Arkadaşımız Sohrab için Ya Şafi 🤲

Kızlar Arkadaşımız Sohrab Sohrab şu an hastanede tedavi görüyor gebeliği biraz sıkıntılı Rabbim sağlıkla hayırlısıyla ikizlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
onun adına duaya ve desteğinize ihtiyacımız var kimin duasi kabul olur bilemeyiz..
Ikizlerimize ve kendisine Şifa niyetine 🤲

Bismillahirrahmanirrahim
Ya Şafi 70.00
5.000 aldım
Kalan 65.000
Bugun o kadar cok agladım kı, gozlerım zar zor görüyor, artık aglamıcam demıstım, sız nasıl guzel insanlarsınız ya, gozlerımden bugun ilk kez mutluluk gozyası aktı,cok duygulandım, suan bunu aglayarak yazıyorum, bebeklerim sizlerin de dualarıyla ınsallah sımsıkı tutancaklar bana 🤲🏻❤️ hepinizden Allah razı olsun

Bugun o kadar cok agladım kı, gozlerım zar zor görüyor, artık aglamıcam demıstım, sız nasıl guzel insanlarsınız ya, gozlerımden bugun ilk kez mutluluk gozyası aktı,cok duygulandım, suan bunu aglayarak yazıyorum, bebeklerim sizlerin de dualarıyla ınsallah sımsıkı tutancaklar bana 🤲🏻❤️ hepinizden Allah razı olsun
İnşallah canım benim Rabbim esirgesin gözyaşın hep mutluluktan olsun inşallah. Sağlıkla gelişimini tamamlasın bebişlerin🤲🤲

O gözyaşların hep mutluluktan aksın canım benim ❤🤲
Prenseslerin bir sürü teyzesi var 😍

Ağlamak yok sonu güzel olacak bebekler sıkı sıkı tutunacak Allahın izniyle ♥️

X