MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Kızlar kusura bakmayın bu ara biraz meşgulüm bana Ve bu günkü arkadaşa gece okuyacağım

aaynaa ben okumadıgim son iki arkadasa okudum Allah dileklerini kabul etsin. Kardeşim de ameliyat oldu ama bazı sıkıntılarımiz devam ediyor lütfen dua edin 2 hafta mız çok çok çok önemli nolursunuz artık aksamlari sadece girer okuyup okuyamadigimi söylerim.

Selamun aleykum arkadaşlar kusura bakmayın dünkü arkadaşımız için okumuştum ama bildirim yapamadım bugün de kendim için okudum... Rabbim benim için dua eden tüm kardeşlerimizden razı olsun inşallah...

'' roseistan arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı gönlündeki duasını ALLAH(C.C) hayırlarla inşallah hayırlı zamanda en kısa zamanda gönlüne göre olur inşallah amin

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========> 500
6.@Yariiimm(elif) =====> 500
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========> 500
9.@roseistan =========> 500
10.@Bluedew ==========>500
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>
13.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========>
15.@Mihrisaah==========> 500
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>500

roseistan arkadaşımızın listesini düzenledim onun için okumasını eklemediğim ya da kendi bildirim yapmayanlar yapsınlar arkadaşlar şimdi bluedew arkadaşımızın listesini hazırlıyorum yarın öğlene kadar blu 'nun listesi devam edecek arkadaşlar

'' Bluedew arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı gönlündeki duasını ALLAH(C.C) hayırlarla inşallah hayırlı zamanda en kısa zamanda gönlüne göre olur inşallah amin

1.@aaynaa==========>
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========>
5.@nisamelek =========>
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========>
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>
13.@umut-16 ===========>
14.@Mavi siyah =========>
15.@Mihrisaah==========>
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…