Arkadaşımız Nefes0858 icin Ya Şafi ❤

Kızlar yıne etıket yaptım ama gercekten Nefes0858 Nefes0858 arkadasımız her zmn bizler ıcın alan, okuyan bir dua arkadasımız.
Erken doğum riski için ya şafi dağıtılıyor almanız mümkün mü 🤲🤲

@Merve @JES @Nego A Anka @Bonus Ssevincli Ssevincli @Saliha40 @Tospaagtd @mavikelebek34 @Jou @karamelli001 @Morlale8 penyez83 penyez83 burcusami burcusami Madammor Madammor @Sadelikherseydir @agustos72 @Diloss1 @Yazarhanim @Ada-anne @rana20 @Life light Lna16 Lna16 kavs-i kuzah kavs-i kuzah @Ceren0134 Cemoos Cemoos @Mintimint @Kahve __Kokusu
1.000 tane aldım Ayşem Rabbim şifa versin Nefes0858 Nefes0858 arkadaşıma Rabbim şifa versin dualarımız seninle 🤲🏻🌙

Kızlar yıne etıket yaptım ama gercekten Nefes0858 Nefes0858 arkadasımız her zmn bizler ıcın alan, okuyan bir dua arkadasımız.
Erken doğum riski için ya şafi dağıtılıyor almanız mümkün mü 🤲🤲

@Merve @JES @Nego A Anka @Bonus Ssevincli Ssevincli @Saliha40 @Tospaagtd @mavikelebek34 @Jou @karamelli001 @Morlale8 penyez83 penyez83 burcusami burcusami Madammor Madammor @Sadelikherseydir @agustos72 @Diloss1 @Yazarhanim @Ada-anne @rana20 @Life light Lna16 Lna16 kavs-i kuzah kavs-i kuzah @Ceren0134 Cemoos Cemoos @Mintimint @Kahve __Kokusu
Cnm Ömer uyusun yapabilirsem yazarim olmazsa da dua etcem..

Cümlemizden canım. Keşke elimizden fazlası gelse. 🤗

Cnm Ömer uyusun yapabilirsem yazarim olmazsa da dua etcem..

Gruptaki kardeşlerim sayı olarak sınır olmadan cekecekler çokça dua ediyorlar kardeşimiz için🌸 Morrmeneksee Morrmeneksee

Rabbim yar ve yardimcisi olsun inşallah tam vakti zamaninda sağlıkla gelsin bebeği 🤲🏻
3.000 aldim

KALAN : 30.000

Meryem Suresi doğumu kolaylaştırıyor diye biliyorum. Müsait olanlar okuyabilirse... (Ben regl olunca okuyamıyorum.😌)

500 okuyayım tekrar yardıma gelirim inşallah.
Allah doğumunu kolaylaştırsin,sağ salim bebeğini kucağına almak nasip etsin 🤲

Kalan 29.500
Kızlar her birinize ayrı ayrı tesekkür ederim. Rabbim yokluğunuzu göstermesin iyiki varsınız 🥰❤️

X