Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

iki tane oğlum var... Allah herkese nasip etsin inşallah...

iki tane oğlum var... Allah herkese nasip etsin inşallah...

teşekkür ederim.

benim de 1 kızım var. allahın izniyle kardeş istiyoruz. çabalıoruz.
erkek bebek dileğim, ama tabi hakkımızda hayırlısını ve sağlıklı bir yavruyu diliyorum sürekli allahtan.

o sebeple merak ettim yani, cinsiyet meselesini... teşekkürler

slm ben de o yazığın vitaminleri kullandım ve çok şükür hamileyim, yani işe yaradığına inanıyorum

hayırlısı olsun allahım kucağına almayıda nasip etsin sadece bu vitaminleri mi kullandın başka kür falan yada ne bileyim macun kullandın mı birde ne kadar sürede sonuç aldın

hayırlısı olsun allahım kucağına almayıda nasip etsin sadece bu vitaminleri mi kullandın başka kür falan yada ne bileyim macun kullandın mı birde ne kadar sürede sonuç aldın

tşkler amin Rabbim herkese nasip etsin...
canım o vitaminleri eşim kullandı 1-2 ay falan , 3 ay da keçiboynuzu suyu yaptım her akşam, yani keçiboynuzuna kasımda başladık, diğerlerine aralıkta başladık
ben de kendime ocakta soğan kürü yapmıştım adetle beraber de bal tarçın çörek otu yedim 4-5 gün, başka da bişey yapmadık.

çok teşekkür ederimmm bende eşime kullandırmayı düşünüyorum bizde ekimden beri proxeed arı sütü bal polen kullanıyoruz evikap birde 200 lük eşim kullanıyor babamın rahatsızlığından sonra biraz ara verdik 2 ay akdar gene başladı ama elimde proxceed 15 günlük var yeni bir paket bitsin hemen bu üçlüye başlıyacam allah kısmet ederse bended eidrar yolalrı iltihabı var onun için antibiyotik kullanıcam bide soğan kürünü bende yaığıcam bizde morfoloji iyi sadece sayı ve harekette sorunumuz var inşallah bu üç vitaminle düzene girere benimde bebeğim olur

arkadaşlar ;

kafam çok karıştı konuyu herkesın yazdıgını en baştan berı okuyorum. fakat bu 3lüyü eşimize mi kullandırıcaz yoksa kendimizmi kullanıcaz. yanlış anlamak ıstemıyorum. bazı arkadaslar kullandım yazmıs. o bakımdan

eşin kullanıcak canım kendin değil kendin için istersen soğan kürü veya incir kürü yapabilirsin yumurta çatlatmak olgunlaştırmak için bal tarçın çorekotunuda arkdaşımız kendi için yemiş 3 vitamin eşlerimiz için keçiboynuzu kürü eşlerimiz için

bilgilendimeniz için çok teşekkür ederim bakalım 2 gun önce adetım bıttı bende bu ay bı denıyım ınsallah olur bızde hazırandan berıdır. korunmuyoruz ama bakalım allahım ne zaman nasıp edicek.

canım bizde de harekette ve sayıda sorun vardı, ileri hareket yok gibiydi
morfoloji konusunu tam bilmiyorum canım
keçiboynuzu sprem sayısını çoğaltıyor, diğer vitaminler de kaliteyi artırıyor
sen de bal tarçın çörek otu yap adetle beraber 6-7 gün falan , bi kaç gün sonra da birkaç gün taze havuç suyu yap ve iç akşamları

hayırlısı allah gönlüne göre versin ama bence bi kadın doğum uzmanına git bilinçli hamile kalmak çok daha iyi senin yumurta kontrolunü yapar eşindede sperm testi ister en aında bir sorun varsa erkenden önlemini almış olursunuz

ben 4 farklı doktora gıttım. hepsıde bı sorun yok dıyor. ultrason çekildi sağ yumurtalıkta kist mevcut ama çocuk ıcın ıyı dıyor. klomen kullandırdı bır ay sonrasında sonuc olumsuz. bakalım baska bır doktoro da gıdıcez ınsallah bu defa esım de gıtmek ıstıyor. sperm testı ıcın. sıkıntı bende degılse bosu bosuna bı dunya ılac kullandıgımı dusunuyor. bakalım hayırlısı artık.

evet canım benim eşinde sperm testi yaptırsın değerlere göre bir yol çicezsiniz allah yolunuzu açık etsin en kısa zamanda hayırlı haberlerini duyalım

çok teşekkür ederim canım bende 3 ay kullandım arı sütü bak polen yumurta kalitesi içinde gayet iyidi ozaman işte babamın rahatsızlığı olsun ğsalık olsunda evlatlaırmızda gelir sağlıcakla aldım gene arısütü bal polen birde öğleden sonra 1 tatlı kaşığı çörekotu çiğneyecem onunda faydasını duydum ama havuçkürünü eşlerimiz için diye duymuştum bizlerede iyi geliyor ozaman" öyle mi havuç kürü

canım havuç suyu yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyor zaten çok içeyeceksin 2-3 gün falan yani
ben geçen aylarda eşime de yapıyorum havuç suyu ama keçiboynuzu daha etkili sanki çünkü ibrahim saraçoğlu her seferinde keçiboynuzu kullanın diyor eşlerinize

havuç kürü hareket için sanırım eşlerimize yumueta çatlatmak için incir kürü vardı ibrahim saraçoğlunun içine bir havuç atıyorduk ama ben içememiştim incir kürünü feci tatlı bu ay adet olayım 2 günüm var 7. günümde allah kısmte ederse soğan kürü yapıcam proxeed bitsin eşimede bu 3 lüyü kullanıcam sporada başlatıcam onu az kilo versin bende vereyim birlikte

ben de hamilelikten önce ay yürüyüş yapmıştım iyi oluyor , ama artık yapmıyorum
ben arada inciri günde bikaç tane yemiştim canım
incir kürü yani suyunu içmek istersen doktor kontrolünde yap çünkü yumurtaların fazla büyüyüp kiste dönüşebilr

evet canım benim eşinde sperm testi yaptırsın değerlere göre bir yol çicezsiniz allah yolunuzu açık etsin en kısa zamanda hayırlı haberlerini duyalım

çok teşekkür ederim Rabbim evlat isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin. bende gelişmeleri yazarım.

sagol cnaım benim bende elimden geldiğince yürümeyi tercih ediyorum incir kürünün kiste dönüştürdüğünü bilmiyordum teşekkür ederim uyardığın için çok sağol

çok teşekkür ederim Rabbim evlat isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin. bende gelişmeleri yazarım.

yaz yaz bende yazıcam paylaşalım bilgilerimnizi destek olalım birbirimize bu konuda çükü insan kendini çok çaresiz ve yanlız hissediyor elinden bişey gelmiyor allahın izniyle hepimiz aşıcaz bunların hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…