Muhammed Alparslan bebeğe Ya Şafi ❤

Allah razı olsun canım benım, benı yavrularımınn yasayacak ömrü yokmus bu dünyada, en güzel yerdeler şimdi o teselli oluyor bana.. Ama bunu yasayan o kadar cok insan varmıs kı, Rabbım herkesın sabrını imanını gücünü kuvvetini artırsın
Insallahh yavruna sımsıkı sarıldığın gun de gelecek

Allah razı olsun iyi insanlar gerçekten iyiki var Rabbim kabul buyursun insallahhhhh evladıma güç kuvvet olsun dogumumda sancilarimda ve evladımı.ilk.gordugumde bolbol ya şafi çektim şifa olsun
Şifa olsun paşamıza hayırlısı ile kucağına alıp evinize gittiğiniz gününde haberini alırız inşallah kardeşim

Gerçekten öyle dileyen ol diyen Rabbim isteseydi yasatirdi benim tek embriyo dan iki evlâd nasip etti 24 haftaya kadar geldik hissettim herşeyini ama nasibimiz böyleymiş onunda yeri belli mezarı var ismi Murat Asaf Rabbim cennetinde kavusmamizi nasip etsin kardeşim

Sohrabım❤❤

Amiinn insallah, benim meleklerimin de mezarı, yanyana koyduk oraya da, isimlerini koymustuk, Allah nasip ederse cicekler eksik olmayacak üzerlerinden güçlü ol Muhammed Alparslana benım ıcın de sımsıkı sarıl

Amiinn insallah, benim meleklerimin de mezarı, yanyana koyduk oraya da, isimlerini koymustuk, Allah nasip ederse cicekler eksik olmayacak üzerlerinden güçlü ol Muhammed Alparslana benım ıcın de sımsıkı sarıl
Cennet kuşumuz onlar bizim benim 3 oldu otada yavrum Tamam canim benimmm sarilacagim inşallah hepinizden bahsedeceğim Allah razı olsun iyiki varsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…