Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sevilayda üzülüyo ama taa en başından beri ağlarken falan monitöre bakıp saçlarıın düzeltiyodu bide boynuna falan setlerini takıp takıştırıp geliyodu yeni gelin ya ondanmıdır bilemem ama durumu cidden çok üzücü bi taraftan boşanmanın eşiyinde bi taraftan hamile üstelik annesin eimi öldürdü acaba diyede düşünüyodur rabbim kimseye vermesin öyle olsa bebek ne olacak

bide sevilayımı şikayet ediyolardı cuma günü ben tam izleyemedim yok terbiyesiz yok arsız diye bu arada arkadaşların dediyine katılıyorum sevgi hanım kızından güzelmiş cidden

nurayyy sana özelden msj attım bana geri dönmedin burası yeri değil ama belki burdan okuyunca görürsün en kısa zamanda cvp bekliyorum gelelim esas konuya bence burdada ilk ben bahsettim geçen gün adem sevgiye göz koydu bi şekilde aralarına bişey geçti ama iyi ama kötü adem yaptığı evliliklerin duyulmasında korktuğu gibi sevgininde birşeylerden bahsetmesinden korkuyordu o yüzden kadını öldürdü allah onu nasıl biliyosa öyle yapsın

kizlar benim merak ettigimde cinayet isleyen insanlar kendini hic belli etmezmi hareketleriyle davranislariyla ben korku filmi bile izlesem bir hafta etkisinden kurtulamiyorum cinayeti isleyenler birebir olayin icinde oldugundan acaba nasil bir hayat yasiyorlar aileleridemi hareketlerinde bir farklilik hissetmiyorlar insallah hicbir cinayet faili mechul kalmaz gerci kimsenin görmedigini bilmedigini bilen rabbimiz var ondan nasil korkmuyorlar anlamiyorum

kızlar google müge anlı yazınca bizim site çıkmıyor.
geçen müge dedi ki benim öyle internetle falan işim olmaz.
yani takip etmiyodur...
konuya gelince nuraycım her iki ihtimalinde gerçekten düşündürücü canım.
ben ihtimal veriyorum.
bakalım sonunda ne çıkacak....

ama sevilaya çok kızıyorum o saç baş tırnak araları simsiyah yahu kadın ekrana çıkıyosun bi bak kendine azıcık.
bari temizliğine önem ver...

bu arada program sevgi olayından çıktı sevilayın özel hayatına döndü...
paso onun hayatı çok sıkıldım izlerken...

Lilacim Muge illaki bu tur formlari takip ediyordur.Ne kadar inretnetle ilgilenmiyorum dese bile arastiriyordur.O olmasa bile bir ekibi var onlar okuyordur.Tamam belki bazi paylasim sitelerine bakmiyordur ama yayinla ilgili gundemi takip etmesi lazim.

ya sevilayin saclari beni hasta ediyor ya tamam iyce süslen diyen doyk ama hani öyke ne ya sanirim sacini doluyor tepeye topuz gibi kiskacli toka takiyor ama olmuyor düsüyor filan ay lastikle bari tepeden topla,sanirim biraz pasakli teyzesi ondan yasli ama derli toplu duruyor,hele kisin geldiklerinde kabaniyla oturuyordu müge cikar diyordu cikrmiyordu aman bizi cok günaha sokuyorlar ya

evet program sevgi hanimin cinayetinden cikip sevilay'in ozel hayatina dondu ama hatirlarsaniz dilber karisisnin olayinda da oyle olmustu...dilber'in ozel hayati konusulur olmustu en son ama hepsi baglantili cikti..
bilincli yapiyorlar olmasin yani konuyu o yone cekmekle ....

bız nasıl suphelenıyorsak Adem ıcın kesın muge de suphelenıordur ama bazı seyler ıste ekranda yansıtılmıyor,herseyın farkında olduklarını ekran karsısında solemelerı belkı de bır cuval ıncırı devırmek olabılırr

ilk bastan beri hep takip ediyodum bu komşu meryem cok sey biliyodu ama su sevilay ve ailesi kadını hep tehdit ede ede konusturmadılar ve kadına en sonunda sensin sen biliyosun diye yüklendiler...
kadın baglandı ve evden ıhhh diye ses geldi dedi sonra dediginede pişman ettiler...
cep telefonu var dediler sevilay hayır yok dedi...
mügede senin anneni asla karalamıyoruz sadece ne var ne yok işin içerigindeyiz dedi susturmaya calıştı ama o hep annem söle eşim böle iyi bi insandır diyodu ee ne oldu şimdi cöplükten kurtuldıum ben müge abla diyo o günde pöfff yaneeee....
komsunun yerinde olsam hani bendim derdim ama muhatap oluncak insan degilller tamam acısı büyük ona bişi demiyorum ama bilgisi olan insanlar var ve cekiniyolar aramaya yoksa hiç mi kimse görmedi yane....
bence böle her arayana tepki vermeseler şimdiye coktan cıkardı katil....
o zamanda müge cok sordu spor ayakkabı ve siyah montu olan varmı adem eve dolap getircekmiş belki annesi dolap getir derken kızından saklı ademle konuşmak istedi su evlenip ayrılma meseleriyle ilgili çok şey duyunca kadıncagız oda öfkeyle kadını öldürmüş olabilir....
bence ailede çok şey biliyo ve saklıyolar şimdi neden ademin var diyo sevilay ve dayısı hani eşi söle iyi biriydi ne oldu???bide altınlarının varlıgından kimin haberi olur tabiki en yakınındaki kişi....
allahım sen sasırtma akıl ver ya rabbim inşallah tez zamanda olay aydınlanır müge hanımın dedigi gibi yazık ya gencecik kadına olan oldu....

Son düzenleme:
Hadi bakalım bugün neler olacak.
Sevilay gene çıkar ağlarsa kapatıcam kesin karar verdim.
Sinirlerimi bozuyor yalmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…