MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Öncelikle sizinle bir şey paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Benim için EL KADIR zikrini çeken bütün kardeşlerime binlerce Allah razı olsun. Sınavımı çok şükür kazandım hemde o kadar iyi kazandım ki herkes şaşırdı kaldı Çok çok sağolun varolun. Darısı öbür sınavıma inşaallah.

Yeni listede varım inşaallah.

oo gözün aydın canım darısı bizim dileklere inşallah yeni listeden devam dualarımız birlikte inşallah ben de 2016 kpss yi hayırlısıyla kazanırım inş amin

EL KÂDİR : Kadir [ İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten ]

Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13. whitepearll
14.Şehriban
15.Israfil
16.helplessgirl
17.

oo gözün aydın canım darısı bizim dileklere inşallah yeni listeden devam dualarımız birlikte inşallah ben de 2016 kpss yi hayırlısıyla kazanırım inş amin

Çok sağol canım güzel Rabbim hepinizin yardımcısı olsun, dileklerinizi ve dualarınızı kabul eylesin inşaAllah

ayy çok sevindim...

Tabi sıra bana gelene kadar kaç kişi varsa okurum. Mantığı yeni kaptim
Tamam canım seni de listeye ekliyorum kaç kişiysek paylaşılır çoğu arkadaşımız eski listeden fazla fazla okuyan da vardı zaten kısa hemen bitiyor ama birkaç arkadaştan müjdeli hberler aldık her şey dua üzerine kurulu RABBİM DUALARLA bizi affeder ve işlerimizi rast getirir inşallah bundan sonraki hayatın daha güzel ve daha huzurlu olur canım amin

EL KÂDİR : Kadir [ İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten ]

Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13. whitepearll
14.Şehriban
15.Israfil
16.helplessgirl
17.pembe_panter20
18.

yer gök duayla.. teşekkür ederim Allah im dualarımızı kabul etsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…