Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaslar esim spermiogram testi sonucunu aldi merak ediyoruz doktora gosterene kadar anlayan varsa soyleyebilirmi bize :KK43:

Sonuc. Normal dgr
Ph 7,8. 7,0-8,0
Likefikasyon 40dk. 20dk
Viskosite normal. Nrml
Gorunum gri opak Griopak
1 saatte harektli %70. >%50
A-hzli ileri harektli 40
B-yavas ileri harktli 15
C-yernde hareketli 15
D- hareketsiz 30
Sperm yognlugu. 65 mil/ml. >20mil
Gris anomali %70. >%70
Yuvarlak hucre 2,6.

Bence de gayet normal görünüyor inşallah tez zamanda geliverir bebis..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim insallah hep boyle mutlu olursun doktor bize en onemli sayi sonra hiz sonra morfoloji demisti.sizin guzel.insallah bebisinde gelir hemen.bende sevinmene cok sevindim.aminnnnn.hadi insallah mujdenide bekliyoruz:-):-):-) yuzun hep gulsun ins...

Aminnn canm benm hepimizin yuzu gulsun ins

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence de gayet normal görünüyor inşallah tez zamanda geliverir bebis..

İns cnm

Canlarım ilaçları kullanmaya gerek kalmadan nasip etti rabbim esimin %3 hızı ile.benim pko.insallah sizlerinde o güzel müjdenizi duymak nasip olur ayın 7 de sperm testi yaptırıp içecekti ilaçları.allaha sükür:21::21::21:insallah saglıklıdır

Canlarım ilaçları kullanmaya gerek kalmadan nasip etti rabbim esimin %3 hızı ile.benim pko.insallah sizlerinde o güzel müjdenizi duymak nasip olur ayın 7 de sperm testi yaptırıp içecekti ilaçları.allaha sükür:21::21::21:insallah saglıklıdır

Nasilll hamilemisin canm

Allah tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin ttlm bizede cok dua et senin duan kabul olur smdi :))

amin insallah gülüm tabi dua ederim sizinde degerler güzel masallah insallah seninde en yakın zamanda olur canım doktorum demişti eninde sonunda bu yumurta spermle bulusur diye sizinkide bulusacak insallah

Problem neydt cnm sizde bu arada Tebrikler Rabbim kucaginda gostersin

canım benim esimde varikosel vardı ve hız sorunu vardı ileri hızlısı %3 dü. bendede pko vardı yumurtlama sorunu vardı canım.amin insallah canım darısı tüm isteyenlere

amin insallah gülüm tabi dua ederim sizinde degerler güzel masallah insallah seninde en yakın zamanda olur canım doktorum demişti eninde sonunda bu yumurta spermle bulusur diye sizinkide bulusacak insallah

canım benim esimde varikosel vardı ve hız sorunu vardı ileri hızlısı %3 dü. bendede pko vardı yumurtlama sorunu vardı canım.amin insallah canım darısı tüm isteyenlere

İns cnm coook saol :)

Cnm tebrik ederim çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
X