MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

mutlu huzurlu günlerde kullan tatlım benimm :KK16: o köşemde 5 çayları yaparız artık edacım :KK16:

para olduktan sonra 1 ayda halledilir herşey tatlım bence benim arkadaşım 1 haftada kurdu evini :KK76:

Allah yardımcın olsun öğrenci olunca iş aileye kalıyor maalesef o zmanda istediğini alamayabiliyorsun :KK31:

ben hayatta kurmazdım canım kücücük şeyler cok oyalıyor beni :KK1: canım ya aldora hakkında fikrin varmı ? yada kızlar sizin varmı ?

mutlu huzurlu günlerde kullan tatlım benimm :KK16: o köşemde 5 çayları yaparız artık edacım :KK16:

para olduktan sonra 1 ayda halledilir herşey tatlım bence benim arkadaşım 1 haftada kurdu evini :KK76:

Allah yardımcın olsun öğrenci olunca iş aileye kalıyor maalesef o zmanda istediğini alamayabiliyorsun :KK31:

keşke aileye kalsa ben herşeyimi kendim yapıorum malesef :KK14:

ben hayatta kurmazdım canım kücücük şeyler cok oyalıyor beni :KK1: canım ya aldora hakkında fikrin varmı ? yada kızlar sizin varmı ?
canım benim çok beğendiğim takımları oldu takip ettiğim kadarıyla ama mobilyada hiç markaya bakmadım eltim kendine alırken maskodan bakmıştı marka olmayan ama kendimce kaliteli gördüğüm çok ürün vardı o yüzden bişey diyemicem tatlım :KK16:
keşke aileye kalsa ben herşeyimi kendim yapıorum malesef :KK14:
nasıl yapcan ki canım okuyup aynı zmanda çalışıyor musun ki?:26:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrr :KK52::KK52: bugün biz büyük işler basardık kiiii yatak odası takımımızı aldık :KK76: beyaz eşyayı anlastık yarın sevdigim gidip ödemeye yapacak ve hayırlısıyla inşallah bizim olacaklar :KK76: birde köşe takım begendik onun fotografını bulamadım ama zaten onu daha almadık ama büyük ihtimal haftaya cumartesi onuda alıcaz :KK16:
Yatak odası takımı tam kahveli kremli bir takım istiyorum ben dedim kafamı sola bir çevirdim aaa işte bu dedim ve sevdigimde begendi baska gezdik ama en cok bunu begenince aldık :21:yatak ve baza ile birlikte aldık birde zigon sehpa hediye ettiler ama onu anneme vermeye düşünüyorum tam istedigim gibi bişey degil hediyeleri :44:

Eki Görüntüle 960542

Beyaz eşyalarımız :KK16: en cok yine içime bunlar sinince kararımızı verdik :KK16:

Eki Görüntüle 960543 Eki Görüntüle 960544

:nazar::nazar::nazar:Masallah diyelim nazar degmesin :KK1:

Kuzum maşallah :nazar:hepsi çok güzeller aşkla huzurla kullan güle güle eskitin inşallah
:nazar::KK16:

güle güle kullan hepsi cok güzel.. :) bende yavas yavas almaya başladım alıcak cok sey var... :KK70:
Hepimize Allah kolaylık versin canım :KK16:cok sagol :KK16:
canım benim çok beğendiğim takımları oldu takip ettiğim kadarıyla ama mobilyada hiç markaya bakmadım eltim kendine alırken maskodan bakmıştı marka olmayan ama kendimce kaliteli gördüğüm çok ürün vardı o yüzden bişey diyemicem tatlım :KK16:

haklısın aslında canım kısmet bakalım nasıl cıkacak:KK16:

Kuzum maşallah :nazar:hepsi çok güzeller aşkla huzurla kullan güle güle eskitin inşallah
:nazar::KK16:

Cok sagol Nehirim :KK16: ama dur kız eskimesinler :KK1:

evet hem okuyorum hem calışıyorum hemde eve bakıyorum desem :KK14: benım haayatım koşuşturmaca ,hayır yanı dünyayı kurtaracam bu gidişle :KK55: neyseki nişanlım anlayışlı zorlama kendı diyip duruyor kayınvalidemle öyle :KK16:

Evetttt :KK52:
Evet canım bilmezmiyim tam bizlik bir takım :KK1: bu renklerden biraz daha sıcak normalde ben cok begendim ya inşallah memnunda kalırız :KK16:
Amin canım inşallah evet cok şükür hem birşeylerde şekileniyor artık :KK16:

Heeee kızlarr bu sabah sevdigimde nikah günümüzü aldı artık resmi olarak 11 mayıs 2014 saat 16:00 da dünya evine giriyoruz inşallah:123::KK17::KK17: kına gecemizde 9 mayıs cuma saat 19:00-23:00 arası :KK16:

