Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar paylaşımlarınız için teşekkürler.
bizde de sayı hareket ve morfoloji sorunu var.(morfoloji %1,hareketsiz %75,amorf baş %69,sayı 21 milyon)
bir yandan heyet raporu almaya çalışırken bir yandanda ürolojinin verdiği ilaçları kullanmaya başladık bize bunları 3 ay kullanıp öyle tüp bebek deneyin dediler.(PROXEED PLUS ve NUTRİWAY marka VİTAMİN C ,SELENYUM E verdi)
Doktor bize bunları kullanıp öyle tüp deneyin dediği için normal yolla mümkün olmadığını ve hatta tüp bebekte bile şansımızın az olduğunu düşünüp üzülürken bunları okumak çok iyi geldi umarım bizlerede nasip olur bu sevinci yaşamak.
ben şimdi 2 ay bunları denesem 3. ay sizin fotoğraflarını paylaştığınız ilaçları denesem olur mu acaba?ya da doktorun dediği gibi 3 ay kullanıp sonraki ay mı denesem?:emir_bebek:

kızlar paylaşımlarınız için teşekkürler
bizde de sayı hareket ve morfoloji sorunu var.(morfoloji %1,hareketsiz %75,amorf baş %69,sayı 21 milyon)
bir yandan heyet raporu almaya çalışırken bir yandanda ürolojinin verdiği ilaçları kullanmaya başladık bize bunları 3 ay kullanıp öyle tüp bebek deneyin dediler.(PROXEED PLUS ve NUTRİWAY marka VİTAMİN C ,SELENYUM E verdi)
Doktor bize bunları kullanıp öyle tüp deneyin dediği için normal yolla mümkün olmadığını ve hatta tüp bebekte bile şansımızın az olduğunu düşünüp üzülürken bunları okumak çok iyi geldi umarım bizlerede nasip olur bu sevinci yaşamak.
ben şimdi 2 ay bunları denesem 3. ay sizin fotoğraflarını paylaştığınız ilaçları denesem olur mu acaba?ya da doktorun dediği gibi 3 ay kullanıp sonraki ay mı denesem?:emir_bebek:

valla deneyen arkadaşlara iyi gelmiş ama benim eşime iyi gelmedi değerleri yerle bir etti biz kullanmaya başlaıktan 1 hafta sonra test yaptırdık tüm değerler yerle bir olmuş morfoloji bile 14 iken 1 e düşmüş say 9000 000 du 1200 000 düşmüş hareket zaten yerlerde ben bıraktırdım eşime kullandırmıyorum proxeten evikap arı sütü bal polen ve keçibounuzu kürü yapıyorum üroloji doktorum bile çok şaşırdı derhal bırak o ilaçları dedi 75 gr kabak çekirdeği 75 gr ceviz ve keçibounuzu yesin her kşam 1 ay sonra tekrarlayacaz testi dedi

valla deneyen arkadaşlara iyi gelmiş ama benim eşime iyi gelmedi değerleri yerle bir etti biz kullanmaya başlaıktan 1 hafta sonra test yaptırdık tüm değerler yerle bir olmuş morfoloji bile 14 iken 1 e düşmüş say 9000 000 du 1200 000 düşmüş hareket zaten yerlerde ben bıraktırdım eşime kullandırmıyorum proxeten evikap arı sütü bal polen ve keçibounuzu kürü yapıyorum üroloji doktorum bile çok şaşırdı derhal bırak o ilaçları dedi 75 gr kabak çekirdeği 75 gr ceviz ve keçibounuzu yesin her kşam 1 ay sonra tekrarlayacaz testi dedi

Allah Allah herkese farklı etki ediyo demekki.Neyse hayırlısı olsun canım moralini bozma inşallah bu kullandıklarınız hemen işe yarar.
bizde şuan proxeed plus ve vitamin desteği alıyoruz ya 1 ay sonunda bir test daha yaptıralım bakalım bari değişikliklere.
Bu arada doktora bende sordum 1,5 aydır keçiboynuzu kürü yapıyırum dedim faydası olmaz boşuna uğraşmayın dedi.

