Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

adem baslarda cok guzel konustu ama
konu isten ciktin mi cikmadinmiya gelince
ne soyliyecegini sasirdi
sevilayin herseyden haberi var
ama soylemiyo korkuyo...
muge 100 defa ayni soruyu sordu"neden seni eve kapattilar"
ama sevilay hala "benim yasadigimi bir ben bilirim bir allah bilir"
diyip duruyo......

Aslinda bu yonden bakarsan hakli olabilirsin.Ama bebegin sucu ne ? yazik zaten dogacak cocuga Sevilay in iyi bir anne olabilecegini sanmiyorum cok cahil,o cocuk ziyan olur gider.Bence bir yuvaya veya bir aileye verilmesi Sevilay in buyutmesinden daha iyidir.Adem bence dersine iyi calismis bu konusmalari,saatleri gunleri kesinlikle sasmadan anlatiyor.Muge ikinciye soramiyor bile,bravo gercekten yaptiysa bile zor acik verecek.Bakin adam bosluk bile birakmadan nasil saglam anlatiyor yutturacak bizede

bende sana katılıyorum yavrucugun hiç bir sucu yok...ama inşallah sevılay en doğru kararı verır....

kızlar orasını ben pek dinleyemedim adem işten çıkma mevzusuna gelince kekeledimi yani?acaba gerçekten sevilay annesini öldürenimi biliyor bu adem ise korkusundanmı böyle ekranlarda ağlıyor dikkati dağıtmak için?

o yavrunun ne suçu var. ademin bebeği ama diğer yarsıda sevilayın. bebekler en masum şeyler ilgiye sevgiye emmeye ihtiyaçları var. yedirmezsen yiyemez, giydirmezsen giyemez. hiçbirşeyden haberi yok yavrucuğun. kendi istememişki ama şu an anne karnında. doğmalı. çok zor nasıl olur bilmiyorum ama sevilmeli, bakılmalı. kötü davranılır yada sevilemzse bin kat daha üzülürüm o günahsız ve hiçbirşeyden haberi olmadan sadece doğacak olan o yavruya. şuandada çok üzülüyorum anne karnında annesi sürekli üzgün ve ağlıyor haklı olarak, ama bebekte etkileniyor. sürekli iki büklüm şekilde öne eğik sevilay üzüntüsünden ama karnını sıkıştırıyor offff bebeğede sevilayada çok üzülüyorum.Allah yardımcıları olsun

Ben bugün izlerken gerildim.Bu nasıl iştirya sevgi cinayetinden çok sevilayın arası niye kocasıyla bozuldu programına döndü.Bütün karı koca ilişkisi ortaya döküldü Sevilay kocasını ve ailesini kötüledi.Kocası ve alilesi Sevilayı ve ailesini kötüledi.Herkes birbirini suçluyor.Katilde oturmuş bunları gülerek seyrediyordur.Çünkü bu alileyle bir arpa boy alınmaz sabit fikirli insanlar kim nederse desin kendi bildiklerinden şaşmayacak insan tipi bunlar içlerinde.Bu cinayetin çözülmesi için katilin bir hata yapması lazım.Ama oda zor gibi çünkü Sevgi hanımın ailesi buna bile izin vermiyor çünkü herşeylere cevapları hazır doğruyada,yanlışada itiraz ediyorlar.

sevilay dik başlı bir kız bence.
ademde çok düzgün bir çoçuk değil tabiki
evlilikleri baştan beri sorunluymuş.

bakalım katil kim çıkacak
sanki bana hiç ummadığımız biri çıkacakmış gibi
geliyor bana.

bi gelişme varmı kızlar izleyemedim bugun sevilay ne 2 gundur aglayıp duruyor kocası 3 evlilik yapmıs zaten bastan beri huzursuzduk diyor neden hamile kalmıs o zaman sevilayda cok duzgun deil aksi gıcık bu işin sonu çok şaşırtacak bence herkesi

aslinda komsu meryem birseyler duymus olabilir en azindan normal konusmalar duyuluyormus bagris cagirs daha net duyulur .eger tanidigi biriyse sevgi hanimin isminide demis olabilir...ama kadin duymadim diyor kimse birsey yapamaz..birde meryem hanim ses duydugunu söyledi afferdersiniz oynasma sesi demis poliste ailesine bagirti gibi demis bilemiyorum keske duyduysa söylese insanlar birbirne girdi

o yavrunun ne suçu var. ademin bebeği ama diğer yarsıda sevilayın. bebekler en masum şeyler ilgiye sevgiye emmeye ihtiyaçları var. yedirmezsen yiyemez, giydirmezsen giyemez. hiçbirşeyden haberi yok yavrucuğun. kendi istememişki ama şu an anne karnında. doğmalı. çok zor nasıl olur bilmiyorum ama sevilmeli, bakılmalı. kötü davranılır yada sevilemzse bin kat daha üzülürüm o günahsız ve hiçbirşeyden haberi olmadan sadece doğacak olan o yavruya. şuandada çok üzülüyorum anne karnında annesi sürekli üzgün ve ağlıyor haklı olarak, ama bebekte etkileniyor. sürekli iki büklüm şekilde öne eğik sevilay üzüntüsünden ama karnını sıkıştırıyor offff bebeğede sevilayada çok üzülüyorum.Allah yardımcıları olsun

