Mümin kardesimize yardim

Yarin cuma biliyosunuz kizlar. Yarini iyi degerlendirin yarin belki bircok kardeşimiz hamile kalacak.Kul dunya işine kendini veriyo ticaretle ugraşiyorlar fakat peygamberimiz fatıma annemize ey fatima cuma gunu iyi degerlendir demiş yarin affimizi isteyin cunku gunahlarimizda hacetlerimize engel hayirda kalalim insallah.hayirli geceler

Es-Selâmu aleykum,sayıda eksik var mı? Kardeşimizin durumu nasıl acaba? Allah eş şafi ismi şerifiyle şifa versin inşallah.

Aleyna ve aleykum selam tekrardan var canim kardesim eksigimiz var.kardesimiz martin 11inde hastaneye gidecek o zamana kadar tamamlasakda fazla da olsa olur insallah

5 daha aldım o zaman. Ben okudukça Ezgi kardeşimizin ismini geçiririm. Sayıyı da yazarım inşallah devamlı.

Tülaycim 10 tane daha aldım kaç tane kaldı bilgi verebilir misin?

Hanifecim ben yeni nete girebildim o yüzden gruba yazdim ondan cvp veremedim buraya bağışla. Vallaha suan alinan 65. RABBIM izin verirse az kaldi işte.11e kadar okunsa bitse sevinirim ben burayi mumin kardesler icin ayirdim ezgiden sonra kimin bi sikintisi varsa insallah buraya yazsinlar hepimiz duada kosalim istiyorum.herkesin umidi mutlulugu ayni Rabbim ona kavustursun insallah

Kızlar ben diğer topikte 10 tane alacağımı yazmıştım. Okudum hepsini. Allah kabul etsin inş.

X