Allah Allah herkese farklı etki ediyo demekki.Neyse hayırlısı olsun canım moralini bozma inşallah bu kullandıklarınız hemen işe yarar.
bizde şuan proxeed plus ve vitamin desteği alıyoruz ya 1 ay sonunda bir test daha yaptıralım bakalım bari değişikliklere.
Bu arada doktora bende sordum 1,5 aydır keçiboynuzu kürü yapıyırum dedim faydası olmaz boşuna uğraşmayın dedi.

oluyor keçi boynuzu kürü hemde çok faydası oluyor denemeye devam et derim ben doktorlar biraz bitkisel kürler karşılar ben biliyorum faydalı oluyor.

oluyor keçi boynuzu kürü hemde çok faydası oluyor denemeye devam et derim ben doktorlar biraz bitkisel kürler karşılar ben biliyorum faydalı oluyor.

bende senin gibi düşünüyorum yani bazı doktorlar kestirip atıyor bencede ama benim eşimde doktorun söylediklerine önem veriyor. doktor dediyse doğrudur dedi içmiyor şimdi sadece verdiği ilaçları içiyor.doktor sigarayı bırak derse bırakırım dedi o gün bıraktı ben aylarca yalvarmıştım oysaki :)

ben birde pekmezini deneyeyim bari onu uygulamak daha kolay.

ilk bebeğimizde 3 ay kadar denedik olmadı daha sonra dr agittik ve bu değerlerle ancak tüp bebek demişti ve eşime trntal ve klomen vermişti değerler değişmedi sayı bi,raz artmıştı 9 milyondu ama morfoloji değişmemişti zaten dr da spermlerin yapısı bozuk düzelmez demişti ben daha sonra nisan gibi bu ilaçları keşfettim ve son 15 mayısta adet oldum sonrası bize mucize gibi geldi oğlum doğduktan sonra da iki yıl hiç korunmadık yine baktık 2 yılı geçti tekrar ilaçları aldık dr a falan gitmedik ve 20 gün olmadan yeniden hamileydim

Canım öncelikle böyle bir sevaba girip paylaştığın için çözümünü teşekkür ederim. Acaba tek sperm testi mi yaptırmıştınız birkaç kez mi. Çünkü erkerklerde sonuç çok değişevBiliyor ya ateşli hastalığa göre falan acaba sizde anlık mı düşük çıkmıştı yoksa biz de gerçekten umutlanmalı mıyız bu ilaclarla diye soruyorum

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Canım öncelikle böyle bir sevaba girip paylaştığın için çözümünü teşekkür ederim. Acaba tek sperm testi mi yaptırmıştınız birkaç kez mi. Çünkü erkerklerde sonuç çok değişevBiliyor ya ateşli hastalığa göre falan acaba sizde anlık mı düşük çıkmıştı yoksa biz de gerçekten umutlanmalı mıyız bu ilaclarla diye soruyorum

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

3 defa test yaptırdık ilkinde 4.5 milyon ikincisinde de 9 milyon üçüncüsünde 10 milyondu diğer değerler de hep düşüktü....

BUNDAN 3 YIL EVVEL GİTTİĞİMİZ HEMEN HER DOKTOR HAYALLERİMİZİ ALT ÜST ETMİŞ YERİN DİBİNE SOKUP ÜZERİNDE TEPİNMİŞLERDİ. DAHA SONRA BU KULUPTE GEZİNİRKEN BİR PAYLAŞIM GÖRDÜM FORMÜL GİBİ. ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE EŞİME VERDİM BUNLARI BULABİLİRSEN GİT AL DİYE. ÜMİTSİZ ÇÜNKÜ DOKTORUN VERDİĞİ KLOMEN VE TRENTAL ADLI HAPLAR PEK Bİ İŞE YARAMAMIŞTI. SAYI 4.5 TAN 9 MİLYONA ÇIKMIŞTI ANCAK HIZ VE MARFOLOJİ ORTALAMANIN ALTINDAYDI. EŞİM VERDİĞİM KİMYASAL DENKLEMLE :) TANIDIK ECZANEYE GİTMİŞ VE LİSTEYİ GÖSTERMİŞ, ODA MUHTEŞEM ÜÇLÜYÜ VERMİŞ.

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 YEMEK KAŞIĞI

:nazar: İLK ÇOCUĞUMUZDA BUNLARI KULLANDIK VE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM ALLAH'A ŞÜKÜR. :nazar:
DAHA SONRA BAKTIK YİNE OLMUYO EŞİM TEKRAR BAŞLADI AYRICA BU SEFER BUNLARIN YANINDA ECZANEDE ARI SÜTÜ TABLETİNİ ALMIŞ ONU İKİMİZDE KULLANDIK VE ARIDUNYASI.COM DAN ARI SÜTÜ VE POLEN SİPARİŞ ETMİŞTİK. ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR DARISI TÜM BEKLEYEN VE İSTEYENLERİN BAŞINA YİNE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM :nazar: AMA TAVSİYEM ÖNCE HAPLARI DENEYİN DAHA SONRA OLMAZSA OYLE ALIN ARI SÜTÜNÜ FALAN ÇÜNKÜ ONLAR BİRAZ PAHALI.
LUTFEN PAYLAŞIMI YAYALIM YAYABİLDİĞİMİZ KADAR Kİ HERKES FAYDALANABİLSİN İNŞAALLAH !!!!

