MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Kocaman Maşallah :nazar::nazar:
Bıçağına kardeş mi aldın canım :)
Önceki bıçağınıda çok sevmiştim. Porselendi hatta diymi konuşmasını yapmıştık :KK9:
Ohh ohh ıvır zıvırlar bitiyorr :KK8:
Canım benimmm:KK48:

Evet canım tek kalmasın dedim :KK1: Evet canım çokda uygunlar digeri 5 Tl idi buda Dia markette 4 TL :KK16:
Bugün bir alışveriş yapasım vardı :KK1:
Sen benim canımsınn :KK54::KK54:

Evet canım tek kalmasın dedim :KK1: Evet canım çokda uygunlar digeri 5 Tl idi buda Dia markette 4 TL :KK16:
Bugün bir alışveriş yapasım vardı :KK1:
Sen benim canımsınn :KK54::KK54:

Dia gerçekten ürünleri hem güzel hem hesaplı.
Güle güle Aşkla Kullanmak nasip olsun inşallah :KK16:

Son düzenleme:
Edacım son aldıklarını çok beğendim ama mutlak havluna ayrıca bayıldımm :KK16:

Nerden aldın canım, ben de mutfak havlusu bakınıyorum yavaştann yavaştannn :KK76:

Aklımda kalacagına çeyizimde kalsın yani :KK1:
Sen ne güzel buluyorsun ben artık içime sinen bulamıyorum :KK53: dolanıyorum dolanıyorum boş :KK53:
Evet evet peçeteler şart bizim henüz 2 adet var :KK1:
Tamam canım bekliyorum ama :KK1:

aynen öyle diyorum canım :KK1:
annem bunları başından atmak için yer arayacaksın sonradan diyor ama bende aklımda kalmasından daha kötü olmaz ya diyorum :KK9:

ama bu mantığı artık bıraksam iyi olacak Allah ağız tadıyla bunları kullanmayı nasip etsin önce
benim peçeteleri hiç sorma o zaman ama peçete işte kullanırsın geçer buna daha tövbe etmeyeyim :KK52:

Bugün aldıklarım :KK12:
Mutfak havlumuz, çay süzgecimiz, mutfak makasımız :KK69:

Eki Görüntüle 647687

Tahta kaşıklarımızzz :KK16:

Eki Görüntüle 647693

Buda 2 gün önce aldıgım diger bıcagımıza kardeş olan bıcagımız :KK1:

Eki Görüntüle 647688

Ben yeni çeyizciklerimizi çooook sevdim
:KK54:

mutfak havlun çok tatlı amaaa :KK52:ben çok seviyorum bu havluları ama nerede rastlasam lacivert kahverengi gri böyle tatlı rengine rastlayamadım henüz :KK14:

hepsini de sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip olsun inş canım :KK16:

Edacım son aldıklarını çok beğendim ama mutlak havluna ayrıca bayıldımm :KK16:

Nerden aldın canım, ben de mutfak havlusu bakınıyorum yavaştann yavaştannn :KK76:

Çok teşekkür ederim Özlemcim :KK16:
Mutfak havlumu Tedi marketten aldım bi baktım gözüme çarptı sonra bizim oldu :KK1:
aynen öyle diyorum canım :KK1:
annem bunları başından atmak için yer arayacaksın sonradan diyor ama bende aklımda kalmasından daha kötü olmaz ya diyorum :KK9:

ama bu mantığı artık bıraksam iyi olacak Allah ağız tadıyla bunları kullanmayı nasip etsin önce
benim peçeteleri hiç sorma o zaman ama peçete işte kullanırsın geçer buna daha tövbe etmeyeyim :KK52:

Aslında haklı biraz da ama napalım dayanamıyoruz :KK1: dedigin gibi aklımızda kalmasın :KK1: Gerci ben çok almıyorum ya dimi :44:
Ayy ben güzel pecete bulamadım bu ara sanki :KK53: dogru canım pecete nasılsa kullanılacak benimde cok canım sıkılıyor ona :KK5: bitip gidecekler pecetelerimiz :KK1:

mutfak havlun çok tatlı amaaa :KK52:ben çok seviyorum bu havluları ama nerede rastlasam lacivert kahverengi gri böyle tatlı rengine rastlayamadım henüz :KK14:

hepsini de sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip olsun inş canım :KK16:
,

Teşekkür ederim Damlammm :KK16: bende bakıyordum ama içime sinen olmuyordu bu sindi içime çok şükür :KK1: Tedi market varsa oturdugun yerde bir bak istersen :KK16:

