MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Kızlar bu aralar yoğun geçiyor daha önce yazmıştım girip etiketleyemiyorum ama hepiniz için gününde okuyorum Allah hepimizin göblünün nuradını versin amii...nnn

'' Yariiimm(elif) arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı Benim niyetim rabbimden hayırlısıyla,tadıyla,Sağlıklı,sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etmesi anne olmayı hayırlısıyla banada nasip etmesi. Bu arada Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.Amin.

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==> 500
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========> 500
6.@Yariiimm(elif) =====> 500
7.@pikapika7557======>500
8.@Off_off ===========> 500
9.@roseistan =========> 500
10.@Bluedew ==========> 500
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>500
13.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========> 500
15.@Mihrisaah==========>
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>500

'' pikapika7557 arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı neyse arzusu dileği ALLAH (C.C) hayırlarla inşallah tez zamanda nasip eder sevindirir bu arkadaşımızı da inşallah amin

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========>
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========>
5.@nisamelek =========>
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========>
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>
13.@umut-16 ===========>
14.@Mavi siyah =========>
15.@Mihrisaah==========>
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>

ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN KARDEŞİNİN BİZİ HABERDAR ET
Allah inşallah izin verecek nasip edecek ben size harika haberlerle gelecem inşallah inşallah ama eğer iyi geçmezse ben bir süre burada olamazsam beni listeden atmayın olur mu

Allah inşallah izin verecek nasip edecek ben size harika haberlerle gelecem inşallah inşallah ama eğer iyi geçmezse ben bir süre burada olamazsam beni listeden atmayın olur mu
yok canım listeden çıkarmam sıkma canını kötü düşürme ALLAH'IN izniyle inşallah kardeşin sağlığına kavuşacak canım ben 1000 Ya Şafi okuyacağım bu gece

yok canım listeden çıkarmam sıkma canını kötü düşürme ALLAH'IN izniyle inşallah kardeşin sağlığına kavuşacak canım ben 1000 Ya Şafi okuyacağım bu gece
Allah razı olsun çokteşekkür ederim

1000 YA ŞAFİ okudum kardeşin için canım
Pikapika için okudum cnm Allah niyetini kabul etsin inşallah.yarın benim sıram Adım Seher niyetim ; En kısa zamanda En hayırlı Şekilde Eli Ayağı Düzğün Hayırlı Sağlık Evlatlar Verdiği,Evlatlarıda Salih Ve Saliha'lar olarak yetiştirebilmek inşallah :) şimdiden hepinizden Allah razı olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…