Muhammed Alparslan bebeğe Ya Şafi ❤

Allah razı olsun iyi insanlar gerçekten iyiki var Rabbim kabul buyursun insallahhhhh evladıma güç kuvvet olsun dogumumda sancilarimda ve evladımı.ilk.gordugumde bolbol ya şafi çektim şifa olsun

Allah razı olsun iyi insanlar gerçekten iyiki var Rabbim kabul buyursun insallahhhhh evladıma güç kuvvet olsun dogumumda sancilarimda ve evladımı.ilk.gordugumde bolbol ya şafi çektim şifa olsun
Şifa olsun yavrumuza hayırlısıyla sağlıkla hastaneden çıktığımız günlerin sevincini yaşatsın rabbim tez zamanda ❤

24 haftalik dogan bir yavru simdi okula gidiyor,sinifin tozunu attiriyor,siz kuvvetli olun,pesinde cok kosturacaksiniz insallah

24 haftalik dogan bir yavru simdi okula gidiyor,sinifin tozunu attiriyor,siz kuvvetli olun,pesinde cok kosturacaksiniz insallah
Tüm umudum gücüm herşeyim onun için öyle zor süreçler ki her an resmine bakıp konusuyorum camdan sevip konusup geliyorum beni hissediyor hamdolsun kucağıma alıp koklayacagiz sağlıkla oda bana gulumseyecek inanıyorum

Bende farketmemişim sagolsun Sohrab canımız yetişti ❤
Sen bitanesin, benim bebeklerim için ya şafi okunmasına vesile olmustun, altta konularda cıktı sımdı tek tek hepsını okudum Allah razı olsun senden tekrar..
Minikimm canım benım acını kalbimin en derininde yasıyorum, evlatlarından biri melek oldu ama inşallah diğer evladın sımsıkı tutunur, sana güc kuvvet verir

Sen yazdığında tüm bedenimle o acını hissetmiştim ağlamıştım site tarafindan engellenmiştir birşeyde yazamıyordum annemlerdeydim onlara bile dua ettirdim o kadar canım yandı ki seninle hep dua ettim İnşallah sağlıkla canım benim

Insallah ben de inaniyorum,yakinda gogsunuzde uyusun.O yavru annesinin basparmagini avucuyla tutabiliyordu ancak.
Hamdolsun masallah cok gerilerde kaldi.Sizin de kalacak,pesinde kosturacak sizi..

Canım benim ❤

Insallah ben de inaniyorum,yakinda gogsunuzde uyusun.O yavru annesinin basparmagini avucuyla tutabiliyordu ancak.
Hamdolsun masallah cok gerilerde kaldi.Sizin de kalacak,pesinde kosturacak sizi..
Amiinnnnnnnn Allahimmm amiinnnnn Rabbim herkesin 3vlafini bağışlasın evlat büyük imtihan bizler Rabbimin sevgili kuluyuz hamdolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…