Muhammed Alparslan bebeğe Ya Şafi ❤

Sen yazdığında tüm bedenimle o acını hissetmiştim ağlamıştım site tarafindan engellenmiştir birşeyde yazamıyordum annemlerdeydim onlara bile dua ettirdim o kadar canım yandı ki seninle hep dua ettim♥️ İnşallah sağlıkla canım benim ❤️❤️❤️
Allah razı olsun canım benım, benı yavrularımınn yasayacak ömrü yokmus bu dünyada, en güzel yerdeler şimdi o teselli oluyor bana.. Ama bunu yasayan o kadar cok insan varmıs kı, Rabbım herkesın sabrını imanını gücünü kuvvetini artırsın🤲🏻
Insallahh yavruna sımsıkı sarıldığın gun de gelecek❣️🤲🏻

🥺🥺🥺 Allah razı olsun iyi insanlar gerçekten iyiki var Rabbim kabul buyursun insallahhhhh evladıma güç kuvvet olsun dogumumda sancilarimda ve evladımı.ilk.gordugumde bolbol ya şafi çektim şifa olsun 💙🍀
Şifa olsun paşamıza hayırlısı ile kucağına alıp evinize gittiğiniz gününde haberini alırız inşallah kardeşim 🤲

Allah razı olsun canım benım, benı yavrularımınn yasayacak ömrü yokmus bu dünyada, en güzel yerdeler şimdi o teselli oluyor bana.. Ama bunu yasayan o kadar cok insan varmıs kı, Rabbım herkesın sabrını imanını gücünü kuvvetini artırsın🤲🏻
Insallahh yavruna sımsıkı sarıldığın gun de gelecek❣️🤲🏻
Gerçekten öyle dileyen ol diyen Rabbim isteseydi yasatirdi benim tek embriyo dan iki evlâd nasip etti 24 haftaya kadar geldik hissettim herşeyini ama nasibimiz böyleymiş onunda yeri belli mezarı var ismi Murat Asaf Rabbim cennetinde kavusmamizi nasip etsin kardeşim♥️

Sen bitanesin, benim bebeklerim için ya şafi okunmasına vesile olmustun, altta konularda cıktı sımdı tek tek hepsını okudum 😔 Allah razı olsun senden tekrar..
Minikimm Minikimm canım benım acını kalbimin en derininde yasıyorum, evlatlarından biri melek oldu ama inşallah diğer evladın sımsıkı tutunur, sana güc kuvvet verir ❣️🤲🏻
Sohrabım❤❤

Gerçekten öyle dileyen ol diyen Rabbim isteseydi yasatirdi benim tek embriyo dan iki evlâd nasip etti 24 haftaya kadar geldik hissettim herşeyini ama nasibimiz böyleymiş onunda yeri belli mezarı var ismi Murat Asaf Rabbim cennetinde kavusmamizi nasip etsin kardeşim♥️
Amiinn insallah, benim meleklerimin de mezarı, yanyana koyduk oraya da, isimlerini koymustuk, Allah nasip ederse cicekler eksik olmayacak üzerlerinden 🤲🏻 güçlü ol Muhammed Alparslana benım ıcın de sımsıkı sarıl ❤️

Amiinn insallah, benim meleklerimin de mezarı, yanyana koyduk oraya da, isimlerini koymustuk, Allah nasip ederse cicekler eksik olmayacak üzerlerinden 🤲🏻 güçlü ol Muhammed Alparslana benım ıcın de sımsıkı sarıl ❤️
Cennet kuşumuz onlar bizim benim 3 oldu otada yavrum ♥️♥️♥️Tamam canim benimmm sarilacagim inşallah hepinizden bahsedeceğim♥️♥️♥️♥️ Allah razı olsun iyiki varsın

X