Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Bir kere çiğköfte yoğurmuşluğum var.Baya zor oluyor ama bunu denemek isterim.

Çok başarılı bir pasta.Niye yarışmalara katılmıyorsun?Ayrıca tebrik ederim öğretmenler gününde herkesin gönlünü alıp unutmadığın için.

Kavurmalı ve pastırmalı tost.Kavurmalının içinde kaşar peyniri,domates ve görüldüğü gibi salatalık turşusu var.Pastırmalının içinde de çemen,domates,kaşar ve acı turşu var.Bunu sucuklu da yapabilirsiniz.İkisi de çok güzel oluyor.Değişik alternatif arayanlar için ideal.

çiğ köfte yoğurmuşluğun varsa ooohhooo bunu havada karada yaparsın o zaman yapacağın zaman buradan yardım ederim seve seve istersen
çok teşekkür ediyorum adracım Pastamı beğendiğine çok sevindim
Ve ayrıca öğretmenler gününü kutladığım için takdir gördüğüm için çok ama çok teşekkür ediyorum

bu arada yarışma konusu hiç aklıma gelmemişti bak saolasın ama ne biliyim olurmuki

böyle pratik şeylere bayılırım ellerine sağlık kavurma ve pastırmayla aram yok ama sucuklu dediycem

Canım anneciğimin meşhur içli köftesi
Isteyene tarifini verebilirim,zahmetli olsada denemeye değer çünkü güzel bi tad içli köfte

Ahhhh bi de fotoğraflarım büyük olsa daha mı iyi olcak ne Cepten ancak bu kadar oluyor

elmalı toplar
eğer evinizde kalan bisküvileriniz varsa onları değerlendirebilirsiniz
önce petibör yada burçak olabilir elinizde ne varsa hatta bebe bisküvisi bile olur onları rondoda çekiyoruz un gibi olmasın ama sonra içine elma rendesi 1 tatlı kaşığı tarçın 2 tatlı kaşığı pudra şekeri ve ceviz yada fındık kırığı ekleyip yoğuruyoruz elmanın sayısını vermedim çünkü bisküvi miktarına göre değişiyor tavsiyem önce 2 tane elmayı rendeleyip yoğurun kıvamına bakın çünkü az gibi gözüksede elma suyunu bırakınca kıvamı cıvık oluyor kıvamı elinizde yuvarlayabilecek kadar olmalı çok yumuşak olmasın. sonra çikolatalı sosu pişirip toplarımızı bu sosla kaplıyoruz üzerinide ister hindistan ceviziyle isterseniz çekilmiş fıstıkla süsleyin o size kalmış aynı tarifi tarçın ve elmayı çıkartıp portakal suyu ve kabuğunun rendesi yada muz kullanarakta yapabilirsiniz

ay canım çekti vallaaaa çok güzel görünüyolarr sabah bende sucuklusunu yapıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…