MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

canım benim yeni aldıklarını çoook beğendim hepsini de sağlıkla mutlulukla kullan inş

peçetelerine ayrıca bayıldım aşk dolu sıcacık sofralarını süslesinler inş

Damlammm bende ne zamandır ugramıyor artık diyordum begenmene cok sevindim amin canım

Sağol canımmm
iyi yapmıssın ama işte bu çeyize baslayıncada durulmuyor ki

Evet topikime aldığım giyimleri de koyucam yakında
,

beklemekteyiz

aynen öyle bagımlılık yapıyor

Edacım az önce bağımlılık konusundan geldim hiç sorma efkar bastı beni ne olacak bu çeyiz bağımlılığımız yaa geçmeyecek hissine kapıldım resmen

kkda bile başka topiklere bakmak istemiyorum valla en güzeli burası

Bende öyle canım ama sanırım evlenincede bitmiyormus ben almayı bırak bakmakla bile mutlu oluyorum artık hobi gibi oldu :26:

Bende öyle canım ama sanırım evlenincede bitmiyormus ben almayı bırak bakmakla bile mutlu oluyorum artık hobi gibi oldu :26:

evet bana da öyle geliyor ki bitmeyecek bunları daha kullanmadan şunu şunu da evlenince alırım diye ne alacağımın planlarını bazen kafamı meşgul ederken yakalıyorum çünkü

evet bana da öyle geliyor ki bitmeyecek bunları daha kullanmadan şunu şunu da evlenince alırım diye ne alacağımın planlarını bazen kafamı meşgul ederken yakalıyorum çünkü

aaaa iyiymiş ben onları düşünmedim hiç yani ben o kadar ileri degilmisim

edacm mrb nasılsın?çok uzun zamandır görüşemiyoruz taaa askerliğin başında tanışmıştık bnm askerim geleli nerdeyse 5 ay olcak çeyizlerine bakınca yorum yazmadan geçmek istemedim inşallah sevdiğinle mutlu günlerde kullanırsın hepsi çok güzel

Başta beyaz porselen tabakların olmak üzere heps hepsi çok güzel

Dondurma kaşıklarına ve birinci nevreeim takımına da bayıldım...

annelere bizden sıra gelmiyor ki ne alsalar kıyamayıp saklıyorlar

Yok canım benim annem hiç öyle degil bakalım dogum günümde birşey alacakmı genelde ben ne alsam bana neden almadın der yada çeyize alacagına eve alsaydın der halbuki hep alırım

Yok canım benim annem hiç öyle degil bakalım dogum günümde birşey alacakmı genelde ben ne alsam bana neden almadın der yada çeyize alacagına eve alsaydın der halbuki hep alırım

canım belki senin evleneceğin fikrine alışmaya çalışıyordur benim annem alışık daha önce ablam falan evlendiği için

canım belki senin evleneceğin fikrine alışmaya çalışıyordur benim annem alışık daha önce ablam falan evlendiği için

valla bilmiyorum canım neye alısıyor babam bile nescafe fincanı aldı adamın haberi olmadıgı halde :26:
Ama evet orası dogru daha tecrübesizler 2 kardeşiz zaten büyükte benim

valla bilmiyorum canım neye alısıyor babam bile nescafe fincanı aldı adamın haberi olmadıgı halde :26:
Ama evet orası dogru daha tecrübesizler 2 kardeşiz zaten büyükte benim

ayy kıyamam yaa babanda heyecanlanıyor demek ki kendini yavaş yavaş hazırlıyor haberi olmasa da sen büyüdükçe kaçınılmaz son biliyordur bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…