MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Arkadaşlar;
İnsanoğluyuz eksiğiz ve her koşulda ALLAH'A muhtaç...
Dileklerimiz isteklerimiz elbette bitmez yaşam boyunca olacaktır bazen sağlık bazen huzur bazen mutluluk bazen de maddi konular için el açarız ALLAH'A..Bunları söylerken Rabbim hepimizin sağlık huzur mutluluk ve imanını yolunda koysun en önceki dualarım bu şekildedir kendim ve çevrem için..Bir yandan bebek istiyorum bir yandan kpss çalışıyorum bir yandan borç sıkıntısı çekiyoruz bebek için çok dua ediyorum ama duanın sınırı yoktur ALLAH'IN en güzel isimlerinden olan :

El-Kadir: Dilediğini dilediği gibi yaratmaya muktedir olan

beraber çekelim 25-50 arası bir liste oluşturmak istiyorum arkadaşlar sonra ben her gün bir üyeye zaman vermek istiyorum hem ders de çalıştığım için her an pc başında olunmuyor sadece o üyenin dileği için çekilir isminin yanına da dileğini yazarız HER ŞEYE KADİR OLAN ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETMESİ UMUDUYLA BU LİSTEYİ AÇIYORUM..

1.aaynaa

Liste tamamlandıktan sonra yeni kişiler alınmayacak arkadaşlar ancak yeni liste isteği olursa devamını getiririz ALLAH nasip ederse

Bakalım bir haftaya kadar katılımlar tamamlanır heralde

Gerçi o kadar çok zikir konusu var ki dileklerimiz için çoğu bu konularda listede

EL KÂDİR : Kadir [ İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten ]

Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek

Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.

ŞİMDİLİK 3 KİŞİYİZ 25 KİŞİ OLSAK YETER BENCE ARKADAŞLAR SİZLER NE DERSİNİZ? KATILIM ÇOK OLACAK GİBİ GÖZÜKMÜYOR

linki diger sayfalarda paylasirsak katilim olur ama ben paylasmayi bilmjyorm

diğer devam ettiğimiz forumda ilk baştakilerden bir kaç üyeyi ben online görüyorum gerçi gönüllü okuyoruz ama kendisi geçmiş girdiği halde okumuyor birine dedim neden gözükmüyorsun özel nedenlerim var dedi tamam dedim inşaallah daimi okuyan arkadaşlarla gönülden isteyerek birbirimize dua ederiz

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…