MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

iyi çalışmlar aynaa
umarım emeklerinin karşılığını alırsın
ALLAH RAZI OLSUN CANIM KORKUYORUM CANIM YA
ÇOK DAHA FAZLA ÇALIŞMAM LAZIM AMA AŞIRI ÜZERİMDE BİR AĞIRLIK VAR KENDİME GELMEM LAZIM GECELERİ UYUMAMALIYIM

Fetih suresini oku canım bolbol fetih suresinin ilk ayetinin okunduğu sayfa var ordan katıl ben okuyorum orda

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ahu-ve-nimel-vekil-cekelim-mi.807999/page-710
canım benim anneme dua ediyordum whitewolf ve evtik tefriciyeleri bitirdiler annemin duasını ettik evtik de bana yaşın kadar fetih suresi oku abla ben sınava girerken öyle yapmıştık her bir kişi bir defa okuyacak dedi whitewolf benim için bir tane okudu üstüm temizlenince ben de okuyacağım tanıdığım birkaç arkadaşıma da diyeceğim işte 31 yaşındayım kaldı 30 :)

canım yardım etmek isterimde akşama kadar işteyim akşamda kızımdı ev işi derken yoruluyorum ama pazar günü okuyabilirsem sana söylerim

canım yardım etmek isterimde akşama kadar işteyim akşamda kızımdı ev işi derken yoruluyorum ama pazar günü okuyabilirsem sana söylerim
ALLAH RAZI OLSUN CANIM sen içinden dua edersen de sevinirim canım herkes hakkını helal etsin sağolun

merhaba kızlar bende bu topiğe yeni geldim fal topiğinden artık kendime hakim olamadığım için derdime çare oluckmış gibi hergün falcıya gitmeye başladım inanacım çok şükür sonsuz herşey rabbimden benide aranıza alın benim içinde sizin içinde dua edelim

Suan liste baslatmadim ama canım yakinda kpss den sonra her şeyi bilen ve yaratan Rabbim dua lara siginacagiz başka yol yok

Bir sürahi suyun üzerine, 178 adet Ayetel Kursi, 41'er tane Felak, Nas ve İnşirah oku ve iç canım. İnşallah ferahlatır. Bunu haftada bir kez olmak üzere uygulayabilirsin. Falcıya gitmekten daha yararlı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…