Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar demekki sayı daha önemli. Dr bize hız daha önemli demişti.Herkesin hakkında hayırlısı olsun.Allah herkes isteyene nasip eylesin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin insallah canım bizim doktor en önemlisi sayı sonra hız sonra morfoloji demişti.Allah yardımcımız olsun amin

Morfoloji ne oluyor kizlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hmm tskler canm

Hmm ya esimde birkac gun once test yaptirdi ve sonucunda morfoloji degeri falan yazmiyordu hic onu merak ettim

Hmm ya esimde birkac gun once test yaptirdi ve sonucunda morfoloji degeri falan yazmiyordu hic onu merak ettim

Yazması lazım cnm.belki başka şey adı altında yaziodur . Dr a gösterdiniz mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uroloji uzmanina daha goturemedi yogun is temposindan esim ama eczaci arkadasi bakmis zaten onun onerdigi klinige gitmisti falan ordakiler ve arkadasi herseyin cok guzel ve normal oldugunu soylemisler fakat doktora goturecek haftaya nasipse

Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.

Sagol konu sahibi arkadasim benm esimde ileri harketlilik dusuklugu var
ilaclarin ismini aldim bugun alicam fiyati nedirvacaba bilgin varmi ?
Bizim sorunada faydasi olurnu hemen cvplarsan sevnrm

Bizim sayı problemimiz vardı. Salı günü aldık ilaçları 3ü toplam 150 lira tuttu. inşallah kullanan herkese bi faydası olur

Canim biz proxeed plus kullanarak bayag bi arttirdik. Yaninda zinco. Arkadaşların büyükcçoğunluğu keciboynuzu kuru kullanarak daha Hizli sonuç elde etmiş. Buvarada quQ10 ilaç aldik biz. Bayag bi iyiymis. Arastir derim

Canim biz proxeed plus kullanarak bayag bi arttirdik. Yaninda zinco. Arkadaşların büyükcçoğunluğu keciboynuzu kuru kullanarak daha Hizli sonuç elde etmiş. Buvarada quQ10 ilaç aldik biz. Bayag bi iyiymis. Arastir derim

proxeed plus ı bizde kullandık. 6 kutu bitti. temmuzun 20sinde sondu. 1 ağustosta adetim başladı. şimdi de bu üçlü ilaca başladık. test yaptırmadık sayı arttı mı onu da bilmiyoruz. bu ayki adeti bekliyoruz artık. bu ayda olmazsa tekrar bi test yaptırmayı düşünüyoruz

BUNDAN 3 YIL EVVEL GİTTİĞİMİZ HEMEN HER DOKTOR HAYALLERİMİZİ ALT ÜST ETMİŞ YERİN DİBİNE SOKUP ÜZERİNDE TEPİNMİŞLERDİ. DAHA SONRA BU KULUPTE GEZİNİRKEN BİR PAYLAŞIM GÖRDÜM FORMÜL GİBİ. ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE EŞİME VERDİM BUNLARI BULABİLİRSEN GİT AL DİYE. ÜMİTSİZ ÇÜNKÜ DOKTORUN VERDİĞİ KLOMEN VE TRENTAL ADLI HAPLAR PEK Bİ İŞE YARAMAMIŞTI. SAYI 4.5 TAN 9 MİLYONA ÇIKMIŞTI ANCAK HIZ VE MARFOLOJİ ORTALAMANIN ALTINDAYDI. EŞİM VERDİĞİM KİMYASAL DENKLEMLE :) TANIDIK ECZANEYE GİTMİŞ VE LİSTEYİ GÖSTERMİŞ, ODA MUHTEŞEM ÜÇLÜYÜ VERMİŞ.

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 YEMEK KAŞIĞI

:nazar: İLK ÇOCUĞUMUZDA BUNLARI KULLANDIK VE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM ALLAH'A ŞÜKÜR. :nazar:
DAHA SONRA BAKTIK YİNE OLMUYO EŞİM TEKRAR BAŞLADI AYRICA BU SEFER BUNLARIN YANINDA ECZANEDE ARI SÜTÜ TABLETİNİ ALMIŞ ONU İKİMİZDE KULLANDIK VE ARIDUNYASI.COM DAN ARI SÜTÜ VE POLEN SİPARİŞ ETMİŞTİK. ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR DARISI TÜM BEKLEYEN VE İSTEYENLERİN BAŞINA YİNE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM :nazar: AMA TAVSİYEM ÖNCE HAPLARI DENEYİN DAHA SONRA OLMAZSA OYLE ALIN ARI SÜTÜNÜ FALAN ÇÜNKÜ ONLAR BİRAZ PAHALI.
LUTFEN PAYLAŞIMI YAYALIM YAYABİLDİĞİMİZ KADAR Kİ HERKES FAYDALANABİLSİN İNŞAALLAH !!!!
arkadasim merhaba,
aklima takilan bisey sormak istiyorum. l-carnitini arastirdim biraz netten, yag yakici oldugu yaZiyor, simdi
sorum su, esiniz kullandiginda kilo falan verdi mi? benim esim biraz zayif ve sperm arttiricaz derken iice zayiflasin istemem. yan etkileri yoktur umarim ben de dusunuyorum ama dedigim gibi yan etkilerinden korkuyorum... cevaplarsaniz cok sevinirim

Biliyorum hemen her yerde yag yakıcı. Yazılı. Lakin metabolizmayı. Hizlandiriyormus yag yakmasi icin spor yapmak lazimmis. Ne esimde ne kullanan diger arkadaşı mizda kilo kaybi olmadı

Biliyorum hemen her yerde yag yakıcı. Yazılı. Lakin metabolizmayı. Hizlandiriyormus yag yakmasi icin spor yapmak lazimmis. Ne esimde ne kullanan diger arkadaşı mizda kilo kaybi olmadı
himm anladim cok tesekkur ederim :) insallah ise yararlar:))

Ben malesef bu ay alamicam maas yetmio ona bi dahaki ay ilaclari alicam ben
umarim bizede yarar

X