tebrikler canımmm

bende senin gibi düşünüyorum yani bazı doktorlar kestirip atıyor bencede ama benim eşimde doktorun söylediklerine önem veriyor. doktor dediyse doğrudur dedi içmiyor şimdi sadece verdiği ilaçları içiyor.doktor sigarayı bırak derse bırakırım dedi o gün bıraktı ben aylarca yalvarmıştım oysaki :)

ben birde pekmezini deneyeyim bari onu uygulamak daha kolay.

keçiboynuzunu bende duymuştum

Kizlar 2 ayda 4 spermiogram yaptirdik.ilk icinde sayi 50,110,150milyon cikti.sonuncuda ise total sayi 17 milyon.o kadar saskinim ki.ne oldu da 2-3haftanin icinde bu kadar dustu anlayamadim:KK43:

Kizlar 2 ayda 4 spermiogram yaptirdik.ilk icinde sayi 50,110,150milyon cikti.sonuncuda ise total sayi 17 milyon.o kadar saskinim ki.ne oldu da 2-3haftanin icinde bu kadar dustu anlayamadim:KK43:
ilaç falan mı değiştirdiniz ne olduda düştü bu kadar sayı faklı bişey macun kür falan mı uyguladınız

Can 15 gun proxeed plus bi de gncden maca kullandik.macanin icinde arginin ve ginko bilboa var. 1 hafya sonra tekrar analiz yaptircaz

hadi hayırlısı allahtan biz o üçlüyü kullandık bizde etki etmedi değerler yerle bir oldu zaten düşüktü şimdi proxtede başladık keçiboynuzu kürüne birde burda bir arkadaş trabzondan macun denemiş onu aldık allah hayırlısını versin hakkımızda

Varikosel var mi sizdee..varikosel olunca boyle degerler degisik cikiyor..ayrica sperm testi en erken aralarin 1 ay olmali..sterstten de deggisikler gssterms olabilur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ilaç falan mı değiştirdiniz ne olduda düştü bu kadar sayı faklı bişey macun kür falan mı uyguladınız

Tatlim yanilniyorsam uclu sze fayda etmemisti..simdi kulndiginz ilac var mi..

Tatlim yanilniyorsam uclu sze fayda etmemisti..simdi kulndiginz ilac var mi..

evet canım benim etki etmedi bize üçlü biz üçlüyü bıraktık proxetede başladık tekrardan keçiboynuzu kürü yapıyorum birde bir burdan bir arkdaş tavsiyesiyle trabzondan macun yaptırdık onu kullanıyor bitsin tahlil yaptırcaz belkide önümüzdeki haftasonu yaptırırz http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...7246-5-milyondan-80-milyona-yolculugumuz.html burdaki linkteki arkadaştan aldım aktarın telefonunu adam baya etkili konuştu şifası allahtan dedi bunu yazan arkdaşta 2 aile 1. ayında hamile kalmışlar tabi allah bilir zamanıını ama umut işte kullanıyor eşim tadı kötü ama napalım allah herkezin şifasını versin

evet canım benim etki etmedi bize üçlü biz üçlüyü bıraktık proxetede başladık tekrardan keçiboynuzu kürü yapıyorum birde bir burdan bir arkdaş tavsiyesiyle trabzondan macun yaptırdık onu kullanıyor bitsin tahlil yaptırcaz belkide önümüzdeki haftasonu yaptırırz http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...7246-5-milyondan-80-milyona-yolculugumuz.html burdaki linkteki arkadaştan aldım aktarın telefonunu adam baya etkili konuştu şifası allahtan dedi bunu yazan arkdaşta 2 aile 1. ayında hamile kalmışlar tabi allah bilir zamanıını ama umut işte kullanıyor eşim tadı kötü ama napalım allah herkezin şifasını versin

Ewet bnde macunlarin cok faydali oldugunu duymustum..ne kadt kullandiniz test yapack siniz..

Ewet bnde macunlarin cok faydali oldugunu duymustum..ne kadt kullandiniz test yapack siniz..

daha bir ay olmadı sanırım 8 inde aldık çok iğrenç tatdı var tiksine tiksine yiyor haftaya test yapalım dedik bakalım hayırlısı burdan paylaşırım sonucu

daha bir ay olmadı sanırım 8 inde aldık çok iğrenç tatdı var tiksine tiksine yiyor haftaya test yapalım dedik bakalım hayırlısı burdan paylaşırım sonucu

Tatlim test yaptinz mi.

Tatlim test yaptinz mi.

evet yaptık canım benim 1 ml 1.5 milyondan 18 milyona çıktı morfoloji 1 den 21 e çıktı macun proxtet keçiboynuzu kürü işe yaradı toplamda54 milyona çıktı harekette arttı hayırlısı allahtan bu ay aşılama yaptım ama tutmadı kısmet bakalım

X