MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Üstümden büyük yüklerden biride kalktı cok şükür Biz bugün tv ünitesi ve masamızı aldık içimize çok sindi inşallah kullanırkende memnun kalırız hayırlısıyla geriye eşya olarak bir köşemiz kaldı

Hediye olarak vere vere 2 yastık verdiler cimriler neyse bunada şükür 2 tane daha yastık alınca biter yastıklarım şimdilik 4 oldular

Eki Görüntüle 992776

Son düzenleme:
Canım çok beğendim üniteniz ile masa takımınızı
Ünitelerde tv bölümü sağa yada sola dayalı olanları gerçekten beğenmiyorum, Tam ortada hizalı olanları ayrı bir seviyorum
Mutlulukla Kullanın İnşallah Canım

evet kuzum benimde içime sindi kücük görünüyor ama degil baya geniş 180 dolaplarının içi baya eşya alır inşallah
Amin kuzum

Edoşum güle güle kullan eşyalarını :) Çok güzeller. Güzel günlerde kullanın inşallah :)

Edoşum tebrik ederim canım, çok güzeller, aşkla kullanın. Markasını öğrenebilir miyim sakıncası yoksaa

Hayırlı olsun Edacım Güzel günlerde kullan cok ciciler hepside

Çok sagol canımmmm

Edoşum güle güle kullan eşyalarını :) Çok güzeller. Güzel günlerde kullanın inşallah :)

Sagol ebisimmm inşallah

Edoşum tebrik ederim canım, çok güzeller, aşkla kullanın. Markasını öğrenebilir miyim sakıncası yoksaa

Kuzum almam almam dedim ama modeli begenince istikbalden aldık tv ünitesi istedigim gibi kullanıslı olunca hele

birazdan yeni ceyizlerim geliyo vee ben kına malzemelerimi kendi ellerimle yaptıktan sonra şimdide nikah şekerimi yapıyorummm ve cok cok uyguna geldi şükürler olsun

edaaaaaaa
ne kadar oldu görüşemiyoruzz canımm
nasılsınn
yeni ciciklerinn hayırlı uğurlu olsun inşallahh
kına ve nikah şekerlerini merak etmekteyimmmm

güle güle kullanın.
ancak tahta kaşığından plastiklere kadar buraya koymak da biraz görgüsüzlük gibi geliyor bana. ne gerek var?

Bekliyoruz canım

güle güle kullanın.
ancak tahta kaşığından plastiklere kadar buraya koymak da biraz görgüsüzlük gibi geliyor bana. ne gerek var?

Diğer topiklerde de her arkadaşa bunları yazıyor musunuz acaba ?
Çünkü herkes paylaşıyor her araç gerecini, sonuçta çeyize dahil mi evet dahil :)

Son düzenleme:
Bekliyoruz canım

Çünkü herkes paylaşıyor her araç gerecini, sonuçta çeyize dahil mi evet dahil :)

dikkatimi çekenlere yazmışımdır, sizi tanımıyorum ki bir kastım olsun. pozitif olan düşüncemi de söyledim, olumsuz eleştirimi de. güle güle kullanın, diğer konularda da iç çamaşırlarını paylaşanlara derim mahreminizi neden ortaya döküyorsunuz diye vs. kimseye bir kastım yok, amaç fikir alışverişi, beyanı

edaam bayildimm bunlaraa
tatlılıkla,huzurla kullanın inşallah

edaaaaaaa
ne kadar oldu görüşemiyoruzz canımm
nasılsınn
yeni ciciklerinn hayırlı uğurlu olsun inşallahh
kına ve nikah şekerlerini merak etmekteyimmmm

evet canım ya işten cıktıgımdan beri görüşemedik sanırım iyiyim sagol sen nasılsın nasıl gidiyor hazırlıklar
sagık kuzum benimm
çok tatlı oluyorlar en azından benim içime diniyo ama elimi yakıyorum hep silikonla

güle güle kullanın.

öncelikle sagolun..
ben size anlatayım ama sizin dinlemek için merak edip sordugunuzu sanmıyorum gerci..
sizinle aynı düşünmedigimiz çok acık..ben buraya koymakla cok iyi yaptıgımı düşünüyorum şuan eksiklerimi cok net olarak görebiliyorum en basta..sonraa burada reelden daha yakın dostluklar kazandık cok şükür ben nasıl onların aldıgını merak edip göster göster diyorsam onlarında öyle oldugunu düşünüyorum heyecan paylasmak diyelim..aman herkes baksın herkes görsün gibi bir düşüncemde yok..böyle düşünüyorsanız bizim gibi görgüsüzlerin topigine bakmak zorunda degilsiniz bosa zaman kaybetmeyin kazen abimiz bir kısıtlama koymamamıs sonucta aman tahta kasıkları nasıl koyarsın dememiş heee inşallah Rabbim her görene daha bir güzelini almak nasip eder..herkes sıkıntı cekmeden ceyizini tamamlar inşallah hem tencere ile kasık arasında ne fark var oda ceyiz oda ceyiz
Bekliyoruz canım

misafirler falan derken yine gec kaldım kuzum

site kurallarınca sorun olmadıkca onlara diyemezsiniz aslında onlar istiyorlarsa koyarlar dediginiz gibi amac fikir alışverişi baska topikte huni görürüm aa ne güzelmiş der kendimede alırım yada ne güzel uydurmus der fikir edinirim Allah kazenden razı olsun
edaam bayildimm bunlaraa
tatlılıkla,huzurla kullanın inşallah

Amin kuzum cok sagol sen ne yaptın aldınızmı

İstedigim ama sürekli alamıcam kızlar cok pahalı dedigim tost makinesine kavustum satıcı abi sagolsun güzel indirim yaptı

Kızlar yatak örtüsünü cok kullanmayacagım için hep sade ve 1 tane alırım yeter diyodum emiönünde görünce begendim ve aldım aslında bu resimle cok alakası yok ama düz renk diye temsili koydum krem renk aldım

birde su bardagı var istanbul desenli ama internette resmini bulamadım :44:günler oldukca yogun geciyor ugrayamıyorum beni affedin kızlar

Maşallah hepsi birbirinden güzel , alınması gerekenleri fazlasıyla almışsınız.

Allah müstakbel eşinizle beraber ,sağlıkla,huzurla ,mutlulukla kullanmanızı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…