MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Amiiin canim ben de kismetse haziranda tup bebek tedavisine basliycam...
İnşaallah bu sene hamile kalırız hayırlısıyla hanımlar çevremde ikinci komşunun hamile olduğunu öğrendim benden başka herkes hamile kalıyor gibi hissediyorum kendimi bugün klomene başladım

İnşaallah bu sene hamile kalırız hayırlısıyla hanımlar çevremde ikinci komşunun hamile olduğunu öğrendim benden başka herkes hamile kalıyor gibi hissediyorum kendimi bugün klomene başladım
Insallah bizlerde karnimiz burnumuzda olacagimiz gunleri yasiycaz...

Insallah bizlerde karnimiz burnumuzda olacagimiz gunleri yasiycaz...
Amin hayırlısıyla canım bir de sanki ben hayırsız istiyormuşum gibi sürekli de hayırlısını iste diyorlar ya çıldırıyorum ben zaten Rabbimden hayırlısını istiyorum ya ben mi kendimi anlatamıyorum bilemedim

ayh benide ekleyin o zaman :) ne kadar okudugmu bildirmem lazimmi buraya
evet en az 600 gibi sayı okuyorduk kişi başına hergün liste bitene kadar canım haftasonları giremezsen cumadan okursun buraya bildirirsin hergün okunan zikirleri topluyorum sıradaki üyeye geçiyorum canım

evet en az 600 gibi sayı okuyorduk kişi başına hergün liste bitene kadar canım haftasonları giremezsen cumadan okursun buraya bildirirsin hergün okunan zikirleri topluyorum sıradaki üyeye geçiyorum canım
tamam ekle.. yanliz haftadami ne kadar okursam yazacam. orasini anliyamadim k bakma bugun pek kafam yerinde degil:KK23::oops:

tamam ekle.. yanliz haftadami ne kadar okursam yazacam. orasini anliyamadim k bakma bugun pek kafam yerinde degil:KK23::oops:
hergün bir üyeye en az 600 tane ya kadir çekeceksin canım liste 15 kişi mi işte 15 günde bitmiş olacak 10.000 okuma olunca diğer üyeye geçiyoruz canım yani 15 gün hergün bir üyeye okunmuş olacak

EL KÂDİR : Kadir [ İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten ]

Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

1.aaynaa
2.Debusi
3.damla_22
4.synulox
5.-adre-
6.secido
7.tubatesbih
8.mlkem
9.IRMAK10
10.pinark0404
11.btlsrdr
12.gulbera
13. whitepearll
14.Şehriban
15.Israfil
16.

hergün bir üyeye en az 600 tane ya kadir çekeceksin canım liste 15 kişi mi işte 15 günde bitmiş olacak 10.000 okuma olunca diğer üyeye geçiyoruz canım yani 15 gün hergün bir üyeye okunmuş olacak
tamam anladim tsk ederim

TAMAM CANIM PAZARTESİ BAŞLIYOR ZATEN ŞUAN LİSTEYE KATILIM OLUR DİYE BEKLİYECEĞİM HAFTASONU BEN İLK SIRADAYIM ARKADAŞIMIN KARDEŞİ MEHMETİN ELLERİNDEKİ YARALARININ İYİLEŞMESİ ŞİFA BULMASI İÇİN DUA İSTİYORUM SİZDEN

X