MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Sayı büyük olacaksa ben katilmayayim abla. aaynaa Tevhid grubuna katılmıştım,binlerle başladık listede okumayanlar çıkınca 2500e ulaştı sayı. Öyle olunca da otomatiğe bağlamış gibi oluyorum hicbir şey anlamıyorum.

Beni de düsündügün icin Allah senden razi olsun canim...
rica ederim canım tüm arkadaşları yavaş yavaş etiketleyeceğim de konuyu görürler de diyorum akşama daha çok etiketleme yapacağım...bir yandan da ev temizliği yapıyorum :)
katılmak ister misin bayramdan sonra okumalarımız başlasın istiyorum dualarımız için muratlarımız için her birimiz muradlarımızı ne için okutulmak istendiğini yazıyordu sıra kimdeyse onun ismiyle de muradı söylenerek zikirler çekilecek canım hem de ALLAH günahlarımızı affetsin yani uzun zamandır ben de liste başlatamamıştım bir türlü ismini ekleyeyim mi katılmak ister misin?

tamam canım listenin son haline göre karar verirsin sen çok zikirdesin zaten ben bir haber vereyim dedim gülüm

liste kalabalık olursa herkes için 10 bin tevhid okuyalım diyorum arkadaşlar inşaallah ...dualarınızı ne için okuttuğunuzu da yazmak isteyen arkadaşlar önceden belirtirler ....belirtmek istemeyenlerin de gönlündeki duası için diye niyet ederek zikrimizi yaparız inşallah

Allahin bildigini sizden sakliyacak degilim.. Mucizemi bekliyorum.. Esimin gözleri bebek gördügü zaman.. Cam gibi parliyor.. Gözyaslarini icine akitiyor.. Onun yavrusunu.. Bizim yavrumuzu dünyaya getirmek istiyorum..

Allahin bildigini sizden sakliyacak degilim.. Mucizemi bekliyorum.. Esimin gözleri bebek gördügü zaman.. Cam gibi parliyor.. Gözyaslarini icine akitiyor.. Onun yavrusunu.. Bizim yavrumuzu dünyaya getirmek istiyorum..
ay canım seni ben ve benim gibiler anlar ben de bebek için okutmak istiyorum bir yandan da hayırlısıyla memuriyetimin olması için ama sınavıma 2 sene var daha ona var diyorum ahh ahh bizim de 2 seneyi geçti burada bebek için dua ettiğimiz çoğu arkadaşımız sevindi ama darısı bizlere inşallah hayırlarla amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…