MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Evet canım tek kalmasın dedim Evet canım çokda uygunlar digeri 5 Tl idi buda Dia markette 4 TL
Bugün bir alışveriş yapasım vardı
Sen benim canımsınn

Evet canım tek kalmasın dedim Evet canım çokda uygunlar digeri 5 Tl idi buda Dia markette 4 TL
Bugün bir alışveriş yapasım vardı
Sen benim canımsınn

Dia gerçekten ürünleri hem güzel hem hesaplı.
Güle güle Aşkla Kullanmak nasip olsun inşallah

Son düzenleme:
edoşum maşallah her şeyin çok güzellll... mutlu günlerde kullan çeyizciklerini...

Edacım son aldıklarını çok beğendim ama mutlak havluna ayrıca bayıldımm

Nerden aldın canım, ben de mutfak havlusu bakınıyorum yavaştann yavaştannn

aynen öyle diyorum canım
annem bunları başından atmak için yer arayacaksın sonradan diyor ama bende aklımda kalmasından daha kötü olmaz ya diyorum

ama bu mantığı artık bıraksam iyi olacak Allah ağız tadıyla bunları kullanmayı nasip etsin önce
benim peçeteleri hiç sorma o zaman ama peçete işte kullanırsın geçer buna daha tövbe etmeyeyim

mutfak havlun çok tatlı amaaa ben çok seviyorum bu havluları ama nerede rastlasam lacivert kahverengi gri böyle tatlı rengine rastlayamadım henüz

hepsini de sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip olsun inş canım

Edacım son aldıklarını çok beğendim ama mutlak havluna ayrıca bayıldımm

Nerden aldın canım, ben de mutfak havlusu bakınıyorum yavaştann yavaştannn

Çok teşekkür ederim Özlemcim
Mutfak havlumu Tedi marketten aldım bi baktım gözüme çarptı sonra bizim oldu

Aslında haklı biraz da ama napalım dayanamıyoruz dedigin gibi aklımızda kalmasın Gerci ben çok almıyorum ya dimi :44:
Ayy ben güzel pecete bulamadım bu ara sanki dogru canım pecete nasılsa kullanılacak benimde cok canım sıkılıyor ona bitip gidecekler pecetelerimiz

mutfak havlun çok tatlı amaaa ben çok seviyorum bu havluları ama nerede rastlasam lacivert kahverengi gri böyle tatlı rengine rastlayamadım henüz

hepsini de sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip olsun inş canım
,

Teşekkür ederim Damlammm bende bakıyordum ama içime sinen olmuyordu bu sindi içime çok şükür Tedi market varsa oturdugun yerde bir bak istersen

aklımızda kalmadığı için evde de yer kalmıyor ama yaa evet canım sen hiç almıyorsun maşallah sadece çeyizi bitirdin o kadar

peçetelerden denk geldiğimi alıyorum hatta arada öyle güzelleri oluyor ki bir kaç paket almamak için kendimi zor tutuyorum

aslında dediğin gibi insan kıyamıyor kullanmalık ve bakmalık olarak almak lazım

maalesef canım buralarda tedi yok artık şans eseri karşıma çıkarsa böyle sevimli bi tane bende alırım

Hele bizim evi görsen zaten minicik bir evdi :26:
ben denk gelemiyorum neden ki acep bir sürü vardır senin
evet evet bakmalık he
olsun canım daha güzelini bulursun inşallah bu arada sen nerede oturuyordun canım

Hele bizim evi görsen zaten minicik bir evdi :26:
ben denk gelemiyorum neden ki acep bir sürü vardır senin
evet evet bakmalık he
olsun canım daha güzelini bulursun inşallah bu arada sen nerede oturuyordun canım

evi bırak benim odamı gör önce ne tarafı açsan koli çıkıyor ama bu halleri bile çok seviyorum çarşı pazar ne kadar gezdim ne çok emek verdim en ufak parçasına bile gözümün nuru onlar benim

marketleri çok gez canım benim mutlaka denk gelirsin beni arayan genelde onların başında buluyor zaten

almaya başlayalı kısa süre oldu şimdiden 20 taneyi gördüm yakında dalya derim sanırım

ben Amasya'dayım canım sen neredesin

bizim burada çok fazla seçenek yok ama yinede arayan Mevlasını da buluyor yani

Dimi göz nurlarımız çeyiz maddi manevi zor iş Bende bakıyorum ama karar verme aşmasında vazgeciyorum :2:
Maşallah canım benim daha 2 tane çok çalışmam lazım çooook
Bende İstanbul canım
Daha da çok merak ettim çeyizcikleriniii

annem çeyizlerimi kapalı balkona attı evde çok yer kapladığını iddaa ediyor altı üstü 20 kolicik ne varki bunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…