Mutfak dolaplarını boyasam mı?

Yer ve duvar seramiklerinide mi boyadınız?
Benim evim yeni ama banyoda ki seramikleri hiç sevmiyorum çok çirkin, onları boyamayı düşünüyorum ara ara ama çevremde boyayan hiç yok. Boyasam sonra pişmanlık olur mu? Çizilme ws kötü görüntü olur mu acaba?
hic seramik boyamadik ama bence boya gitsin :) hadi yer neyse de duvar seramigi niye cizilsin ki? kim dokunacak da cizilecek 😅
yer seramigine cesaret edemiyorsan yer icin olan suya dayanıklı pvc kaplamalardan alabilirsin . temuya yer fayansi yaz milyon secenek cikiyor. banyonu olc bic, kac tane lazimsa siparis et bence
Screenshot_20241011_142218_Temu.jpg

Selam kızlar,daha önce post açmıştım.Yaşadığım evi benimseyemedim ve mutlu değilim.Bunu şikayet ya da isyan anlamında söylemiyorum tabi ki.

Kiracıyım,oturduğum bina ve daire eski ama geniş ve ferah bir mutfağı var.Çok dolabı var,yani bayağı kullanışlı.Rengi pembe 😅 dolaplar deforme olmuş.Zaten bina sakinlerinin de söylediği şey:benden önce oturan kiracının çok kirli ve düzensiz olduğuydu.Hatta evden çıkarken çok mutlu olmuşlar.Kira kontratımızda tadilata dair ev sahibinden bir talepte bulunmayacağımız,eğer yaparsak masrafını bizim karşılayacağımız yazıyordu.

Yani ya bu şekilde oturmaya devam edicem,ya da daha uygun fiyatla dolapları boyama yapacağım.
Eşimle konuştuğumda bana bir iki sene mühlet ver,taşınırız buradan dedi.Kafam karıştı.
Siz olsanız ne yapardınız?

Eve bir şans vermeye ve sevmeye çalışıyorum sadece…
boya tabii ki o evde o mutfakta hergün hergün sen yaşıyorsun. İçin ferehlasın boya gitsin

X