MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

canım guzel gunlerde kullan bırsey dıkkatımı cektı ıkı kısılık kullanıyorsun cumlenı ornek beyaz eşyaMIZ gibi herkes yemek takımım ütüm rondom yazarken bu iyi birşey :)

canım guzel gunlerde kullan bırsey dıkkatımı cektı ıkı kısılık kullanıyorsun cumlenı ornek beyaz eşyaMIZ gibi herkes yemek takımım ütüm rondom yazarken bu iyi birşey :)

Sagol canım evet canım öyle yazıyorum cünkü bu kurulacak yuvada hersey ikimizin zaten baslıgım bile iki kişilik

Hepsi çok güzel hayırlı olsun güzel mutlu günlerde kullanı inş

anneemmmm, yatk odası alınmışşşşşşş, beyaz eşyalar alınmıııııııııııışşşş.

hayırlı olsun. cok coook güzel hepsi.

herşeyin okadar güzelkii maşALLAH maşALLAH..
ya ben dışarda bu can cananmıdır ne dir o kaşıklardan bulamadım :44::44: internette varda

anneemmmm, yatk odası alınmışşşşşşş, beyaz eşyalar alınmıııııııııııışşşş.

hayırlı olsun. cok coook güzel hepsi.

tabi yaaa aldık çok şükür canım sagol kuzum

herşeyin okadar güzelkii maşALLAH maşALLAH..
ya ben dışarda bu can cananmıdır ne dir o kaşıklardan bulamadım :44::44: internette varda

Sagol canım benimmm canım bende şans eseri gazetede reklamını görmüştüm çetinkaya giyim magasında indirimli diye gidip almıstım alalı 2 yılı gecti tabi giyim magasında böyle şeylerde varmıs meger sizin orada varsa bir bakın canım :44:

çok begeniyorum o kaşıkları. inşALLAH denk gelirsem alıcam

eda canım öncelikle hayırlı olsun kocaman maşallah beyaz eşyalarınız bosch tercih etmenize ayrı sevindim güle güle kullanın ve yatak odan çok güzel maşalllah hadi artık zaman geçsin yuvamıza gidelim

İnşallah memnun kalırız canım seninde boschdu dimi evet canım yaa cok sabırsızlanıyorum bide sürekli artık nereye gitsem planlar programlar iyice moda girdim ay nasıl girmem 3 ay kalmıs evliliklerimize masallah senin eşyalar ne zaman eve gelmeye baslayacak ?
hayırlı olsun çok güzel seçimler yapmışsın:)

çok sagol canımm

evet canım benimde boschtu çok güzel olucak herşey az zaman kaldı bide bizim eşyalar geldi eve canım kuruldular bizi bekliyorlar mobilyaları dizdik

Kac gündür birşey eklememişim :18:
Bugün annemle aldıgımız mikserimiz

Buda gecenlerde aldıgım 2 adet yastıgımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…