MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

aaynaa kendim için okudum Rabbim kabul etsin inşallah. Okuyan herkesten Allah razı olsun dualariniz kabul olsun inşallah

aaynaa ben dün ki arkadaşın ve bugün ki arkadaş için okudum Allah dileklerini kabul etsin. Birde sanırım benim yerime Umutyolcusu2016 okumuştu sanırım ben bugun boş görünce tekrar okudum. Birde aaynaa Allah razı olsun kardeşim için dua ettiğin için Rabbim ne dileğin varsa kabul etsin binlerce kez razı olsun.

ALLAH RAZI OLSUN canım cümlenizden olur mu inşallah sağlığına kavuşur canım kardeşin amin hayırlarla

'' nisamelek arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı Evladima hayırlı sağlıklı uzun ömürler. Karnimdaki bebigimin hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün doğmasıni evimize huzur mutluluk bereket nasip etsin Rabbim.

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======> 500
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========> 500
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========> 500
11.@yorgun anneanne ===> 500
12.@Krew =============>
13.@tuce_tuce =========>
14.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========> 500
16.@Mihrisaah==========> 500
17.@evTik(şefik kızı burcu)=> 500

'' nisamelek arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı Evladima hayırlı sağlıklı uzun ömürler. Karnimdaki bebigimin hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün doğmasıni evimize huzur mutluluk bereket nasip etsin Rabbim.

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======> 500
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========> 500
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========> 500
11.@yorgun anneanne ===> 500
12.@tuce_tuce =========>
13.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========> 500
15.@Mihrisaah==========> 500
16.@evTik(şefik kızı burcu)=> 500

yarın yarim arkadaşın okuması başlayacak yarın onun listesini hazırlayacağım

Okundum cnm rabbim niyetini kabul etsin inşallah

aaynaa cnm nisamelek arkadaşımız için okudum Rabbim kabul etsin inş.Cumartesi günüde benim dua günüm. Benim niyetim rabbimden hayırlısıyla,tadıyla,Sağlıklı,sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etmesi anne olmayı hayırlısıyla banada nasip etmesi. Bu arada Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…