MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Listeyi bitirdim cnm dün okudum senin içinde

ben de okumalarımı bitirdim arkadaşlar evTik kuzum da sağolsun ben yokken listeye baktı ALLAH hepimizden razı olur inşallah biz de evimize bugün döndük çok yorgunluk var bir ara inşallah yine liste oluşturmak nasip olursa haber veririm şimdi bir müddet dinlenmeye bakacağım bebek için aşılama tedavisi peşinde olacağız sizler de dua edin hakkınızı helal edin

aaynaa cnm hangi topiktesin bulamadim:) ben dün test yaptrdm Rabbime şükürler olsn hamileyim Allah razı olsn duaların ve desteğin için Rabbim sana herkese nasip etsin insallah

aaynaa cnm hangi topiktesin bulamadim:) ben dün test yaptrdm Rabbime şükürler olsn hamileyim Allah razı olsn duaların ve desteğin için Rabbim sana herkese nasip etsin insallah
ay canım benim çok çok sevindim ya dualarından beni de eksik etme kuzum ay çikolatalarımız tatlılarımız nerede her hamiş arkadaşı sıkıştırıyoruz çikolata konusunda ay canım benim çok çok sevindim gerçekten de gülüm ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olmasını nasip etsin gülüm..
ALLAH sağlıcakla analı babalı büyütsün kuzum inşallah amin

Amin cnm benm hic eksik edermiym hep ediyorum ztn çikolata konusunu bilmiyorm ama sen iste yeterki göndereyim hemen

Amin cnm benm hic eksik edermiym hep ediyorum ztn çikolata konusunu bilmiyorm ama sen iste yeterki göndereyim hemen
ay canım benim yollamış kadar oldun gerçekten de kuzum çok çok sevindim senin için gerçekten de çok zamandır bekliyorduk sen sevindiysen inşallah bana da az kalmıştır inşallah diyorum gülüm

İnşaallah bu yıl bitmeden sizden güzel haberleri alırız hem iş konusunda hem bebek konusunda mucizeler sizinle olsun ozaman tatlısını çikolatasını yiyeirz bilemem isteriz yani

İnşaallah bu yıl bitmeden sizden güzel haberleri alırız hem iş konusunda hem bebek konusunda mucizeler sizinle olsun ozaman tatlısını çikolatasını yiyeirz bilemem isteriz yani
ay canım hayırlarla sağlıcakla bebişim de işim de olursa ikisi de olsa bunlardan biri de olsa çikolata itin olsun lafı olmaz iki durumumu da senelerdir bekliyorum canım...
ALLAH'IM hayırlarla sağlıcakla nasip etsin inşallah herkesin gönlüne göre versin inşallah amin..

İnşaallah ikiside olucak bak görüceksiniz güzel haberlerini alıcaz bu yıl bitmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…