Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

güvendigi biri öldürdürdü sevgiyi evine rahatca alldıgı arkasını döndügü biri ama kim..

ne 3 ü sevilay 5 numaraymış bunlar ademi nerden buldu yaaa sevginin alacak vereceğimi var dı da buna verdiler babası istemiyo annesi istiyo diye evleniyo akıl erdiremedim bu işeguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismile

ayyyyyyyy zeyhat sorma bana da gına geldiakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: Offf off offffffff
Bu kadar komplo teorisi DAN BROWNun aklına gelmez kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
a.s.

Sevgi Aslan sevgilisi ile rahat iletişebilmek için Sevilay'ı bir an önce evlendirmek istemiş de olabilir.
Evlendikten sonra damat efendinin gözü kayınvalidesinde olmuş olabilir, yalnız olduğu bir zamanı kollayıp tecavüz etmek istemiştir,direnince de başkalarına söyler diye öldürmüş olabilir.
Şu sıra görünen tabloda damat Adem en şüpheli gibi geliyor bana.. Anahtarlık ve kıyafet şaibesinden dolayı..

Olamaz diye birşey olamaz , herşey olabilir diye bakıyorum artık.
Bir ara 3 yaşındaki zannedersem beyza idi, evindeki sandıkta çürütüp yakmaya çalışan ruh hastası kadından çok etkilenmiştim.
Fikri yozlaşan, düşüncesi psikopatlaşan her kimse akla gelen gelmeyen herşeyi yapar/yapabilir. Bu şekilde düşünüp elden geldiğince tedbirli yaşamak. İlerisi Allah'a emanetiz..

aslında sevilayın bu kadar çok ağlamasında ne gizli teyzesi bu kadar ağlamıyo ne bilim çok ağlıyoCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

evet canım çok haklısın sana katılıyorum buguün programı izleyemedim ademi çok merak ediyordum keşke görseydim sizde nasıl bir intiba bıraktı adam yapmış olabilirmi acabamafoldumben
Adem telefonla bağlandı
ekranda görünmedi maalesef!

bu damat çok laf cambazı
zaten işyerinde ki kayıtları ben inceilyorum diyor baence kayıtları bile silmiş olabilir

sevği hanım oğlunu evlendirmeye çok meraklıymış bence oğlunu evlendirmeden önce sevilayı sepetlemek istemiş çünkü yeni alacak gelinle evde anlaşamaz diye

ya ben inanmak istemiyorum ademle iliskisi olduguna baskasiyla olsa okey ama insan damadiyla iliski yasar mi? sevilayn sevgilisi varmis komsularida dedi ama simdi yok diyorlar onun öldürmesi daha mantikli yani sevdigi kizi baskasina zorla veriyorlar belki sevilayla karsilasti birden eski günler geldi filan ama bu sekilde de ölmüs kadinin arkadasindan konusmaya bir tuhaf oluyorm aman insallah cikar durduk yere günahini almayalim kadinin..valla komsu meryemde birseyler gizliyor ya 20 bicak darbesine gik demez mi insan bizim evlerin duvarlari kalin ama benim odamla yandaki dairenin cocuk odasi bitisik yani ben böyle bagrisinca yüksek sesle konusurlarsa duyuorum.. erkek kardesimle cok sakalasirz ayaklarima dokunulmasini sevmem icim tuhaf oluyor mesela inadina tutar yani cok degisik oluyorum böyle iskence görüyor gibi hep ismini söylüyorum bagiriyorm ya kadin eger taniyorsa mesela kacmis oda oda ismini kesin söylerdi söylediyse meryem duydu ama sanirm korkuyor
bu arada sevilay kac yasinda ya

Son düzenleme:
Bence Sevilay'da birşeyler biliyor ben o kıza inanmıyorum sahte geliyor bana davranışları ağlamalar kaç ay önce ilk çıktığında da aynı şeyi dşünümüştüm inşallah yanılırım...

benimde aklıma takılan şu var daha önce kimsenin aklına gelmedi heralde:kedi:
sevilayın 9 yaşındaki kız kardeşide o gece ablasında kalıyor yani eve giden katil(mesela Adem)bunu mutlaka biliyor olmalı küçük kız evdeyken bukadar rahat gidemezdi eve lmaz:
birde adamın 45 yaşında sevgilisi varmış 39 yaşında niye olmasın:kedi:tabiki sevgi hanımdan kaynaklanan birşey olduğunuda düşünmüyorum tek taraflı olduğu için öldürülmüş olabilir bence:umursamaz:unutmadan annesi kızından daha güzel duruyor zatenmafoldumben

bak bu olabilir yani karsiliksiz olabilir sevgi hanim gercekten güzel bir bayanmis rahmetli,ya sevilay evdede saci basi bu sekildeyse bide cok hrcin ademde belki annesine göz koydu..birde ademin israrla tv ye cikarsan bosanirim demeside garip ya sevilayin onu istemedigini herkes bildigi bir sevdigi birinin oldugundan dolayidir kimse duymasin diye ya da katil kendinin oldugundandir..ama sevgi hanimda böyle damadiyla karsilikli birseyi oldugunu düsünmüyorum aslinda düsünmek istemiyorum

Hımm ben bun bilmiyordummm
çok takip etmiyorum..(Gerekte yok zaten geçmişi gösteriyorlar çoğu zaman)
Bende bu ufaklık neden konuşulmuyor diyordum... okuldadır yada tatilden dolayı köye falan yollanmıştır belkide diyordum

Güzel bi detay alkisalkisalkis

ya bu sevilay cok saygısız bi kız teyzesi dün bişi sölemişti sacmalama felan bişiler dedi tersledi daha öncede geldiginde yine böle hareketler yapmıştı...akannehir
bugünde kayınbabası baglandı ve hiç hizmet etmedigini bi bardak cay yemek vermedigini gerdek gecesi haricinde evinde kalmadıgını söledi ve o teyzesi varya dedi hep o karıstırıyo ortalıgı dedi ve teyzesi ayy kızımıza nasıl terbiyesiz der diye adama püskürdü resmen hani görmesek inanırdık heralde toz kondurmadı yalmaz:
ademde öyle bi konustuki müge anlı bile hayran kaldı tabi bende cok saskın kaldım annemde dediki dilini iyi kullanıyo öyle olmasa 5 evlilik nasıl yapardı dedi :umursamaz:
dedesi çok iyi kızın acısı büyük rabbim kimseye yasatmasın...da peki bu ailede altın oldugunu kim bilir??en yakın biri tabiki...ve adem eve dolap getircek olmuş belkim annesi önce inanmamış cekemeynler laf cıkarıyo sanmış ademin evli oldugu konusunda ama sonra demekki elinde net bişiler vardı ayakkabılarıda cevriliymiş yan komsusu öyle sölemişti bu kız ilk baslarda yayına cıktıgında öyle bi övüyoduki eşim şöle eşim böle ki müge hep sordu spor ayakkabı ve siyah mont giyen var mı diye ve şimdi eşimin var diyo neden daha önce demediler neden süper olan eşi şimdi canavara dönüştü?yabancıyı kadın niye içeri alsın ayakkabısını cevirsinki ve kızkardeside o gün ablasında o gün işyerinde o saatlerde yokmuş zaten bende bu işte adem çıkacak diyenlerdenim......benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…