Aslında haklı biraz da ama napalım dayanamıyoruz :KK1: dedigin gibi aklımızda kalmasın :KK1: Gerci ben çok almıyorum ya dimi :44:
Ayy ben güzel pecete bulamadım bu ara sanki :KK53: dogru canım pecete nasılsa kullanılacak benimde cok canım sıkılıyor ona :KK5: bitip gidecekler pecetelerimiz :KK1:

,

Teşekkür ederim Damlammm :KK16: bende bakıyordum ama içime sinen olmuyordu bu sindi içime çok şükür :KK1: Tedi market varsa oturdugun yerde bir bak istersen :KK16:

aklımızda kalmadığı için evde de yer kalmıyor ama yaa :KK9: evet canım sen hiç almıyorsun maşallah sadece çeyizi bitirdin o kadar :KK9:

peçetelerden denk geldiğimi alıyorum hatta arada öyle güzelleri oluyor ki bir kaç paket almamak için kendimi zor tutuyorum :KK1:

aslında dediğin gibi insan kıyamıyor kullanmalık ve bakmalık olarak almak lazım :KK1:

maalesef canım buralarda tedi yok artık şans eseri karşıma çıkarsa böyle sevimli bi tane bende alırım :KK8:

aklımızda kalmadığı için evde de yer kalmıyor ama yaa :KK9: evet canım sen hiç almıyorsun maşallah sadece çeyizi bitirdin o kadar :KK9:

peçetelerden denk geldiğimi alıyorum hatta arada öyle güzelleri oluyor ki bir kaç paket almamak için kendimi zor tutuyorum :KK1:

aslında dediğin gibi insan kıyamıyor kullanmalık ve bakmalık olarak almak lazım :KK1:

maalesef canım buralarda tedi yok artık şans eseri karşıma çıkarsa böyle sevimli bi tane bende alırım :KK8:

Hele bizim evi görsen zaten minicik bir evdi :26:
ben denk gelemiyorum :KK50:neden ki acep :KK1: bir sürü vardır senin :KK56:
evet evet :KK1: bakmalık he :KK1::KK1:
olsun canım daha güzelini bulursun inşallah :KK16: bu arada sen nerede oturuyordun canım

Hele bizim evi görsen zaten minicik bir evdi :26:
ben denk gelemiyorum :KK50:neden ki acep :KK1: bir sürü vardır senin :KK56:
evet evet :KK1: bakmalık he :KK1::KK1:
olsun canım daha güzelini bulursun inşallah :KK16: bu arada sen nerede oturuyordun canım

evi bırak benim odamı gör önce :KK1: ne tarafı açsan koli çıkıyor ama bu halleri bile çok seviyorum çarşı pazar ne kadar gezdim ne çok emek verdim en ufak parçasına bile gözümün nuru onlar benim :KK16:

marketleri çok gez canım benim mutlaka denk gelirsin beni arayan genelde onların başında buluyor zaten :KK9:

almaya başlayalı kısa süre oldu şimdiden 20 taneyi gördüm yakında dalya derim sanırım :KK9:

ben Amasya'dayım canım sen neredesin

bizim burada çok fazla seçenek yok ama yinede arayan Mevlasını da buluyor yani :KK1:

evi bırak benim odamı gör önce :KK1: ne tarafı açsan koli çıkıyor ama bu halleri bile çok seviyorum çarşı pazar ne kadar gezdim ne çok emek verdim en ufak parçasına bile gözümün nuru onlar benim :KK16:

marketleri çok gez canım benim mutlaka denk gelirsin beni arayan genelde onların başında buluyor zaten :KK9:

almaya başlayalı kısa süre oldu şimdiden 20 taneyi gördüm yakında dalya derim sanırım :KK9:

ben Amasya'dayım canım sen neredesin

bizim burada çok fazla seçenek yok ama yinede arayan Mevlasını da buluyor yani :KK1:

Dimi göz nurlarımız :KK1: çeyiz maddi manevi zor iş :KK1: Bende bakıyorum ama karar verme aşmasında vazgeciyorum :2:
Maşallah canım benim daha 2 tane :KK1: çok çalışmam lazım çooook :KK9:
Bende İstanbul canım :KK16:
Daha da çok merak ettim çeyizcikleriniii :KK16:

annem çeyizlerimi kapalı balkona attı :KK52: :KK52: evde çok yer kapladığını iddaa ediyor altı üstü 20 kolicik ne varki bunda :KK54: :KK1:

X