Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

mugeye bisey demis reklam arasinda heralde yuvaya felan verecek gibi

o kızın yerınde olsam kı(allah korusun )bıde adem beyın veya aılesının cınayetle alakası varsa o çocuu sevemezdım...istemezdım...belkıde emzıremezdım bıle....eger öyleyse annemın katılının çocugu sonuç taa....
allahım düşmanımın basına bıle vermesın ....

bebeğin suçu yokki yazık ona:çok üzgünüm:

kim öldürdü bu kadıncağızı ya? valla çıkmıcak galiba katili bnda cinayet işlicek bi durum gözükmüyor? ama yinede belli olmaz şu ayşe çıkarmış bide onun cins kocası olur mu olur valla

Sevilay in aglamasi ne itici sesi kisik mi acaba normalde cik cik cik ses cikariyor.Bence Sevilay aksi, huysuz, cahil bir kizdi annesi basi baglansin kurtulayim diye Adem e verdi.Ama adamda basa cikamadi sanirim, gercekten sevimsiz bir kiz teyzesiyle ikisini samimi bulmuyorum burda olan annecigine oldu.Ayrica Adem in guzel konusuyor olamasi katil olmayacagi anlamina gelmez aslinda boyle insanlardan korkmali,insan konduramaz ama icinde bir canavar besler.Hele boyle konusuyorsa zor ispat edilir sucu.

bu aile kadar tuhaf bir aile görmedim dyı dayeğende ademden daha önce hiç bahsetmemişlerdi hep komşuya suç atmışlardı o yaptı diye kadına neler yapmışlardı telefonda şimdi o unutuldu nedense sevilayın evliliği bozuldu ademe çullanıyolar sanki içlerinden biride etrafa çamur atıyolar gibi anlamadım gitti

biraz önce buna benzer bişey yazmıştım tamamen katılıyorum sana arkadaşım kaydirigubbakcemile5

Aslinda bu yonden bakarsan hakli olabilirsin.Ama bebegin sucu ne ? yazik zaten dogacak cocuga Sevilay in iyi bir anne olabilecegini sanmiyorum cok cahil,o cocuk ziyan olur gider.Bence bir yuvaya veya bir aileye verilmesi Sevilay in buyutmesinden daha iyidir.Adem bence dersine iyi calismis bu konusmalari,saatleri gunleri kesinlikle sasmadan anlatiyor.Muge ikinciye soramiyor bile,bravo gercekten yaptiysa bile zor acik verecek.Bakin adam bosluk bile birakmadan nasil saglam anlatiyor yutturacak bizede

katiliyorum canm sana

vereliniortak

vayyy be programın tamamını kapladı neredeyse bu konu tüh yarında yok pazartesi ye kaldı yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…