Evet canım benim çok güzel bir takım :) Memnun kalacağınızı düşünüyorum canım.
Sıcaklık veriyor :KK16:
Aşkla uyuyun İnşallahhh :KK69:
Şekillenmeyi geç eviniz kuruldu bile canım benimmm :KK9: :KK16:
Maşallahhh :nazar::nazar:
Nikah günüde artk tamam oh artık 3 ayın geçmesi kaldı :KK16:
:nazar::nazar:

Son düzenleme:
Hemen değil tabi yıllarca kullanın:KK12:

dimi ama :KK9:
Evet canım benim çok güzel bir takım :) Memnun kalacağınızı düşünüyorum canım.
Sıcaklık veriyor :KK16:
Aşkla uyuyun İnşallahhh :KK69:
Şekillenmeyi geç eviniz kuruldu bile canım benimmm :KK9: :KK16:
Maşallahhh :nazar::nazar:
Nikah günüde artk tamam oh artık 3 ayın geçmesi kaldı :KK16:
:nazar::nazar:

sorma kuzum bir an önce zaman gecsin ev kurulsun istiyorum sanırım 1.5 ay sonra eşyalar gelmeye baslar :KK17:
Amin canım inşallah :KK16:
Dur kız daha eksik var :KK9:
evet canım çok şükür :KK16:

dimi ama :KK9:

sorma kuzum bir an önce zaman gecsin ev kurulsun istiyorum sanırım 1.5 ay sonra eşyalar gelmeye baslar :KK17:
Amin canım inşallah :KK16:
Dur kız daha eksik var :KK9:
evet canım çok şükür :KK16:

Maşallah :nazar:
Eksik ne zaman bitiyor ki canım?
Temel kullanacağın şeyler varsa tamamdır evlen geç :KK9: Dermişim :KK9:
Şaka bir yana bazen hiç kullanmayacağımız şeylerde alabiliyoruz.
Nasip olurda evimize geçince eşyalarımızı kullandıkça, evi çekip çevirince anlayacağız ufak tefek eksiklerimizi gibi geliyor bana :KK16:
Evet canım siz artık mart başından itibaren evde bakarsınız, anca bulunur çünkü.
Zaten izin günleriniz belli...

Maşallah :nazar:
Eksik ne zaman bitiyor ki canım?
Temel kullanacağın şeyler varsa tamamdır evlen geç :KK9: Dermişim :KK9:
Şaka bir yana bazen hiç kullanmayacağımız şeylerde alabiliyoruz.
Nasip olurda evimize geçince eşyalarımızı kullandıkça, evi çekip çevirince anlayacağız ufak tefek eksiklerimizi gibi geliyor bana :KK16:
Evet canım siz artık mart başından itibaren evde bakarsınız, anca bulunur çünkü.
Zaten izin günleriniz belli...

dogru diyosun canım ama büyük eşya olarakta eksik cok :KK1:
haklısın canım aynen o zaman daha iyi anlıcaz :KK16:

canım ya dün sevdigim bizdeydi acaba şubatın ortası gibi aramaya baslasak mı bile demeye basladık ya bulamazsak korkusu var aslında :KK31:

dogru diyosun canım ama büyük eşya olarakta eksik cok :KK1:
haklısın canım aynen o zaman daha iyi anlıcaz :KK16:

canım ya dün sevdigim bizdeydi acaba şubatın ortası gibi aramaya baslasak mı bile demeye basladık ya bulamazsak korkusu var aslında :KK31:

Şubat sonuna doğru dicektim de erken dersin diye çekindim :KK9:
Bencede canım anca nerelerde hangi ev var diye bakacaksınız zaten.
Bazı yerleri belki gezeceksiniz sormak için.
Konuşacaksınız vs.
Varsın 2 ay önce tutun evinizi, zaten ev az 1 buçuk ay önce tutmuyor muyuz.
Kendinizi sıkıştırmadan rahat rahat temizlenir yerleşirsin canım :KK16:

Şubat sonuna doğru dicektim de erken dersin diye çekindim :KK9:
Bencede canım anca nerelerde hangi ev var diye bakacaksınız zaten.
Bazı yerleri belki gezeceksiniz sormak için.
Konuşacaksınız vs.
Varsın 2 ay önce tutun evinizi, zaten ev az 1 buçuk ay önce tutmuyor muyuz.
Kendinizi sıkıştırmadan rahat rahat temizlenir yerleşirsin canım :KK16:
erken derdim bir zamanlar ama şimdi erken gelmiyor 2 hafta sonra falan baslasak aramaya iyi olacak :18:
off off inşallah buluruz :KK31:

Evet canım artık bıktığında değiştirmek istediğinde eskisinler:KK53:
heh bu daha iyi oldu Amin :KK1:

evet hem okuyorum hem calışıyorum hemde eve bakıyorum desem :KK14: benım haayatım koşuşturmaca ,hayır yanı dünyayı kurtaracam bu gidişle :KK55: neyseki nişanlım anlayışlı zorlama kendı diyip duruyor kayınvalidemle öyle :KK16:

Allah yardımcın olsun canım yaa nişanlının anlayışlı olması senin için avantaj canım:KK34:

X