MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

aaynaa aaynaa canim gülay arkadasimiz icin okudum... Rabbim kabul etsin... M Mihrisaah kardesimin sirasini da okudum.. Allahim kabul etsin.. Kardesine sifalar versin.. Güzel haberlerle gelir insallah..
Allah sizden razı olsun ama bizim ameliyat ertelendi enfeksiyon çıktı çok fazla önce onun tedavisine başladılar pazartesiye ertelendi ameliyati sizden ricam lütfen aklınıza geldikçe dua edin kardeşime niyeyse bizim isimiz 4 aydır rast gitmiyor

Allah sizden razı olsun ama bizim ameliyat ertelendi enfeksiyon çıktı çok fazla önce onun tedavisine başladılar pazartesiye ertelendi ameliyati sizden ricam lütfen aklınıza geldikçe dua edin kardeşime niyeyse bizim isimiz 4 aydır rast gitmiyor

Allah tez zamanda şifasını versin inş.

Ben de eve yeni geçebiliyorum, geçer geçmez abdest alıp okuyacağım. Allah hastalarınıza şifa versin dileklerimizi hayırlısıyla gerçekleştirsin. Sevgiler hepinize

Allah tez zamanda şifasını versin inş.

Ben de eve yeni geçebiliyorum, geçer geçmez abdest alıp okuyacağım. Allah hastalarınıza şifa versin dileklerimizi hayırlısıyla gerçekleştirsin. Sevgiler hepinize
Rabbim sizden binlerce kez razı olsun.

4. Arkadasimiz icin okudum allah kabul etsin kizlar

nisamelek:Benim niyetim.. Evladima hayırlı sağlıklı uzun ömürler. Karnimdaki bebigimin hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün doğmasıni evimize huzur mutluluk bereket nasip etsin Rabbim.

aaynaa aaynaa ablam okudum arkadaş için Rabbim duasını bu dünyada hayırla mutlulukla sağlıkla yasatsin inşaAllah

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

'' synulox arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı iş yerindeki yükselme konusunda onun istediği iş konumunu kendini hayırlı kıl hayırlarla nasip eder inşallah ALLAH(C.C) amin

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======> 500
3.@Umutyolcusu2016 ==> 500
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========> 500
6.@Yariiimm(elif) =====> 500
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========> 500
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========> 500
11.@yorgun anneanne ===> 500
12.@Krew =============>
13.@tuce_tuce =========>500
14.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========> 500
16.@Mihrisaah==========>
17.@evTik(şefik kızı burcu)=> 500

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

'' nisamelek arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı Evladima hayırlı sağlıklı uzun ömürler. Karnimdaki bebigimin hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün doğmasıni evimize huzur mutluluk bereket nasip etsin Rabbim.

ZİKİR LİSTEMİZ

1.@aaynaa==========>
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========>
5.@nisamelek =========>
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========>
11.@yorgun anneanne ===>
12.@Krew =============>
13.@tuce_tuce =========>
14.@umut-16 ===========>
14.@Mavi siyah =========>
16.@Mihrisaah==========>
17.@evTik(şefik kızı burcu)=>

M Mihrisaah ALLAH şifa versin canım Ya Şafi ismi hürmetine canım hayırlarla amin Ya Şafi esmasını okuyup suyuna içir gülüm kardeşine şifa olsun

X