evet canım çok haklısın sana katılıyorum buguün programı izleyemedim ademi çok merak ediyordum keşke görseydim sizde nasıl bir intiba bıraktı adam yapmış olabilirmi acabamafoldumben

sevilayın her sorulan soruya benim yaşadığımı bir allah bilir bir ben bilirim demesinden bana sinir geldi

anahtar nerde aynı cevap şu olay ne oldu aynı cevap

bişeyleri aydınlatamayaaksan ne geldin oturdun oraya hayret bişey

Bir daha bu aile konuk olursa izlemeyeceğim diyorum yine dayanamıyorum.
Aklım almıyor yaptıklarını,sakladıklarını..
Kafayı komşu kadına takmışlardı,şimdi de Adem..
Bazen de katiller hedef saptırmak için geliyor Müge'ye..
Üç kez oldu bu şekilde,şimdi oluyor olabilir.
Eve normal yolla giren bir erkek,oynaşma sesleri,hırsızlık yapılmamış ama dağılmış bir ev ..
Aslında bazı şeyler çok açık gibi geliyor insana ama işte ölmüş insanın arkasından ne söylense vicdanen rahatsız oluyor insan..

kaç gündür öyle bir konuşuyorlar ki insan demekki katil adem diyor içinden. bugünse adem bağlandı, çok sakin çok aklıbaşında tek tek anlattı. kimse lafını bölmedi itiraz etmedi.sorulan sorulara aynı sakinlikle cevap verdi. biran hiç umulmadık birisi çıkacak galiba dedim. şimdilik oklar ademin üzerinde herkes o olduğunu düşünüyor yüksek ihtimallede herşey onu gösteriyor mügenin ve ailesinin aklında.

Aklima birsey geliyor ama simdi olunun arkasindan konustugum icin kizabilirsiniz.Acaba bu Sevgi hanimin bir iliskisi falan mi vardi?Adem le bile olabilir.Kulaga kotu geliyor ama ne bileyim icimden sadece oldurende mi suc olende yok mu?diye geciyor .Son zamanlarda kirsal bolgelerde hic umulmadik kadinlarda bir aldatma goruyoruz Sevgi hanimda Adem le birsey yasiyordu belki kizinin hamile olmasina kizmis olabilir.Kizini kiskanmis Adem i eve cagirmis kavgaya tutusmus olabilir .(Gulizar olayinda ki gibi )olmadik bir kavga ciktiysa............Vallahi kizmayin kizlar ama kimse kimseyi nedensiz bu sekilde katletmez

ya kızlar bu adem bu kadar psikopatbiriyse belkide sevgiyede sarkıntılık falan etti yada kadına tacizde bulundu kadında karşı çıkınca öldürdü yada kızıyla bukadar evlenmesini istediyse belkide aralarında bişey vardı sonuçta aralarında 10 yaş var adam 44 yaşında kadınla evlenmiş artık herşeyden şüphelenir oldum sevilayada üzüldüm yazık kıza

merak ettim bu ademin yaşı aç acaba ve eski eşleri çıkmadımı yayına

Bir daha bu aile konuk olursa izlemeyeceğim diyorum yine dayanamıyorum.
Aklım almıyor yaptıklarını,sakladıklarını..
Kafayı komşu kadına takmışlardı,şimdi de Adem..
Bazen de katiller hedef saptırmak için geliyor Müge'ye..
Üç kez oldu bu şekilde,şimdi oluyor olabilir.
Eve normal yolla giren bir erkek,oynaşma sesleri,hırsızlık yapılmamış ama dağılmış bir ev ..
Aslında bazı şeyler çok açık gibi geliyor insana ama işte ölmüş insanın arkasından ne söylense vicdanen rahatsız oluyor insan..

evet biliomusn bnde düşünüyorum komsu kadın ilk oynasma sesleri demiş sonra aile tepki göstrince lafı cevirdi düşünüyorum bende çevirebilirdim komsu kadına neler dediler :eek:lmaz: ayakkabı bile kapının önunde cıkarılmıs cevirilmiş kapı zorlanmamıs perdeler kapalı ayrıca sevginin tlf yoktu denildi ama sonra ortaya cıktı varmıs bence cok cok baska seyler cıkacak bunun altından tahminlerimde hiç yanılmadım dilberdede şu yaşlı kadındada küçük kız öldürülmüştü komsunun kardeşi öldürmüştü onlarda hep tahmin ettim bence bu kadını öldüren damadı fln deil yani bana öyle geliyor hiç bilinmeyen biri cıkacak gibi

kızlar düşünürken ve sızın yazılarınızı okudukça aklıma bişey gelıyor katıller çok aglıyormuş ya acaba sevılay annesını sevgıısınden ayırıp da ademle evlendırdı dıye kın mı beslıyordu...ademın eskı karısı 44 yasındaymış sevvgı hanım 39 acaba aralarında bı ilişkı mı vardı neden olmasın....acaba sevılay sabah kardsı uyurken kaktı eskı sevgılisıyle bır olduda annesının evıne gıttı ilk bıçagı annesıne sevılay vurduda ondan sonra kapıyı sevgılısıne omu actı...annesı oldukten sonra ademden boşanıp eskı sevgılısınemı dönecektii?katılı aramak için programa çıkınca hamıle oldugunu öğrendı zaten bunun için çok aglıyo....

X