Mutlu Ve Umutluların Kulübü:)

UMUT

Umut kalbe saplanmış
Umut derde dermanmış
Umuda bel bağlanmış
Umutsuz zaten yanmış

Umut binbir ayaklı, umut Güneşte saklı
Umut edenler haklı, umut insanın hakkı

Umut insanla doğar
Umut yağmurdur yağar
Kimi gün keder olur
Kimi sevince boğar

Umut binbir ayaklı, umut Güneşte saklı
Umut edenler haklı, umut insanın hakkı

Usanma yalanlardan
Umutsuz kalanlardan
Belki denize maya
Umut et yarınlardan

mrb arkadaşlar
Hepiniz için herşeyin mutlu ve yüreğinizin umut dolu olmasını dilerim hayırlı cumalar..
Son nefesimi vermedikçe yaradanımdan bana vercekleri için umutluyum..

mrb arkadaşlar
Hepiniz için herşeyin mutlu ve yüreğinizin umut dolu olmasını dilerim hayırlı cumalar..
Son nefesimi vermedikçe yaradanımdan bana vercekleri için umutluyum..

a.s.a.s.arkdaşım hoş geldin nasılsın umarım her zaman mutlu ve umutlu olursun :1hug:

hgdin aysima81,almanyanın neresi ablamda almanyaya gelin gitti.gurbetlik çok zoor..

slm nasılsınız arkadaşlar inşallh mutlu ve umutlusunuzdur bende 15 yıldr geziyom yurt içinde ama zor bence sizlerinki daha zor alllh yardımcınız olsun AYSİMA81

bizde sürekli ordan oraya gidiyoruzz gerçi bu sayede tr geziyoruz ama kötü taraflarıda var malesef

slm keşke herkes mutlu olsa dünyada umutla baksa ne güzel olur düna insanlar

slm bende bir göz gezdiriyordum hoşuma gitti konunuz bende katılmak istedim sohbetlerinize

ben umut ediyorum çünkü halan bebegim yok ama umudumu hiç kesmiyorum gelecegin anneleri topikindeler hepimizi pozitif enerji yüklüyorlar öyle can doslarım varkikesmeme imkan yok allahım hepsinin dualarını dileklerini kabul etsin allahım hepsinden razı olsun

Son düzenleme:
Hayat yaşamaya değer.Tüm acıları ve tatlılaıyla , iyileri ve kötüleriyle gerçekten yaşamaya değer!!

bencede evrem hayat çok güzel allahım ne zaman alırsa bu canı ozaman dünyaya veda etmek istiyorum çok şükür ben yaşamayı seviyorum

Aslında bizler çok nankör insanlarız,kendimizi beğenmeyiz,kapris yaparız,ben yakın bi zamanda özürlü bi yakınım nişananda bulundum ve çok üzüldüm bence halimize şükredip memnun mutlu mesut olmalıyız,bizim yerimizde olmak isteyen çok insanlar var.Ben şükrediyorum ALLAH ıma beterlerinden sakla yarabbim..

mutlu muyum bilemiyorum ama umutluyu zaten umut olmasa neye yarar yaşamak?

mutlu ve umutluyum,,,,
mükemmel bir eşim var ,iyi bir evliliğim var,,,mutluyum....
Tam ümidimi kaybetmek üzereykennn yeniden nefes almaya başladiğim için mutluyum.....
Hayat iyiki varsin....
Yaşamayi,nefes almayi ve mutlu olmayi seviyorum....
Gözlerim daha pembe görüyor şimdi etrafini....
Herşeye rağmen yaşamak güzel...........

evet bende çok mutluyum yaklaşık 1 aydır yani herşey yoluna girdi gibi
aslınad hiç bir belki istediğim gibi değil ama ben herşeyi olduğu gibi kabul etmeye birazda herşey benim istediğim gibi olmaya başladı
kocam daha anlayışlı daha sinirsiz oldu çok şükür gerçi bunun bir sebebi varıd o sebeb yaklaşık 1 ay sonra tekrarlıcak eğer yine eskisi gibi asabi olursa ben bu sefer naparım bilemiyorum inşallah olmaz
oğluşum var dünyalar tatlısı
bir işim var maaşım iyi çok şükür
borçumda var ama ödeyeck gücümde
en önemlisi aile mutluluğuymuş bunu anladım
eğer kocayla arma kötüyse dünya başıma yıkılıyormuş bunu öğrendim

ve çok şükür mutluyum sorunlarla kocamla birlikte olunca baş edebiliyyormu
inşallah bu böyle devam eder
onu seviyorum
onun da beni sevdiğini biliyorum

evet bende çok mutluyum yaklaşık 1 aydır yani herşey yoluna girdi gibi
aslınad hiç bir belki istediğim gibi değil ama ben herşeyi olduğu gibi kabul etmeye birazda herşey benim istediğim gibi olmaya başladı
kocam daha anlayışlı daha sinirsiz oldu çok şükür gerçi bunun bir sebebi varıd o sebeb yaklaşık 1 ay sonra tekrarlıcak eğer yine eskisi gibi asabi olursa ben bu sefer naparım bilemiyorum inşallah olmaz
oğluşum var dünyalar tatlısı
bir işim var maaşım iyi çok şükür
borçumda var ama ödeyeck gücümde
en önemlisi aile mutluluğuymuş bunu anladım
eğer kocayla arma kötüyse dünya başıma yıkılıyormuş bunu öğrendim

ve çok şükür mutluyum sorunlarla kocamla birlikte olunca baş edebiliyyormu
inşallah bu böyle devam eder
onu seviyorum
onun da beni sevdiğini biliyorum

hayat paylaştıkça daha güzelleşiyor ve değeri artıyor değil mi?a.sevet huzurunun devamlı olması dileğiyle...a.s.

X