Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

ben bayılırım portakallı kurabiyeye cnm eline sağlık ne güzel görünüyorlar:))

Milföyden börek.İçinde sotelenmiş domates,biber,sucuk,pulbiber,karabiber ve kekik var.

değişik bir lezzet olmuş gibi.

ilk defa denediğim mantar kurabiyelerim

Eki Görüntüle 956232

kek de kurabiye de güzel görünüyor cnm kek istedi:))))

kızlar selam ben bugün akşama tavuklu kereviz yapmayı düşünüyorum yanına ne yaparım bilemiyorum:)

Eki Görüntüle 956232

Ellerine sağlık.Gerçekten tıpkı mantar gibi:)

Çok güzel görünüyor çok severim milföylü şeyleri ellerine sağlık canım.

Teşekkür ederim canım.

Çok güzel görünüyor şekli.Ellerine sağlık.

Sağol canım.Börek lahmacun tadında oluyor.Tavsiye ederim.

Kerevizin yanına makarna olabilir.

cnm sağol cvp için bir gün önce soslu makarna yemiştik canımız kereviz bile istemedi keyifsizdim dün:)

bugün de yemek yapmıyorum:) kocam gelince pişirecekmiş:) başım çok ağrıyor yorgunum yatıcam birazdan.ama evde tavuk var ızgarada pişirecekmiş

Geçmiş olsun canım.Bir gün de kocan pişirsin dimi:)Izgara tavuk çok güzel oluyor.Afiyet olsun.Biz yoğurt,salça,sıvıyağ,pulbiber,kekik ve sarımsakla soslayıp yapıyoruz ızgarayı.Tavsiye ederim.

Geçmiş olsun canım.Bir gün de kocan pişirsin dimi:)Izgara tavuk çok güzel oluyor.Afiyet olsun.Biz yoğurt,salça,sıvıyağ,pulbiber,kekik ve sarımsakla soslayıp yapıyoruz ızgarayı.Tavsiye ederim.

hmm enfes bir sosa benziyor:)

Gözdeciğimin tarifi ile yıllardır yaptığım profiterol tarifini değiştirmiştim , iyi ki de değiştirmişim . Bu çok daha güzel .Tavsiye ederim .Tarif linki ilk sayfada.

Aşk olsun o demek canım ya , senin aksiliklerin olmuş ama yine de çok güzel görünüyor .Ben aksilik olunca buraya koymuyorum resimlerini , oradan yırtıyorum

Milföyden börek.İçinde sotelenmiş domates,biber,sucuk,pulbiber,karabiber ve kekik var.

Aslıcım ellerine sağlık , yine çok güzel şeyler eklemişsin ama birini beğenebildim :26:

Eki Görüntüle 956232

Ellerinize sağlık her ikisi de çok güzel

ayyy enfes görünüyor kocişim bayılır protiferole:)))

bu akşam bizde balık vr kızlar yanına da meze trürü bir şeyler salata flan yaparım menüm kolay yaniii

ayyy enfes görünüyor kocişim bayılır protiferole:)))

bu akşam bizde balık vr kızlar yanına da meze trürü bir şeyler salata flan yaparım menüm kolay yaniii

Sağol şekercik , bizde afiyetle yedik size de afiyet olsun .

Balık oldu mu başka bir şey aramıyoruz bizde , salata oldu mu tamam

Ahanda buldum profitini
Ağzımdan şapır şapır akıyor şu an engel olamıyorum biliyorum çok iğrençce oldu ama dediğim gibi engel olamıyorum ne yapıyım
Ausum çok ama çok leziz görünüyor ellerine sağlık
Ben çok seviyorum profiterolu zaten onun aşkıyla sayfa sayfa bakındım valla

Evet arkadaşlar , bu sese kulak verin

Ben verdim pişman değilim .

Yemek yemeye de yapmaya da meraklı tüm arkadaşları patates yemekleri yarışmasına bekliyoruz , bol katılım bol eğlence , hem hediyelerde süpeeeeeeeeer

Tatlım ya , böyle gözüne gözüne sokmuş gibi oldu ama Söz sen gel sana da yapacağım .

Nasıl da bulmuşsun ama

selam kızlar
ben bu akşama biber dolması yapacağım kıymalısından...
başka da bir şey yapmayacağım bizim evde çeşit çeşit yemek pişmiyor yemiyorlar çünkü...
yarın akşam da anneme gidiyoruz pazara döneceğiz, iki üç gün yemek düşünmeme gerek yok ama sonra gene başlıycam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…