Bir büyük bir küçük alırsın. Benim o şekilde olması gerek. 26 a 20 mi ne.
1 tencere tamam zaten.
Sahanlar şart gibi bence canım; çünkü yemeği fazla yapsan yiceğiniz kadar ısıtmak istesen vs.
Ama senin zaten setinde yanlış görmüyorsan 2 tane sahanlık gibi ufak tencereler var onlarda çok rahat işini görebilir.
En azından ilk zamanlar. Dediğin gibi onca tabak çanak yerde lazım. İhtiyaç duyarsan alırsın gene.

Benimde teflonlar kaldı canım almak istedigim bir kac parca alınca tencere almam..ama büyük parca oldugundan alması daha kolay aslında dert etme hiç :KK16:
Oleyy topik acıyorsun yani :KK76:
Ayy canım o resimleri koyma neydi öyle ben beceriksizdim sanırım o kadar ugrastım bir baktım resimler silinmiş gece 02:30 da uyudum :KK53:

diyorum senin çeyiz bitmiş diye de inanmıyorsun bana :KK9:

gerçekten ufaklar oyalıyor insanı bende bu yüzden önce onlar bitsin istedim ama daha onları da bitiremedim ama evde koyacak yerleri bitirdim :KK9:

açmayı bende çok istiyordum bi defasında bütün fotoları tek tek netten bulup birleştirdim düzenledim falan bi formatta bütün emeklerim silinince soğudum resmen :KK14:

gözümü korkutma yaa :KK53: ben daha pcdekileri toparlamakla boğuşuyorken birde yükleme sorunlu olmasın lütfen :KK53:

Çok teşekkür ederimm :KK16:
Öyle demeyin ne güzel sıcak yuvandasınız sevdiginize kavuşmuşsunuz :KK16:
İnşallah can & canan kaşıkları mutlulukla kullanırsınız.. yakından da çok güzel :KK16:

evet sevdiğim adamla evlendim asker yolu bekledim 5 sene sonunda evlendik.12 yıl oldu 2 oğlum var.çok çok şükür.buraları baktıkça çok imreniyorum.bende aklıma yatanları ihtiyacım olanları sizlerin sayesinde alıyorum.bir nevi fikir alışverişi oluyo..çok mutlu olun sizde...

Bitti vallahi canım :)
Her yeni gün yeni heyecan dolu gün oluyor :)
Canım 2 tava al o zaman. Bir büyük bir küçük alırsın. Benim o şekilde olması gerek. 26 a 20 mi ne.
1 tencere tamam zaten.
Sahanlar şart gibi bence canım; çünkü yemeği fazla yapsan yiceğiniz kadar ısıtmak istesen vs.
Ama senin zaten setinde yanlış görmüyorsan 2 tane sahanlık gibi ufak tencereler var onlarda çok rahat işini görebilir.
En azından ilk zamanlar. Dediğin gibi onca tabak çanak yerde lazım. İhtiyaç duyarsan alırsın gene.

Aynen öyle oluyor :KK1:
Haklısın canım en güzeli öyle yapıyım bende :KK16:
işte o var koca tencereler büyük gelir :KK31: ama dedigin gibi o setin içinde de var :KK31:
En iyisi fiyatına bakmak 70-75 falansa alırım ama 90 derse almam :KK1:
Ayyy dün gece erken uyudum 22:45 gibi ne iyi geldi :KK76:

diyorum senin çeyiz bitmiş diye de inanmıyorsun bana :KK9:

gerçekten ufaklar oyalıyor insanı bende bu yüzden önce onlar bitsin istedim ama daha onları da bitiremedim ama evde koyacak yerleri bitirdim :KK9:

açmayı bende çok istiyordum bi defasında bütün fotoları tek tek netten bulup birleştirdim düzenledim falan bi formatta bütün emeklerim silinince soğudum resmen :KK14:

gözümü korkutma yaa :KK53: ben daha pcdekileri toparlamakla boğuşuyorken birde yükleme sorunlu olmasın lütfen :KK53:

Keşke diyorum canım en basta daha kocamannn elektrikli ev aletleri var :KK31: sonra bi sürüü şey :KK1:
oyalamaz mı artık aynı dükkanlara girip girip cıkıyorum belki yeni birşey gelir diye:KK1:
Ahh canım benim korkma o benim beceriksizligim oldu inşallah senin olmazz :KK54:

