MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

ben hayatta kurmazdım canım kücücük şeyler cok oyalıyor beni canım ya aldora hakkında fikrin varmı ? yada kızlar sizin varmı ?

keşke aileye kalsa ben herşeyimi kendim yapıorum malesef

ben hayatta kurmazdım canım kücücük şeyler cok oyalıyor beni canım ya aldora hakkında fikrin varmı ? yada kızlar sizin varmı ?
canım benim çok beğendiğim takımları oldu takip ettiğim kadarıyla ama mobilyada hiç markaya bakmadım eltim kendine alırken maskodan bakmıştı marka olmayan ama kendimce kaliteli gördüğüm çok ürün vardı o yüzden bişey diyemicem tatlım
keşke aileye kalsa ben herşeyimi kendim yapıorum malesef
nasıl yapcan ki canım okuyup aynı zmanda çalışıyor musun ki?:26:

Kuzum maşallah hepsi çok güzeller aşkla huzurla kullan güle güle eskitin inşallah

güle güle kullan hepsi cok güzel.. :) bende yavas yavas almaya başladım alıcak cok sey var...
Hepimize Allah kolaylık versin canım cok sagol

haklısın aslında canım kısmet bakalım nasıl cıkacak

Kuzum maşallah hepsi çok güzeller aşkla huzurla kullan güle güle eskitin inşallah

Cok sagol Nehirim ama dur kız eskimesinler

evet hem okuyorum hem calışıyorum hemde eve bakıyorum desem benım haayatım koşuşturmaca ,hayır yanı dünyayı kurtaracam bu gidişle neyseki nişanlım anlayışlı zorlama kendı diyip duruyor kayınvalidemle öyle

Evet canım benim çok güzel bir takım :) Memnun kalacağınızı düşünüyorum canım.
Sıcaklık veriyor
Aşkla uyuyun İnşallahhh
Şekillenmeyi geç eviniz kuruldu bile canım benimmm
Maşallahhh
Nikah günüde artk tamam oh artık 3 ayın geçmesi kaldı

Son düzenleme:
Hemen değil tabi yıllarca kullanın

dimi ama

sorma kuzum bir an önce zaman gecsin ev kurulsun istiyorum sanırım 1.5 ay sonra eşyalar gelmeye baslar
Amin canım inşallah
Dur kız daha eksik var
evet canım çok şükür

dimi ama

sorma kuzum bir an önce zaman gecsin ev kurulsun istiyorum sanırım 1.5 ay sonra eşyalar gelmeye baslar
Amin canım inşallah
Dur kız daha eksik var
evet canım çok şükür

Maşallah
Eksik ne zaman bitiyor ki canım?
Temel kullanacağın şeyler varsa tamamdır evlen geç Dermişim
Şaka bir yana bazen hiç kullanmayacağımız şeylerde alabiliyoruz.
Nasip olurda evimize geçince eşyalarımızı kullandıkça, evi çekip çevirince anlayacağız ufak tefek eksiklerimizi gibi geliyor bana
Evet canım siz artık mart başından itibaren evde bakarsınız, anca bulunur çünkü.
Zaten izin günleriniz belli...

dogru diyosun canım ama büyük eşya olarakta eksik cok
haklısın canım aynen o zaman daha iyi anlıcaz

canım ya dün sevdigim bizdeydi acaba şubatın ortası gibi aramaya baslasak mı bile demeye basladık ya bulamazsak korkusu var aslında

Şubat sonuna doğru dicektim de erken dersin diye çekindim
Bencede canım anca nerelerde hangi ev var diye bakacaksınız zaten.
Bazı yerleri belki gezeceksiniz sormak için.
Konuşacaksınız vs.
Varsın 2 ay önce tutun evinizi, zaten ev az 1 buçuk ay önce tutmuyor muyuz.
Kendinizi sıkıştırmadan rahat rahat temizlenir yerleşirsin canım

erken derdim bir zamanlar ama şimdi erken gelmiyor 2 hafta sonra falan baslasak aramaya iyi olacak :18:
off off inşallah buluruz

Evet canım artık bıktığında değiştirmek istediğinde eskisinler
heh bu daha iyi oldu Amin

Allah yardımcın olsun canım yaa nişanlının anlayışlı olması senin için avantaj canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…