Güle güle mutlulukla kullanmanı dilerim..
Teşekkür ederimmm :KK16:

Çok teşekkür ederimm :KK16:
Öyle demeyin ne güzel sıcak yuvandasınız sevdiginize kavuşmuşsunuz :KK16:
İnşallah can & canan kaşıkları mutlulukla kullanırsınız.. yakından da çok güzel :KK16:

evet sevdiğim adamla evlendim asker yolu bekledim 5 sene sonunda evlendik.12 yıl oldu 2 oğlum var.çok çok şükür.buraları baktıkça çok imreniyorum.bende aklıma yatanları ihtiyacım olanları sizlerin sayesinde alıyorum.bir nevi fikir alışverişi oluyo..çok mutlu olun sizde...

Maşallah mutlulugunuza nazar degmesin :nazar:
Allah bagıslasın yavrularınızı :KK16:olsun içinizde kalmasın zaten mutlaka ne kadar alınsada içimizde kalanlar olacak :KK16:zaten evin ihtiyacı bitmez :KK1:
vee amin diyorum :KK16:

Birkaç parça daha ekliyorum :KK1:

Limon sıkacagımız :KK16:

$DSCF2493.jpg

6 kişilik dondurma kasemizz :KK16:
$C2.jpg

Kumbaramızz ,gelin damadımız :KK1: ve kalpli mumlarımızzz :KK16:

$1 (1).jpg $C5.jpg $D.jpg

Son düzenleme:
Edaaaaaammmmmmmmm:KK54::KK54:
Sen topicik mi açtın bakiiiiimmmmmmmmm:KK16:
Ben senin topiciğini ham ham yaparım kiiiiiiiiiiiiii:KK16:
Aşk'la kullanın kuzuuuuummmmm:KK69:
Mis yuvanızın mis eşyacıkları olsun bunlaaaarrrr:KK16:

son eklediklerini güle güle kullan edacım gelin ve damata bayıldım çok şekerler:KK16:

:nazar: Bismillahirrahmanirrahim :nazar:

Diyerek başlıyorum kızlar :KK16:
Aslında uzun bir süre daha topik açmamayı düşünüyordum ama dayanamadım :KK1:
Rabbim izin verirse evlenmemiz için 1.5 - 2 yıl kadar zaman var :KK16: Bende yavaş yavaş aileme yük olmadan kendi bütçeme göre tamamlamaya çalışıyorum çeyizciklerimizi :KK69:
Buyrun çeyizlerimiz :KK69:

Tencerelerimizzz :KK69:

Eki Görüntüle 641914 Eki Görüntüle 641915

Misafir yemek takımımız ve Pasta takımımız :KK16:

Eki Görüntüle 641913 Eki Görüntüle 641912

Misafir Çkb takımımız ve Günlük Çkb takımımız :KK16:

Eki Görüntüle 641916 Eki Görüntüle 641917

3 adet battaniyemiz var fakat 1 tanesinin resmini bulabildim..inşallah diger battaniyelerimizin resmini çekince paylaşırım :KK16:

Eki Görüntüle 641918

Nevresim Takımlarımız :KK16:

Eki Görüntüle 641925 Eki Görüntüle 641926 Eki Görüntüle 641927

Eki Görüntüle 641928 Eki Görüntüle 641929 Eki Görüntüle 641919

Yorganımızz , Bornoz takımımızz :KK69: vee fransız güpürü salon takımımızz :KK16:

Eki Görüntüle 641930 Eki Görüntüle 641931 Eki Görüntüle 641932

Sadece resmini bulabildigim havlularımızz :KK69:

Eki Görüntüle 641933 Eki Görüntüle 641934

Çelik çay setimiz, günlük kullanmak için çaydanlığımız :KK16:Can & Canan çay kaşıklarımız fakat ben onları dondurma kaşıgı olarak kullanmayı düşünüyorum :KK1:
Eki Görüntüle 641936 Eki Görüntüle 641937 Eki Görüntüle 641935

Kek kalıplarımızzz :KK69:
Eki Görüntüle 641938 Eki Görüntüle 641940 Eki Görüntüle 641939 Eki Görüntüle 641941

Fırın tutacagımız, çırpıcımız, fırçamız, spatulamız :KK16:

Eki Görüntüle 641942 Eki Görüntüle 641943 Eki Görüntüle 641944 Eki Görüntüle 641970

Plastik kesme tahtamız, rendemiz, meyve bıcaklarımız, ve benim çok kullanacagım bana göre ideal boyut bıcagımız:KK16:
Eki Görüntüle 641947 Eki Görüntüle 641946
Eki Görüntüle 641945 Eki Görüntüle 641948

6'lı günlük kahvaltılıklarımız ,12'li kasemiz, nescafe-çay fincanımız ve 18 parça günlük su takımımız :KK16:

Eki Görüntüle 641949 Eki Görüntüle 641950
Eki Görüntüle 641951 Eki Görüntüle 641952

Borcamlarımız, tereyaglımız, salata tabaklarımız :KK76:

Eki Görüntüle 641953 Eki Görüntüle 641954 Eki Görüntüle 641955 Eki Görüntüle 641956 Eki Görüntüle 641957

Dondurmalıklarımız , havanımız, peçeteligimiz, porselen sahanımız :KK16:

Eki Görüntüle 641958 Eki Görüntüle 641959
Eki Görüntüle 641961 Eki Görüntüle 641960

Tuzlugumuz, tam olarak ne yapacagımı bilmesemde sanırım zeytin çatalımız :KK9: süzgeçimiz, aşk dolu kase ve kupalarımızzz :KK69: :KK69:

Eki Görüntüle 641966 Eki Görüntüle 641962 Eki Görüntüle 641965
Eki Görüntüle 641963 Eki Görüntüle 641964

Çerezliklerimiz, bakliyat için küreklerimiz ve saklam kaplarımız :KK16:

Eki Görüntüle 641971 Eki Görüntüle 641975 Eki Görüntüle 641972

Kahve fincanlarımız, kahve yanı su bardaklarımız, 30 parça kurabiye kalıbımız, sos tavamız, fındık kıracagımız ve dolma biber oyacagımız :KK56:

Eki Görüntüle 641982 Eki Görüntüle 641986 Eki Görüntüle 641981 Eki Görüntüle 641984 Eki Görüntüle 641985 Eki Görüntüle 641983

Peçetelerimiz :KK56:

Eki Görüntüle 641987 Eki Görüntüle 641988

Birkaç küçük parça eklenmedi ama buna şükür ancak başardım :)

güle güle kullan cnaım:)) aşk kaselerine bayıldm nerden aldınız:)

Edaaaaaammmmmmmmm:KK54::KK54:
Sen topicik mi açtın bakiiiiimmmmmmmmm:KK16:
Ben senin topiciğini ham ham yaparım kiiiiiiiiiiiiii:KK16:
Aşk'la kullanın kuzuuuuummmmm:KK69:
Mis yuvanızın mis eşyacıkları olsun bunlaaaarrrr:KK16:

Canımmmm :KK54:
Eveett actım ya :21: bende seni düşünmüştüm :2: neden hiç ugramadı görmedimi topigimi diye :2:
Biii baktım yazmışsın nasıl sevindirik oldummmm :KK16:
Çok sağol canım benim inşallah yuvamızın resimlerinide paylaşacagım günler gelirr :KK16:
Her zaman gel mutlu et beni :KK9:

son eklediklerini güle güle kullan edacım gelin ve damata bayıldım çok şekerler:KK16:

Teşekkür ederim canım :KK16: bende onları çok severek aldım ama nereye koyarım fikrim yok :KK1:

güle güle kullan cnaım:)) aşk kaselerine bayıldm nerden aldınız:)

Sağol canım :KK16: onları gecen yıl a101 marketten almıştım her sevgililer gününde geliyor :KK16:

Keşke diyorum canım en basta daha kocamannn elektrikli ev aletleri var :KK31: sonra bi sürüü şey :KK1:
oyalamaz mı artık aynı dükkanlara girip girip cıkıyorum belki yeni birşey gelir diye:KK1:
Ahh canım benim korkma o benim beceriksizligim oldu inşallah senin olmazz :KK54:

Allah tüm alacakların içinde kolaylık versin inş canım

sorma o dükkanları kolaçan etmekte başlı başına ömür zaten :KK1:

bir şey alıyorum hemen yeni modelini çıkarıyorlar beni takip mi ediyorlar nedir :KK9:

korkarım istediğim gibi baharat takımını da ben bir tane aldıktan sonra piyasaya çıkaracaklar :KK53:

bende hiç topik açmadım canım yaa çok tecrübesizim inş bi aksilik çıkmadan bende yükleyebilirim :18:

X